Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik od prawa pracy w Łodzi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pablos

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:03

Ciężko o dobrego prawnika. Szukaliśmy dla naszej firmy kiedy była u nas budowa sieci sanitarnych


Napisano 28 czerwiec 2019 - 12:08

Ja też korzystałam z pomocy mecenasa Cyrańskiego i też jestem bardzo zadowolona. Poszłam do niego, kiedy dali mi w pracy zwolnienie dyscyplinarne - wiedziałam, że ma fikcyjne podstawy, a koleżanka powiedziała mi, że w Łodzi jest bardzo dobry specjalista od prawa pracy adwokat Cyrański Powierzyłam moją sprawę panu mecenasowi, a on pokazał wielką klasę jako mój pełnomocnik. Złożył pozew w sądzie pracy, a później chodził ze mną na wszystkie rozprawy. Na sali rozprawie był bardzo czujny i aktywny, bardzo dokładnie przesłuchał świadków, zbił całą argumentację prawnika moich szefów. Sprawa została wygrana, wróciłam do pracy, pracuję tam do dziś. Mogę powiedzieć, że pan adwokat Cyrański to taki prawnik, do którego można iść z każdą sprawą z prawa pracy.

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:12

Mogę z czystym sumieniem potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na tym forum na temat pana mecenasa Cyrańskiego jako wybitnego fachowca od prawa pracy. Bardzo mi pomógł w mojej sprawie, a był to trudny i skomplikowany proces o wynagrodzenie za nadgodziny. Pan mecenas wyliczył dokładnie, ile mi się należało razem z odsetkami, przygotował i złożył pozew, przedstawił odpowiednie dowody. Na rozprawie bardzo się angażował, był bardzo aktywny, dokładnie przesłuchał wszystkich świadków, a później też biegłego, którego sąd powołał na wniosek mecenasa do liczenia mojego wynagrodzenia. Sprawa została oczywiście wygrana, sąd przyznał mi całe zaległe wynagrodzenie. Sukces w tej sprawie zawdzięczam w całości fachowości i zaangażowaniu mecenasa Cyrańskiego.

Kludyna2

Napisano 13 kwiecień 2019 - 14:59

Od siebie mogę polecić bardzo dobrego specjalistę w tej dziedzinie prawa, Pana Tomaszczyk. Sama korzystałam z jego porad i byłam bardzo zadowolona. Do sprawy podchodzi z zaangażowaniem i profesjonalizmem!


Napisano 26 marzec 2019 - 15:40

Ja także współpracowałem z panem mecenasem Cyrańskim i też bardzo dobrze wspominam tę współpracę. Zaczęło się od tego, że dostałem w pracy zwolnienie dyscyplinarne - chciałem się od niego koniecznie odwołać, bo wiedziałam dobrze, że nie miało żadnych realnych podstaw, a jednocześnie bardzo się bałem, że zostanę na lodzie ze spapranym świadectwem pracy. Kierując się radą koleżanki, ktora wygrała kiedyś sprawę przeciwko swojemu pracodawcy o odszkodowanie za mobbing, prowadzenie mojej sprawy powierzyłem właśnie panu mecenasowi Cyrańskiemu. To był bardzo dobry wybór. Pan mecenas zajął się moją sprawą jak należy, złożył w sądzie odwołanie, a na rozprawie bardzo dokładnie przesłuchał wszystkich świadków i wykazał, że przyczyna, na której opierało się moje zwolnienie dyscyplinarne była całkowicie fikcyjna. Pan mecenas Cyrański naprawdę
jest prawnikiem godnym polecenia.

Napisano 23 marzec 2019 - 08:54

Mecenas Cyrański rzeczywiście jest bardzo kompetentnym i operatywnym prawnikiem od spraw pracowniczych. Skorzystałem z jego pomocy, kiedy jako jedyny członek zespołu, który zrealizował u mnie w pracy ważny projekt, nie dostałem premii. Została ona przyznana wszystkim, którzy cokolwiek przy tym robili, nawet sekretarce, a ja nie dostałem ani grosza. Od mecenas Cyrańskiego dowiedziałem się, że takie działanie pracodawcy stanowi naruszenie zasady równego traktowania w zatrudnieniu i jako zachowanie dyskryminacyjne może stanowić podstawę odpowiedzialności odszkodowawczej pracodawcy. Powierzyłem moją sprawę panu mecenasowi, a on złożył w moim imieniu pozew i reprezentował mnie na rozprawie. Dzięki swojej zaangażowanej i profesjonalnej postawie oraz gruntownemu przygotowaniu do każdej rozprawy mecenas bez trudu dowiódł przed sądem, że zostałem niesłusznie pominięty przy przyznawaniu premii. Sąd przyznał nam rację i zasądził odszkodowanie od pracodawcy. Bardzo się cieszę, że wybrałem właśnie mecenasa Cyrańskiego i uważam, że można go zarekomendować każdemu, kto ma tego rodzaju problemy z pracodawcą.

Napisano 17 marzec 2019 - 09:40

Problem, z którym poszłam do mecenasa Cyrańskiego, był mobbing. Moja szefowa źle mnie traktowała, krytykowała cały czas bez powodu, oczerniała mnie za moimi plecami do moich kolegów, tak żeby się ode mnie odwracali. Wydawała mi złośliwe, niepotrzebne polecenia, które nie mieściły się w moim zakresie obowiązków. Pan mecenas Cyrański już na pierwszej poradzie opowiedział mi bardzo dokładnie, co możemy zrobić, żeby mnie chronić. Wzbudził moje zaufanie, więc powierzyłam mu reprezentację w tej sprawie. Pan mecenas pomógł mi złożyć pozew w sądzie, a potem występował w moim imieniu na rozprawie. Był bardzo zaangażowany i udowodnił przed sądem jak było. Sprawa została wygrana i dostałam odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem adwokatem Cyrańskim i polecam go każdemu, kto ma taką sprawę.

Napisano 10 marzec 2019 - 11:15

Kiedy dostałem w pracy zwolnienie dyscyplinarne najbardziej obawiałem się, że dostanę świadectwo pracy, przez które nikt już nie przyjmie mnie do roboty. Za radą kolegi poszedłem do mecenasa Cyrańskiego, kolega mówił, że to ekspert od prawa pracy. Pan mecenas przeanalizował moją sprawę i doszedł do wniosku, że moje zwolnienie dyscyplinarne było niesłuszne i trzeba się od niego odwołać do sądu. Powiedział mi też, że jeżeli wygramy tę sprawę, to dostanę nowe świadectwo, w którym nie będzie mowy o dyscyplinarce. Powierzyłem moją sprawę panu mecenasowi, a on udowodnił przed sądem, że mój pracodawca nie miał racji. Dzięki temu dostałem odszkodowanie i nowe świadectwo pracy, bez żadnej wzmianki o zwolnieniu dyscyplinarnym. Cieszę się, że poszedłem do mecenasa Cyrańskiego, polecam go każdemu, kto ma taki problem.

Napisano 01 marzec 2019 - 07:29

W moim przypadku chodziło o zmianę warunków pracy. Złośliwie mnie zdegradowali w pracy i przesunęli na stanowisko poniżej moich kwalifikacji. Pan mecenas Cyrański pomógł mi podać ich do sądu. Tam udowodnił, że zawsze bardzo dobrze pracowałam i ta zmiana stanowiska nie była niczym uzasadniona. Bardzo się cieszę, że trafiłam na pana adwokata Cyrańskiego, to świetny fachowiec od takich spraw.

Napisano 18 luty 2019 - 05:34

Moją sprawę również prowadził pan adwokat Cyrański. Zostałam wyrzucona z pracy, przy czym przyczyna wypowiedzenia, jaką podał mój pracodawca, była niezgodna z prawdą. W największym skrócie - szef pisał o zmianach organizacyjnych, które tak naprawdę nie miały miejsca. Mecenas Cyrański udowodnił przed sądem, że tak naprawdę nie było żadnych zmian. Dzięki profesjonalizmowi mecenasa i jego zaangażowaniu mogłam wrócić do pracy.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)