Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Stalking - uporczywe nękanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 luty 2020 - 12:54

nasz baba nas neka

Napisano 10 wrzesień 2019 - 23:06

W Choszcznie jest taki typek co czuje się nekany hajaja łahaa

Napisano 20 czerwiec 2019 - 05:45

gosciu twoje dzieci tak samo


Napisano 19 czerwiec 2019 - 14:59

milka to c*pa

Napisano 31 marzec 2019 - 22:22

były mąż mnie nęka

Napisano 11 styczeń 2019 - 15:29

A co z uporczywym wydzwanianiem firm windykacyjnych typu GetBack, które czują się w polskiej rzeczywistości tak bezkarnie, że oprócz nękania telefonami posługują się zwykłym chamstwem i zastraszaniem? W chwili gdy tłumaczy im się, że to pomyłka i prosi o złożenie sprawy do sądu (jeżeli faktycznie mają jakieś uzasadnione roszczenia), to rozłączają się po czym po jakimś czasie znowu wydzwaniają. Zachowują się jakby byli instytucją państwową i po dodzwonieniu się bezczelnie pytają o numer PESEL. Czy jest jakiś paragraf albo czy planowane są jakieś zmiany w prawie aby tego typu wyłudzaczy ukrócić?

Napisano 26 listopad 2018 - 07:43

ogól się


Napisano 26 listopad 2018 - 05:52

Znowu cię wypuścili na przepustkę?
Nie powinni

Napisano 26 listopad 2018 - 01:12

Jestem nękana przez kobietę, która pracuje w wielkiej firmie doradczej i ubzdurała sobie, że mój mąż będzie z nią pracował. Problem w tym, że on nie chce, ale ona pracuje po 14-16 godzin i na dobę i za bardzo nie odróżnia dobra od zła, zresztą od dawna.

Nie ma czasu, żeby się nad tym przez chwilę zastanowić, bo gdyby tak było, to już kilka lat temu - kiedy zaczęła mnie nękać - wpadłaby na to, że mój mąż sam podejmuje takie decyzje, podobnie jak ja o mojej pracy.

Obecnie problem polega na tym, że nie mam pracy, bo ta kobieta do tego doprowadziła, a ona ma całkiem wysokie stanowisko.

Nie stać mnie, żeby wytoczyć jej proces, jedyne co mi pozostaje, to szukać pracy, mimo, że ona ma zdalny dostęp do mojego komputera, telefonu i podsłuchuje moje rozmowy z rodziną. Próbowała nawet doprowadzić do tego, że będziemy spędzać wakacje obok jej działki w górach (11 km od działki).

Dla mnie jest to zdumiewające, że przepracowana, inteligentna kobieta, która ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, potrafi zrobić mi z życia piekło, jednocześnie zarządzając 200-oma osobami w szanowanej firmie doradztwa strategicznego.

Przykre jest to, że grzebała nawet w dokumentacji medycznej mojej rodziny. Wie, jakich kosmetyków używam.

Jest przekonana, że mam niskie poczucie wartości i nie potrafię cieszyć się życiem.

Nasyła mi pod domofon dziwnych ludzi, którzy chcą ze mną rozmawiać o śmierci, zwykle wtedy, gdy pozostałych członków rodziny nie ma w domu.

To wszystko jest dziwne i trudne do zrozumienia.

Jednak pytanie brzmi - ilu tak na serio jest ludzi w wielkich firmach na bardzo wysokich stanowiskach, którzy mają takie ogromne problemy z własną psychiką.

M. prawdopodobnie nie jest wyjątkiem.

Szkoda mi jej, bo dowiedziałam się, że z powodu "zatruwania" zostanie zwolniona.

Co zrobi ze sobą osoba, która pracowała po 16 godzin na dobę?

To jest trudniejsze do wyobrażenia niż to, co mi zrobiła.


Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:17

wiecie, jestem stalkowana przez ludzi z korporacji, odeszłam z pracy i postanowiłam nigdy już nie pracować w korporacji. jednak podobnie jak dwojgu innych moich znajomych, ktoś blokuje możliwość znalezienia pracy tam, gdzie szukają, a zostawia tylko jedna możliwość z tych które wybrali - oczywiście za ta mozliwoscia stoja ziomki stalkerow które już dostają pieniądze za to ze wkrótce stana się stalkerami. brzmi niewiarygodnie? tych ludzi jest calkiem solidne grono, wszyscy chciwi i zalosni. marzy mi się taka praca bez tej chciwości i patrzenia jak nisko można upaść dla pieniędzy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)