Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak złożyć pozew o rozwód


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Lena84

Napisano 30 marzec 2020 - 21:39

W internecie znajdziesz dużo różnych wzorów pozwu o rozwód. Z reguły zawierają niezbędne informacje, które możesz wykorzystać sporządzając swój własny pozew rozwodowy. W każdym razie jeżeli chcesz mieć wniosek sporządzony profesjonalnie zwróć się z tym do adwokata. W Rzeszowie jest kancelaria adwokacka, która profesjonalnie zajmuje się sprawami rozwodowymi. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej https://e-adwokat.rz...rozwod-adwokat/ .


Napisano 17 lipiec 2019 - 19:42

No właśnie z tej kancelarii od Klisz i Wspólnicy mecenas Dziedzic reprezentował mnie w sprawie o rozwód. Myślałam początkowo, żebym sobie sama napisała pozew, ale jak zaczęłam pisać, to kiepsko mi to szło.Te wzory z netu nie są jakoś dobrze opisane i poszłam w końcu do prawnika.Z perspektywy czasu wiem , że to był dobry pomysł, bo o nic nie musiałam się martwić.Prawnik powiedział mi jak rozprawa będzie wyglądała, jakie będą koszty i szanse na uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie. Także wszystko wiedziałam i nerwy były znacznie mniejsze.


bakarat

Napisano 20 marzec 2019 - 21:27

Tutaj https://rozwod-i-pod...dowe-dokumenty/ macie wszystko ładnie wyjaśnione jakie dokumenty należy dołączyć do pozwu. Na tym blogu w ogóle znajdziecie wiele praktycznych informacji, które mogą pomóc, jeśli chcemy się rozwieść. Prawnik prowadzi ten blog.


Napisano 12 maj 2018 - 05:48

Z uwagi na zamknięcie Platformy blogów na Onecie zmienił się również link, pod którym znajduje się mój blog dot. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa:

 

uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl

 

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny


aronr

Napisano 11 maj 2018 - 21:41

Uważam, że chcąc złożyć pozew o rozwód, dobrze jest skorzystać z pomocy radcy prawnego, który pomógłby go nam zredagować i najzwyczajniej zawalczyć o to, co nam należne. Mieszkając w Gdyni dobrze jest skorzystać z oferty kancelarii http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ znajdującej się przy ulicy Śląskiej 53 (jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00).


Napisano 21 listopad 2017 - 16:49

ja stwierdziłam ze chce miec dobrze zrobiony taki pozew dlatego poszłam na jedną konsultację do adwokata do Legaleo i mi pomogl napisac.

Napisano 28 październik 2017 - 18:42

tu justyna z siedlisk zadzwon do mnie teraz na mamy telefon bo strasznie placze bo cos mi sie stalo

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:06

Z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również do lektury moich analiz na Tymże Forum.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny


Napisano 07 lipiec 2017 - 12:52

Jeśli chcesz samemu napisać pozew o rozwód polegam generator pozwu, który można znaleźć na stronie www.pluslex.pl Pozdrawiam

Napisano 14 kwiecień 2017 - 18:55

Witam pierwszy raz chcę wziąść rozwód gdzie powinnam się zgłosić i czy mam wziąść adwokata

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)