Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Upadłość konsumencka - kiedy sąd oddali wniosek?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Lobotomia

Napisano 19 czerwiec 2019 - 19:41

Niedługo nastąpią zmiany w prawie i rażące niedbalstwo nie będzie już podstawą do oddalenia wniosku o upadłość przez sąd: https://zgasryzyko.p...sc-konsumencka/.


biszkopt

Napisano 18 maj 2018 - 07:41

Przyczyn oddalenia wniosku o upadłość konsumencką jest kilka. Podstawowe to wina umyślna i rażącego niedbalstwo w powstaniu stanu niewypłacalności lub jego pogłębianiu. 


Napisano 07 lipiec 2017 - 15:27

Sprawdzałem, czy kwalifikuję się do upadłości konsumenckiej przez fundacjaquovadis.pl. Fundacja gwarantuje wsparcie formalne, opiekę nad całym procesem umarzania długu. Pomogli mi w mocno krytycznym momencie życia i na początku nic nie policzyli. Płatność delikatnie odroczona. Majątek miałem niewielki, więc i upadłość mnie szczególnie nie bolała. 


Napisano 19 czerwiec 2017 - 08:57

Najlepszy moim zdaniem poradnik o upadłości konsumenckiej prowadzi fundacjaquovadis.pl. Jasno porównują zalety i wady narzędzi oddłużeniowych. Eksperci z fundacji doradzili mi bardzo dobrze przy konsolidacji zadłużenia.

 


Napisano 01 czerwiec 2017 - 09:52

Idź na bezpłatne konsultacje odnośnie ogłoszenia upadłości konsumenckiej do fundacji Quo Vadis. Rok temu korzystałem właśnie z ich pomocy. Stosują praktycznie wszystkie dostępne dla obywatela techniki restrukturyzacji zadłużenia. Pomogli mi w trudnej chwili życiowej, dlatego polecam.

 


Napisano 08 kwiecień 2017 - 10:32

Aby zobaczyć film wpisz w Youtube "Kiedy sąd oddali wniosek o upadłość konsumencką "

Napisano 08 kwiecień 2017 - 10:29

Uzupełnieniem artykułu jest poniższy film, w którym prezentujemy dwie podstawowe przesłanki, których wystąpienie na pewno spowoduje oddalenie wniosku o upadłość konsumencką, czyli, -wina w doprowadzeniu do niewypłacalności oraz -rażące niedbalstwo.

Admin Prawo

Napisano 08 kwiecień 2017 - 10:29

W pewnych sytuacjach ogłoszenie upadłości konsumenckiej przez dłużnika będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej jest niemożliwe. I to już na etapie składania samego wniosku.

Powrót do artykułu: Upadłość konsumencka - kiedy sąd oddali wniosek?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)