Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: OPŁATA ZA PRZEDSZKOLE- WPISUJCIE ILE PŁACICIE!!!!!!!!!!!!


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 styczeń 2020 - 18:20

My w fun&play w Tarnowie płacimy koło 1000 zł. Nie jest to jak dla mnie wygórowana stawka zwłaszcza, że opieka jest na bardzo wysokim poziomie, świetne warunki, wiele zajęć i wyjść. Generalnie dziecko jest zachwycone a my spokojni że miło i bezpiecznie spędza czas.


mleszczak

Napisano 01 luty 2019 - 15:35

Powiem wam że czesne w przedszkolu http://przedszkoleal...bercik.com.pl/w Łodzi jest bardzo atrakcyjne, wcześniej moje dziecko chodziło do innego i było drożej. A do tego teraz ma dużo zajęć dodatkowych i kładą nacisk na naukę języka więc jest dużo lepiej niż tam.


Napisano 06 styczeń 2019 - 06:44

Teraz dzieci się nie bawią, one są odrazu dorosłe i mają obowiązek

Napisano 06 styczeń 2019 - 06:31

Oferty tych prywatnych przedszkoli brzmią strasznie. Dwa języki, bla bla bla. Kiedy te dzieci się bawią? Kiedy ktoś im czyta?

PaveloS

Napisano 14 grudzień 2018 - 21:26

U nas cenowo średnio ale za to opieka najlepsza z możliwych dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Mówię o Robuś w Wesołej http://robus.pl/ Mega fajny program, zwracanie uwagi na indywidualne możliwości dziecka, fajna kadra, ciekawe zajęcia dodatkowe (nasz syn chodzi na judo) – po całości przedszkole nam pasuje.


marikaa

Napisano 19 styczeń 2018 - 20:31

Mój syn chodzi do prywatnego przedszkola Te Vizja w Gdańsku, miesięczne czesne to koszt 690 zł. Dzieci mają zapewnioną opiekę od 7 do 17.30. Jeśli chodzi o ofertę to w ramach opłat uczą się matematyki, mają język angielski i francuski. Dodatkowo rytmika ze specjalistą x2 w tygodniu, podobnie z zajęciami sportowymi z elementami gimnastyki. W każdej chwili można też liczyć na wsparcie logopedy czy pedagoda. To jedna z lepszych ofert na jaką trafiliśmy.

DariuszP

Napisano 13 listopad 2017 - 00:39

My wybraliśmy przedszkole niepubliczne i jesteśmy zadowoleni. Woleliśmy zapłacić a mieć pewność, że mały pójdzie do dobrego przedszkola. Wybraliśmy Raz Dwa Trzy My z Warszawy http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Ma program nagrodzony I nagrodą MEN, dobrą kadrę, zdrowe żywienie. Tak samo ważne są u nich zajęcia edukacyjne, jak i ruchowe czy artystyczne, bardzo to fajna rzecz, ujęło nas to.


BarbaraGruszka

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:19

Opłaty są różne. Ale przecież to zależy od wielu czynników

od tego jakie dziecko ma wykupione wyżywienie

na ile zostaje

w jakim miescie jest przedszkole

czy jest to osrodek prywatny czy państwowy

Moja córka obecnie chodzi do Tęczowej Krainy na Wołominie:

http://www.teczowakraina.com.pl/

 

Jestem zadowolona. 


mtzd

Napisano 30 czerwiec 2017 - 07:47

podbijam


Napisano 30 listopad 2016 - 13:52

My za prywatne przedszkole w Wołominie Tęczowa Kraina płacimy średnią stawkę jak za prywatne przedszkole, ale ważniejsze było dla nas by dziecko było w dobrych rękach, zaopiekowane, by zwracano uwagę na jego rozwój i zainteresowania. Pieniądze gdzieś tam na kolejnym miejscu były.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)