Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ustawa antyodorowa czyli nowy projekt resortu środowiska


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kreszall

Napisano 27 luty 2020 - 15:33

Na temat ochrony środowiska możecie poczytać na stronie https://www.ggsproje...ona-srodowiska/ ja osobiście jestem zdania, że powinny być kontrole firmowe i sprawdzane to wszystko. Nasza planeta to nasz dom i wszyscy powinniśmy dbać o nią jak najlepiej a tymczasem szkoda, że tak dużo osób ani trochę o tym nie myśli...


Napisano 15 czerwiec 2019 - 11:00

Zapis dotyczący odległości zabezpiecza interesy określonej grupy tj. hodowców. Ochrona środowiska i ludzi w tym środowisku funkcjonujących nie została uwzględniona.

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:32

Proszę nasi drodzy autorzy ustawy zamieszkajcie w odległości 500 metrów od chlewni. Zapisy ustawy zostały dopasowane do istniejących już lokalizacji. Zresztą odległość to za mało, ż chlewni "wali" na kilka kilometrów. Kolejny akt prawny pisany na kolanie bez żadnych badań, rozmów z mieszkańcami, których taka uciążliwość dotyka. Brak odzewu na protesty ludzi. Dla rolnika wszystko wszak to wyborcy, pozostali obywatele nieważna.

Admin Samorząd

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:32

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji został opublikowany projekt ustawy o minimalnej odległości dla planowanego przedsięwzięcia sektora rolnictwa, którego funkcjonowanie może wiązać się z ryzykiem powstawania uciążliwości zapachowej, czyli w skrócie -ustawy antyodorowej.

Powrót do artykułu: Ustawa antyodorowa czyli nowy projekt resortu środowiska

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)