Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik - Łódź


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 31 sierpień 2020 - 14:12

Ja polecam mecenas Mariusza Olężałka. Pomógł mojemu dziadkowi w bardzo ciężkiej sprawie a mianowicie chodziło o odszkodowanie/zadośuczynienie za szkody jakie doznał od władzy w czasie PRLu. Udało się sprawę wygrać. Pan mecenas to złoty człowiek, bardzo pomocny i z ogromną wiedza prawną. 


Napisano 14 maj 2020 - 21:26

W Łodzi radzę się udać do Kancelarii Chróścielewska & Chróścielewski. Jak dla mnie nie ma lepszych w Łodzi.


Napisano 26 kwiecień 2020 - 13:50

Bardzo dobrze oceniam obronę mojego syna przez adwokata Jarosława Szkudlarka w sprawie karnej jaka mu się przytrafiła jak go pseudo koledzy próbowali wrobić w to czego nie zrobił, dzięki mecenasowi wszystko udało się wyjaśnić i syna zwolnili z aresztu i z wolnej stopy doczekał się procesu w którym został ostatecznie uniewinniony. Teraz z Mecenasem Szkudlarkiem walczymy o odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie syna. Wielkie dzięki za pomoc profesjonalizm i podziw oraz zaangażowanie adwokata Jarosława Szkudlarka w sprawę syna i oczywiście zwrócenie mu godności i wolności.


 

Napisano 06 kwiecień 2020 - 11:10

Szukam jakiegoś dobrego prawnika specjalizującego się w prawie karnym. Znajoma poleciła mi kancelarię Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego. Chwaliła przede wszystkim jego zaangażowanie w sprawy klientów. A Wy - korzystaliście może z jego usług? Możecie powiedzieć coś więcej na temat tego mecenasa?

W sprawach karnych polecam mec Jarosława Szkudlarka, świetny obrońca i strateg procesowy, nie poddaje się i walczy do końca, często przechylajac tym samym szale procesu na korzyść klienta, jest bardzo zaangażowany w proces, co jest gwarancją sukcesu.


Napisano 31 styczeń 2020 - 18:24

Potwierdzam skuteczność i doświadczenie adwokata Jarosława Szkudlarka w sprawach karnych. Pomógł już kilku moim znajomym i mi osobiście też uratował tyłek od twardego wyroku, a temat ciężki więc śmiało mogę polecić jeżeli ktoś szuka kogoś tzw. konkretnego. Kris


Napisano 10 grudzień 2019 - 11:38

Dla mnie w rodzinnym rządzi w Łodzi Pani Magdalena Chróścielewska. Najlepsza znawczyni prawa rodzinnego z ogromnym doświadczeniem w tego typu sprawach. Moje sprawy prowadziła i wygrała. Inni twierdzili, że sie nie da.


Napisano 22 listopad 2019 - 10:35

Potwierdzam rzetelność i skutecznosć adwokata Jarosława Szkudlarka w prowadzeniu spraw karnych, w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdził kiedy przez przypadek zostałam wciągnieta w sprawe o wyłudzenie kredytów bankowycj przez nieucziwego pośrdnika kredytowego, na szczeście mec Szkudlarek okazał się swietnie zorientowany w tego typu sprawach i miał na to swoje patenty no i doprowadzł mnie do szcześliwego zakończenia tzn uniewinnienia, wielkie dzieki dla Pana mecenasa Jarosława Szkudlarka za pomoc i zaangażowanie w moją sprawe.


Napisano 20 listopad 2019 - 16:42

Polecam CI koniecznie skorzystać z opinii mec Jarosława Szkudlarka z Łodzi jeżeli chodzi o sprawy karne i nie tylko to top w Łodzi więc warto u niego poszukać pomocy jak sprawa jakaś cięższa bo po sprawie jak cię wsadzą do paki to może być już za późno.


Napisano 20 listopad 2019 - 13:10

Jezu jaki spam reklamami, masakra. 


Napisano 13 listopad 2019 - 17:45

A ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Adwokata Jarosława Szkudlarka, gdyż jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym adwokatem. Widać, że mecenas ma pojęcie o sprawach karnych i zna się na reczy. Wcześniej korzystałem z usług innej kancelarii ale dopiero w jego Kancelarii uzyskałem konkretną i szczegółową odpowiedź na moje pytania. Moja ocena to zdecydowanie Nr 1 wśród Kancelarii w Łodzi.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)