Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Oprogramowanie do zarządzania tranportem


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Baklazanka

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:20

Oprogramowania to jedna sprawa a czasem po prostu potrzebna jest firma która np oferuje transport maszyn. Wszystkiego oprogramowania nie zrobią. Ludzie, a konkretnie specjaliści też są potrzebni ;) A w przypadku maszyn ciężkich czy dużych linii produkcyjnych jest to już spore wyzwanie. 


ewella82

Napisano 28 kwiecień 2019 - 14:18

Sporo ciekawych artykułów na temat najnowszych rozwiązań logistycznych dla firm, w tym na temat oprogramowania, znajdziecie na http://www.pgt.pl/, polecam zajrzeć :)

Faktycznie, na tym portalu można znaleźć bardzo dużo merytorycznej wiedzy z zakresu transportu, logistyki i spedycji. Sama znalazłam tam kilka naprawdę pomocnych artykułów :) 


kaja.idzi

Napisano 30 marzec 2019 - 17:55

Sporo ciekawych artykułów na temat najnowszych rozwiązań logistycznych dla firm, w tym na temat oprogramowania, znajdziecie na http://www.pgt.pl/, polecam zajrzeć :) 


Snt

Napisano 17 marzec 2019 - 22:17

Przecież tego jest cała masa, ale co z tego, że masz dobre opragramowania, jak maszyny czy sprzęt masz do kitu, a tak miałem w jednej firmie kierowcy nie mieli czym jeździć bo stare zestawy, ale szef pakował ogromne pieniądze w bezpieczeństwo. Swoją drogą jakby ktoś szukał to odsyłam - https://www.truck.pl...ośniki-koszowe/bardzo dobry portal z ogłoszeniami specjalistycznymi.


luke45

Napisano 11 wrzesień 2018 - 10:52

Jakie jeszcze jest oprogramowanie?


travolta

Napisano 03 wrzesień 2018 - 13:01

Podejrzewam, że wybór jest całkiem duży. Może na forach branżowych związanych z transportem będą w stanie pomóc. Tutaj masz namiar na forum http://www.wagaciezka.com/na którym toczy się całkiem dużo dyskusji z tego zakresu.

 

Ewentualnie możesz zgłosić się do jakiejś firmy zajmującej się sprzedażą czy projektowaniem i tworzeniem oprogramowania o określonych funkcjonalnościach. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://itcenter.pl/...dla-transportu/


zieba

Napisano 02 wrzesień 2018 - 10:42

A więc zarządzania wszystkimi sprawami związanymi z transportem, spedycją, kwestiami związanymi z frachtem, który trzeba przewieźć z określonego miejsca do miejsca docelowego. Oprogramowanie które będzie wspomagało te wszystkie procesy. Możecie polecić coś w tym zakresie?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)