Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wymiana/naprawa telefonu PLAY


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Kaczmar

Napisano 09 październik 2019 - 13:57

Jeżeli telefon jest już po gwarancji to najlepiej tutaj-> serwis iphone


Napisano 09 lipiec 2019 - 11:06

Jak chcesz naprawić tanio i najważniejsze solidnie zapoznaj się z tym artykułem
mesign. pl/polecany-serwis-iphone-2/    - spacje po kropce musicie usunac bo linki nie przechodza ;p

Napisano 06 maj 2019 - 12:46

Zależy od modelu telefonu, ja swojego iphona oddałam do seriwsu poza salonam ponieważ był już po gwarancji, szybko i sprawnie wymienili mi ekran w tym serwisie smartfondoctor.pl


Kaczmar

Napisano 17 styczeń 2018 - 17:05

IDOIT daje gwarancje naprawy wiec chyba warto bo bez ryzyka

 

http://idoit.pl/serw...phone-warszawa/


MarcinCin

Napisano 12 grudzień 2017 - 11:47

Może spróbuj na własną rękę jakąś go naprawić, bo skoro tak Ci napisali mieli ku temu jakąś podstawę. Korzystałem z serwisu www.magicphone.pl, w naszym przypadku pomogli, dopytaj czy u Ciebie też coś dało by radę zdziałać.


Marek O

Napisano 28 czerwiec 2017 - 11:30

Szukając dobrego serwisu telefonów, możecie zajrzeć do http://prestigegsm.pl/. Myślę, że firma godna polecenia, sprawdźcie sami. 


Napisano 29 maj 2017 - 09:26

Generalnie to za dużego przekonania do naprawiania gadżetów nie mam, wolę wymienić na nowe. Ale czasami rzeczywiście serwis się bardziej opłaci. Tak miałem ze swoim telefonem. Wystarczyło tak jakieś złącze wymienić i po problemie. Zajęli się tym w Lispol na Rzemieślniczej w Myślenicach. Prowadzą też sklep z elektroniką, można u nich choćby akcesoria do komórek kupić – podstawki, jakieś specjalne kieszenie dla biegaczy na tel. Na stronie lispol.com są wszystkie produkty rozpisane.


majkel29

Napisano 02 czerwiec 2016 - 10:47

Właśnie dlatego najlepiej brać telefony razem z abonamentem u sprawdzonych operatorów. Polecam T-mobile, ja się nigdy na nich nie zawiodłem. Do tego tylko oni nie doliczają praktycznie żądnych zwyżek do abonamentu. Takie zwyżki u konkurencji to spore kwoty doliczane do rachunku.


Napisano 02 luty 2015 - 08:56

Na pewno szybko Ci to naprawią w serwisie na ul. Szlak, ja bym do nich radził podjechać. Mi naprawili swego czasu Omnie i do dziś nic mi się z telefonem nie dzieje. Firma nazywa się Kaem (na stronie serwiskomorek.pl jest dokładny kontakt). Pozdrawiam.


Napisano 04 lipiec 2013 - 17:45

Witam, ostatnio przy przenoszeniu numeru do play kupiłem przy tym nokie lumie 720. O dziwo długo się nie pocieszyłem bo telefon zaczął szwankować po 3 godzinach, następnego dnia poszedłem do salonu w celu wymiany go na drugi działający, niestety ale pani powiedziała, że nie ma żadnej możliwości wymiany tylko można go naprawić. Przy pytaniu użyłem sformuowania: "Witam, otóż wczoraj kupiłem u państwa tą nokię i po 3 godzinach nie działała, chciałbym ją wymienić o ile jest taka możliwość" odpowiedź jaką uzyskałem jest wyżej. Nie pozostawiając mi innego wyboru oddałem go do naprawy najprawdopodobniej jutro go otrzymam. Czy mimo tego iż był on w naprawie mogę domagać się wymiany na drugi?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)