Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pożyczka przez Internet, na co uważać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

netpozyczka24

Napisano wczoraj, 09:16

Ważne jest aby pożyczać z głowa  - tylko tyle ile potrzebujemy i w dobrej ofercie pożyczkowej np. https://www.netpozyc...owych-klientow/która pozwoli na ograniczenie kosztów dzięki. Korzystając z oferty promocyjnej pożyczki za darmo dla nowych klientów.


Napisano 05 sierpień 2020 - 13:15

W Miloan jest miła obsługa. Mialam pewien problem z formalnościami bo podałam złe dane. Sprawa rozwiązana dosłownie w minutę!


aniolek

Napisano 31 maj 2020 - 17:46

Moim zdaniem każdy ma odmienne oczekiwania co do świadczeń finansowych. Nie mniej jednak na pewno warto zbierać informacje w tym temacie ze sprawdzonych źródeł. Osobiście polecam między innymi ten artykuł: https://blog.provide...rminowe-online/ Znajdziecie w nim dokładnie rozpisane informacje na temat wzięcia pożyczki długoterminowej właśnie przez internet - to szybka procedura, którą każdy samodzielnie da radę przeprowadzić. Mi osobiście te wskazówki bardzo się przydały dlatego stwierdziłam, że się nimi z Wami podzielę.


Adaś2486

Napisano 05 marzec 2020 - 09:27

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.


wolna

Napisano 22 styczeń 2020 - 10:10

Super opcją jest to, że pierwsza chwilówka jest zazwyczaj za darmo. Taką opcję oferuje większość pożyczkowych firm. Zresztą poczytajcie o tym w artykule https://7chwilowki.p...ilowki-za-darmo - znajdziecie tam wszystkie ważne informacje na ten temat.


davi

Napisano 11 grudzień 2019 - 18:31

Pożyczka przez internet może być tania i bezpieczna pod warunkiem zwrócenia uwagi na kilka istotnych spraw. Przede wszystkim należy uważać na koszty związane z pożyczaniem. Firmy pożyczkowe generalnie podporządkowały się ustawie antylichwiarskiej pod względem oprocentowania, które z reguły nie jest wysokie. Problemem natomiast mogą być różne opłaty dodatkowe. Są one rozmaicie nazywane: prowizja, opłata dodatkowa, opłata manipulacyjna. Tego rodzaju opłaty mogą znacząco podwyższać koszty uzyskania pożyczki. Najlepiej więc sprawdzać parametr, jakim jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, w skrócie RRSO. Jeśli porównacie wszystkie dostępne oferty na https://chwilowapozy...przez-internet/, to zauważycie, że z jednej strony da się łatwo znaleźć zupełnie darmowe oferty z RRSO=0%, ale z drugiej strony w przypadku niektórych instytucji pożyczkowych RRSO może sięgać niemal 2000%! Najlepiej wybrać taką firmę, która udziela pożyczek za darmo, albo z oprocentowaniem rzeczywistym na poziomie maksymalnym kilkudziesięciu procent. Kolejna kwestia to wiarygodność poszczególnych instytucji pożyczkowych. Powinno się wybierać te podmioty, które od wielu lat działają na rynku i mają dobre opinie. Unikać natomiast trzeba firm nieznanych i takich, które mają bardzo dużo niekorzystnych opinii. Ponadto trzeba dokładnie czytać umowy z pożyczkodawcami, aby nie okazało się, że podpisaliśmy coś co jest dla nas mało korzystne. Trzeba także uważać na rozmaite firmy, które mamią obietnicami pożyczek, a w rzeczywistości próbują wyłudzać nasze dane osobowe.


Anna Chyc

Napisano 26 listopad 2019 - 16:38

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczki. Znam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.


fashion.victim

Napisano 09 październik 2019 - 11:40

Z pewnością trzeba uważać na takie oferty i wszystko dokładnie czytać, bo często nie zwracamy przy tym uwagi na szczegóły. W sieci aż roi się choćby od ofert pożyczek za darmo: http://dobrapozyczka...yczke-za-darmo/ i choć teoretycznie jest to możliwe, w praktyce może wiązać się z pewnymi pułapkami.


Jacek Miecik

Napisano 06 wrzesień 2019 - 11:51

Długo szukałem finansowania i chyba znam już każdy portal. Ale jak ostatnio szukałem to trafiłem na stronę https://wnioskomat.com/. O tyle inny proces, że jak wypełniłem wniosek to pokazali mi oferty, ale zaraz zadzwonił jakiś gość i zaczął ze mną rozmawiać o tych ofertach. I się okazało, że ma biuro niedaleko mnie więc się spotkaliśmy. 


lukasz23

Napisano 27 sierpień 2019 - 15:55

Przetestowałem już (niestety) kilka firm pożyczkowych i ze swojego doświadczenia mogę polecić kilka - tu nigdy się nie zawiodłem : lendon.pl  , extraportfel.pl czy https://www.lendonraty.pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)