Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: podłoga do biura


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

enzymata

Napisano wczoraj, 08:00

Na pewno nie podłoga drewniana. Krzesła obrotowe ją porysują.


Napisano 25 lipiec 2021 - 20:11

Świetne wykładziny do biura oferuje firma FAKTOR Podłogi Obiektowe. Polecam ich ofertę. Do naszego biura zamówiliśmy ich wykładziny. Firma wykonała transport i instalację wykładziny.


indila

Napisano 28 kwiecień 2021 - 11:37

Bardzo długo mieliśmy w naszym biurze wykładzinę dywanową. Mimo, że codziennie przychodziła ekipa sprzątająca to po jakimś roku użytkowania wyglądała zwyczajnie źle. Przyszedł pomysł na zmianę, szef myślał o płytkach ale z drugiej strony jak z bezpieczeństwem? Były obawy. Dlatego wybrano takie płytki PCV https://powerrubber....pcv-powerfloor/ i szczerze polecam. Są bardzo bezpieczne, wytrzymałe a do tego wyglądają estetycznie. Czyszczenie nie sprawia kłopotów.


fashion.victim

Napisano 26 marzec 2021 - 08:27

W sieci znajdzie się całkiem sporo informacji i tym, jak dobrać podłogę, w zależności od tego, jak będzie ona obciążona.


marymary

Napisano 16 marzec 2021 - 12:00

no to sluszna postawa, dzieki za odzew


amanda

Napisano 15 marzec 2021 - 04:25

łap https://pl.vtacblog....la-oswietlenia/myślę, że wiele osób nawet sobie nie zdaje sprawy, jak ważną rolę pełni oświetlenie. Ja zawsze staram się wybierać taki asortyment, który przede wszystkim zapewni odpowiednie bezpieczeństwo i komfort w czasie wykonywania obowiązków


marymary

Napisano 14 marzec 2021 - 07:10

a można wiedziec jaki konkretnie artykul? ogolnie podzielam Twoje zdanie


amanda

Napisano 13 marzec 2021 - 05:10

jasne, że to ważne. Ostatnio nawet czytałam ciekawy artykuł na ten temat. Wiesz, tutaj nie chodzi o design, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, to najważniejsza sprawa.


marymary

Napisano 12 marzec 2021 - 15:03

mam pytanie zwiazane z tym tematem. Czy przykladacie duza role do tego, jakie jest oswietlenie w Waszych firmach? czy kupujecie pierwsze co Wam wpadnie pod reke?


Napisano 27 luty 2021 - 21:22

Do montażu parkietu polecam firmę Beccofloor. U mnie doskonale wykonali zlecenie. Parkiet wygląda fantastycznie, jest równo położony, nigdzie klepka nie odstaje. Dobra robota!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)