Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ubezpieczenie rowerowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ivojim

Napisano 29 listopad 2018 - 06:58

Ubezpieczenie rowerowe - jak najbardziej warto. Zwłaszcza, jeżeli jeździ się dużo na co dzień. Pokonuje się wiele kilometrów.

W zasadzie to większość towarzystw ubezpieczeniowych posiada ubezpieczenie dla rowerzystów. W przypadku tego typu pytań mogę odesłać do internetowej porównywarki ubezpieczeniowej: https://wygodnie.pl/...czenie-rowerowe

Po wybraniu określonych parametrów, pojawi się lista ofert, wraz z OWU. Zwłaszcza OWU polecam przeczytać, bo znajdują się informacje na temat warunków ubezpieczenia.


Ekspert PZU

Napisano 28 listopad 2018 - 12:03

@mtzd, mogę Ci zaproponować ubezpieczenie rowerzysty Pewnie na Rower. Jest to bardzo elastyczna propozycja, którą dopasujesz do swoich potrzeb, wybierając czas ochrony, ryzyka (OC, NNW, Casco roweru czy ubezpieczenie bagażu) i sumę ubezpieczenia. Wszystko to zrobisz online oraz samemu obliczysz składkę. Gdybyś był zainteresowany szczegółami oferty, zajrzyj pod link: https://pewnienarower.pl/


mtzd

Napisano 28 listopad 2018 - 07:35

Generalnie dużo jeżdżę na rowerze w ostatnich miesiącach. Porzuciłem samochód na rzecz roweru. Wszystko spoko, tylko rower nie ma szans z innymi uczestnikami ruchu. Zastanawiam się w związku z tym nad jakimś ubezpieczeniem... pytanie jakie wybrać? Ktoś już to może wcześniej przerabiał?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)