Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Skup auta w Warszawie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

apartyka

Napisano 06 maj 2020 - 13:01

jeżeli ma się auto od pierwszego właściciela, 100% bezywpadkowe to bardzo dobrze płaci aaaauto, a jeśli auto miało kilka przygód to zawszę będzie problem z sprzedażą;)


microot

Napisano 04 maj 2020 - 18:30

Szczerze polecam firmę Skup Aut Wrocław 

 

No proszę! Od razu serce w człowieku rośnie, jak zobaczy takie szczere wyznanie. To o kardiologii, a co do skupów aut we Wrocku, to sąsiad chwalił Auto GTA - https://autogta.pl/ - sprzedał im swoja ruinę i przytulił, przynajmniej tak twierdzi, całkiem przyzwoitą sumkę :)


hekuran

Napisano 20 sierpień 2019 - 15:23

Jeżeli mogę polecić dobry skup na Śląsku to zapewne złomowsko z Radostowic. Numer do nich możesz znaleść na stronie http://recykling-radostowice.pl Oddawałem u nich auto na złom, żadna firma nie odbierała auta z pod domu a oni bez problemu. Przeszukując neta napotkałem ich inną stronę http://auto-handel-skup.pl - chyba numer do przedstawiciela ale również z Radostowic koło Pszczyny. Naprawdę polecam ich usługę.


Longin2231

Napisano 15 sierpień 2019 - 13:12

Szczerze polecam firmę Skup Aut Wrocław 


autoone

Napisano 22 kwiecień 2019 - 10:16

Kiedy kupujemy twój złom samochodowy za gotówkę,http://autoone1.pl nasze auto-zniszczenia trafiają do naszego lokalnego złomowiska w Śląsk, gdzie upewniamy się, że wszystkie części pojazdu http://dm-skupsamochodow.plsą poddawane recyklingowi w sposób najbardziej przyjazny dla środowiska dostępny dzisiaj. http://autoskup-zlomowanie.plOferujemy usunięcie starego http://auto-handel-skup.plpojazdu śmieciowego z dowolnego miejsca w Śląsk, nawet jeśli nie jest to w stanie nadającym się do kierowania, http://autoskup365.pli zapłacimy za usługę usuwania złomu.http://autoskupzlomowanie.infoUsuwanie złomu - autoskup płaci więcej za stary samochód śmieciowy niż aktualna wartość rynkowa pojazdu. http://i-skup-aut.plPłacimy także więcej http://recykling-centre.plgotówki za twoje śmieciowe samochody niż jakakolwiek inna firma zajmująca się usuwaniem złomu w http://recykling-radostowice.plŚląsk skup aut.Każdego roku miliony samochodów osiągają kres przydatności, co powoduje, że właściciel http://skup-samochodow-online.plmusi zrzucić samochód lub sprzedać go, by kupić nowy. Samochody, bez względu na to, jak dobrze się nimi zajmiesz, http://skup-samochodu-24.plw końcu ustąpią http://skup-zlomowanie-24.plcodziennemu zużyciu przez lata. Jako właściciel samochodu, decyzja o sprzedaży twojego złomu w http://zlomowanie-pojazdu.plŚląsk może nie być najłatwiejsza, ale pod koniec dnia jest http://zlomowanie-skupaut-24.plnajmądrzejsza.


Jacek33

Napisano 11 kwiecień 2019 - 10:55

Ja polecam https://autoskup.biz. Zdecydowanie ich atutem jest to, że kierowcy ciągle są w trasie i są w stanie dojechać w dowolne miejsce w krótkim czasie. Sprzedałem samochód bez problemu za godziwą cenę. Poleciłem też znajomym i byli bardzo zadowoleni. Jeden telefon i samochód sprzedany. 


ydzik

Napisano 09 styczeń 2019 - 16:54

Sprawdź sobie ofertę skupu https://auto-kasacja.com.pl/skup-aut/ , z tego co wiem to:

*Skupują wszystkie marki, bez znaczenia jest rocznik samochodu

*Mogą być to samochody bez ważnego OC oraz badania technicznego

*Dużym plusem jest także na pewno to, że gotówkę otrzymujemy od ręki

*Nie ma znaczenia stan wizualny czy mechaniczny pojazdu(to zaciekawi szczególnie posiadaczy bardzo wyeksploatowanych marek)

 

Samemu zdarzyło mi się u nich zostawić Mazdę 323F z 96 rocznika, w stanie dość przeciętnym, żeby nie powiedzieć, że słabym i otrzymałem naprawdę odpowiednią sumę jak za ten samochód.


mgzeta

Napisano 19 listopad 2018 - 18:22

A czy ktoś korzystał z usług tego skupu http://autoburakowski.pl/ znalazłem go w wyszukiwarce i jestem ciekawy opinii. Na stronie wygląda to dobrze. 


jaKamilka

Napisano 03 październik 2018 - 20:10

Hej, ja swój samochód próbowałam sprzedać poprzez ogłoszenia typu: sprzedam auto na kilku wiodących portalach z ogłoszeniami. Niestety moje wezwania, że sprzedam samochód nie przyniosły rezultatu. W końcu gdzieś w sieci na forum ktoś polecił że w Warszawie to skup aut Daracar staje na wysokości zadania. Dziś bardzo zadowolona z otrzymanej kwoty i szybkiej operacji mogę podzielić się swoją radością i również przekazać dobrą radę kolejnym potrzebującym. Życzę wszystkim forumowiczom udanego wieczoru :)


andrzejszn1990

Napisano 20 kwiecień 2018 - 18:20

Ja mogę z czystym sumieniem polecić państwu w Zachodniopomorskim skup aut Szczecin i okolice. Skupują na terenie Szczecina i innych miast różne samochody. Kupują nawet stare i zniszczone wraki które nadają się już tylko na złom. Oferują dobre ceny i odbierają samochody z pod domu.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)