Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Kredyt frankowy - jak z nim walczyć?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Caryk88

Napisano 09 czerwiec 2021 - 14:34

U mnie bardzo pozytywnie wypadła współpraca z Knowlex (https://kancelariaknowlex.pl/). Kancelaria, która specjalizuje się właśnie w sprawach, które związane są z procesami odnośnie spraw frankowych więc faktycznie można na to doświadczenie liczyć i skorzystać z niego. Moja sprawa właśnie dzięki ich pomocy została dla mnie pozytywnie rozstrzygnięta.


Gustav2

Napisano 06 kwiecień 2021 - 09:02

Do wyboru masz dwie opcje - pozew indywidualny lub zbiorowy. W poradniku https://www.blogfina...dzaja-prawnicy/ sprawdzisz, czym charakteryzuje się każdy z nich.


raku95

Napisano 22 grudzień 2020 - 13:19hello

jak wygrasz to daj znać, bo jakoś nie daję wiery tym mecenasom.

A to błąd, bo jak jesteś frankowicz. to możesz wiele zyskać teraz. Taka kancelaria Fenix potrafiła wywalczyć sporą sumkę dla swojego klienta. Można powiedzieć, że niejednemu uratowała życie. Moja znajoma dzięki nim nie żyje w biedzie. Radzę Ci, sprawdź ich koniecznie. 


Forumowicz84

Napisano 31 grudzień 2019 - 10:45

No to jak już mowa o kredytach to jestem bardzo ciekawa, czy słyszeliście o czymś takim, jak ustawa frankowa? Jest to ogromna szansa dla osób, które mają kredyt we frankach i chcą się go pozbyć, jak najszybciej i najkorzystniej. Jak to zrobić? Wiem, że nie każdy to rozumie, ale można zgłosić się po pomoc do https://rachelski.pl/kredyty-frankowe/Na pewno współpraca z tym miejscem wiele Wam pomoże.


mateio29

Napisano 18 grudzień 2019 - 16:11

Warto pamiętać że w niektórych przypadkach można starać się o zwrot kosztów prowizj od kredytu, tu macie opis http://zwrotyprowizji.pl/


Monkey_Funcky

Napisano 12 grudzień 2019 - 08:18

Wokół kredytów frankowych narosło już tyle teorii, że trudno już za tym nadążyć. Sprawa się skomplikowała i ciągle, szuka się nowego i dobrego rozwiązania. O najnowszych przepisach można poczytać tutaj, zobacz więcej. Zainteresuje to w szczególności osoby, które wciąż borykają się z tym problemem.


Napisano 15 październik 2019 - 00:41

hello

jak wygrasz to daj znać, bo jakoś nie daję wiery tym mecenasom.


Napisano 14 październik 2019 - 22:56

Po wyroku trybunału walka o zmianę takich umów moim zdaniem nie powinna być trudna. Tak czy owak trzeba mieć prawnika, który wszystko ogarnie. Moja siostra już się za to zabrała. Mecenas Michał Dziedzic będzie ją reprezentował. Jakaś znajoma go poleciła, bo on specjalizuje się w takich umowach frankowych. 


enzymata

Napisano 06 sierpień 2019 - 11:14

Jeśli temat kredytów walutowych, w tym frankowego, jest Wam bliski, zerknijcie do tego artykułu: https://fretuslegis....ac-frankowicze/ . Sporo w nim ważnych informacji. Dobrze jest poczytać o swoich prawach.


Misiek antybankowiec

Napisano 10 czerwiec 2019 - 21:02

Themi z Krakowa ma już około 20 wyroków korzystnych, ale mówili mi, że ryzyko jest wciąż spore, a wynik zależy od sędziego na którego się trafi. Zdecydowałem się na sprawę, a przekonał mnie ostatni wyrok Sądu Najwyższego http://kredytwefrank...-iii-csk-159-17

 

Skoro SN i TSUE orzekają tak zdecydowanie, to chyba inne sądy też się podporządkują.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)