Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Najlepszy adwokat Kraków prawo karne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 09 lipiec 2019 - 09:05

W Krakowie i z okolicy bardzo polecam udać się do mecenasa Mateusza Mosora. Świetny prawnik, wie co robi i jest normalny, łatwo sie dogadać. 


Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:52

Ja w Krakowie polecam dr Annę Pacholską,  i nie bardzo droga.

 


Ale jednak droga, co z tego że nie bardzo.


Napisano 17 czerwiec 2019 - 23:48

Ja w Krakowie polecam dr Annę Pacholską, ma kancelarię na Kraszewskiego, www.pacholska.eu. Konkretna, świetnie przygotowana do pracy, bardzo terminowa i nie bardzo droga.


Napisano 03 czerwiec 2019 - 18:38

Najlepszy adwokat w Krakowie, to z pewnością Justyna Węgrzynowicz Cichońska, wspólpracuje z moją rodziną już jakiś czas i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy 


Napisano 13 maj 2019 - 13:56

Nie wiem do czego ten prawnik miałby być, ale do spraw karnych gospodarczych to polecam panią Kamilę Stefanek-Pałka. Naprawdę super, bo ogarnia sprawy gospodarcze i wie czego szukać i na czym się skupić. 


kozlowskiczeslaw1

Napisano 26 marzec 2019 - 16:03

Zgadzam się z przedmówcą. JWC Kancelaria http://jwc-kancelaria.pl/ to godny polecanie prawnik w Krakowie. Jeśli szukacie kogoś sprawdzonego, to warto zgłosić się do nich. 


Napisano 28 styczeń 2019 - 01:19

Kancelaria jwc przy ul. Ariańskiej specjalizuje się w prawie karnym. Ja korzystałam co prawda z ich pomocy przy zakładaniu firmy ale są godni zaufania .


elka2002

Napisano 20 grudzień 2018 - 23:22

Wiele zależy od tego do jakiej konkretnej sprawy potrzebujemy prawnika. Nie każdy bowiem specjalizuje się w danej dziedzinie. Tutaj http://www.migas-adw...zialalnosci.php jest namiar na kancelarię adwokacką. U nich obsługa prawna w Krakowie jest na naprawdę wysokim poziomie. 


Servus

Napisano 15 listopad 2018 - 12:51

Ja znam z nieco dalszego rejonu, bo z Gliwic, taką kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. Bardzo dobrzy adwokaci, zajmują się różnymi sprawami. Mi akurat pomagali z pracą, tzn potrzebowałem nieco porad z prawa pracowniczego. Ale też wiem, że kolega miał dość kiepską sytuację związaną ze sprawą karną i oni mu właśnie pomogli. Poszło nawet nieźle w sądzie i on sam mi właśnie ich polecał.


Mirra0

Napisano 08 listopad 2018 - 15:52

Wiecie co same nazwisko prawnika nic mi nie da, zdecydowałam się skorzystać z zastępstwa procesowego ponieważ mój prawnik jest akurat niedyspozycyjny w terminie rozprawy.. https://zastepstwoprocesowe.pl/. Czy macie jakieś doświadczenie z tą platformą? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)