Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Impreza masowa - jak zorganizować ją zgodnie z prawem?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 18 czerwiec 2019 - 18:54

OK ale mało tych informacji. Mieliśmy w zeszłym roku rocznicę firmy dlatego szukając informacji wpadłam na teki adres: www.maestrogroup.wordpress.com To jest też firma, która organizuje kompleksowo imprezy, natomiast informacje z ich bloga mnie osobiście pomogły, żeby zrobić bezpiecznie jubileusz 25 lecia firmy samemu.

Napisano 01 czerwiec 2019 - 11:32

Ciężka sprawa - dużo tematów do ogarnięcia od właśnie takich spraw jak jedzenie, umowy z wystawcami, atrakcje po zawieranie umów i całą papierologię. My mamy trzy takie duże wydarzenia cykliczne i zawsze korzystamy z usług firmy Orchidea Group. Przejęłam kontakt do nich po swojej poprzedniczce z działu marketingu i muszę przyznać szczerze, że nigdy nie miałam powodu, żeby zmienić wykonawcę. Łatwa komunikacja, terminowa realizacja. Naprawdę dobra jakość :)

Napisano 05 kwiecień 2019 - 22:02

jak w Katowicach dobry catering to najlepiej " Catering Arts", niezawodny i niezastąpiony. Wszystko jest smaczne i dobrze przyrządzone, a ceny całkiem korzystne.

Admin Prawo

Napisano 05 kwiecień 2019 - 22:02

Czym jest impreza masowa? Czy do organizacji takiej imprezy potrzebne jest zezwolenie? Co w przypadku przeprowadzenia imprezy masowej niezgodnie z prawem?

Powrót do artykułu: Impreza masowa - jak zorganizować ją zgodnie z prawem?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)