Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik w Krakowie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

agatazabek

Napisano 22 październik 2019 - 14:47

Adwokat Dariusz Sięka http://dariuszsieka.pl/ Polecam w 100%. Bardzo dobry prawnik, przede wszystkim doświadczony, wiele wygranych spraw na koncie. 


Sleep

Napisano 11 październik 2019 - 06:18

A czym w ogóle warto kierować się wybierając prawnika?


Arkadiusz Kędra

Napisano 10 październik 2019 - 22:27

Przypuszczam, że większość z nas jest w stanie polecić dobrych prawników w naszym kraju. Przy czym gdy w grę wchodzi prawo austriackie, niewątpliwie dobrym pomysłem będzie zwrócenie się do adwokatów z kancelarii https://www.smr-law.at/pl , mieszczącej się w Wiedniu. Możemy tutaj szukać pomocy zarówno jeżeli chodzi np. o prawo cywilne, jak i karne, przy czym w każdym z tym przypadków, zawsze możemy być pewni indywidualnego podejścia do każdej ze spraw:).


Forumowicz84

Napisano 07 październik 2019 - 21:52

Ja akurat nie wyobrażałam sobie dzielić majątku bez pomocy prawnika. U mnie wygrana sprawa to wielka zasługa mojego adwokata Michała Gajdy i jego zespołu z kancelarii w Szczecinie. Nie wiem dokładnie, jak wygląda u Ciebie cała sprawa, ale zgłosić się do nich. Z pomocą dobrego adwokata wszystko wydaje się łatwiejsze.


Onstappent

Napisano 24 wrzesień 2019 - 12:45

z Krakowa polecam Panią Justynę z jwc kancelaria ;)


Napisano 10 wrzesień 2019 - 09:00

Jak szukacie prawnika w krakowie to polecam umowic sie z mecenasem Mosorem ktory ma wlasna kancelarie. Specjalizuje sie w obsludze firm, moją prowadzi od niedawna ale juz widze efekty i ze to byl dobry wybor. Wszystkie watpliwosci mi wyjasnil i naprostowal to co skopalem, teraz juz czuwa na bieżąco. Polecam każdemu przedsiębiorcy www.kancelariamosor.pl


jeżyk

Napisano 01 sierpień 2019 - 22:40

Zasadnicze pytanie, w jakim celu potrzebny adwokat? Często wystarczy doraźna pomoc prawna, w ofercie kancelarii LEXA (https://kancelarialexa.pl) można np. znaleźć darmowe porady praktycznie przez cały tydzień, oczywiście w określonych godzinach. 

Oferta adresowana jest głównie dla firm, ale klienci indywidualni też mogą korzystać.  


bakarat

Napisano 30 lipiec 2019 - 10:12

Jeśli interesuje was obsługa prawna w Krakowie , to też tutaj http://www.migas-adwokat.pl/  warto sobie zerknąć. Na stronie tej kancelarii jest zakres, w którym specjalizuje się ten adwokat. Jest to dobre, ponieważ można się zorientować czy warto do niego iść czy też trzeba szukać innego prawnika, który specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. 


Napisano 18 lipiec 2019 - 10:48

Nie dobry, ale najlepszy jest prawnik Mateusz Mosor. Pomagał mi układać sprawy firmowe po tym jak inny narobił wiecej problemów niż pomógł i myślałam że to juz koniec. Profesjonalny, rzetelny, współpraca na najwyzszym poziomie. Polecam! 


MatrasKinia

Napisano 16 lipiec 2019 - 21:26

Zdecydowanie pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii JWC Krakowie. Jest bardzo rzetelna i konkretna, wie co zrobić w każdej sytuacji, ma bardzo dużą wiedzę i spore doświadczenie :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)