Skocz do zawartości


Adrian2

Rejestracja: 14 lis 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:26
-----

Moje posty

W temacie: Zarobki w HR

wczoraj, 23:31

Jeżeli szukasz pracy w HR to polecam:  http://wncl.pl/rozwi...hr/ac-dla-hrbp/ . Ocenią tam Twoje kompetencje i zweryfikują je. Ma to na celu budowanie ścieżki rozwoju i podnoszenie kwalifikacji. To jednodniowy projekt i myślę, że warto wziąć w nim udział. 


W temacie: Jak pozyskać dodatkowe pieniądze dla firmy?

20 marzec 2017 - 21:53

Zajrzyj na stronę: http://korporacjoniz...ategory/porady/ . Są tam porady dotyczące prowadzenia firmy. Widziałem też artykuł o dofinansowaniach do działalności gospodarczej, więc może dowiesz się tam czegoś, co Ci pomoże. Bardzo ciekawa i przydatna strona. Sam znalazłem tam sporo ważnych informacji. 


W temacie: Gdzie na usg tarczycy we Wrocławiu

16 marzec 2017 - 21:39

Niestety mogę tylko dodać, że zgadzam się z przedmówcami. Na kasę chorych to u nas trzeba mieć końskie zdrowie i mnostwo czasu. A na tarczycę polecam iść na badanie prywatnie, nie jest drogie i poczytać na blogu: http://biowitalni.pl...arczycy-51.html . Może się przydasmile.png


W temacie: udana konferencja- czyli jaka?

16 marzec 2017 - 21:33

Oprócz sali, kateringu, napoi i sprzętu niezbędnego do odbycia konferencji, warto też zadbać o wystrój. Czasami kilka kwiatów potrafi zmienić klimat i nastrój. Aranżacje kwietne dla firm robi http://amarantkwiaty...wiaty-dla-firm/ . Niewielkim kosztem można przobrazić każde miejsce w bardziej przyjazne. 


W temacie: Teściowie - nigdy im wierz!!!

25 luty 2017 - 15:49

Nie wiem, czy macie na to szanse. W końcu mieszkacie tam, jak sam piszesz 10 lat a na pewno nie płacicie czynszu. Słyszałem o podobnym przypadku, gdzie naliczono czynsz, za wszystkie lata mieszkania. W takiej sytuacji, najlepiej załatwić to polubownie, albo zatrudnić dobrego adwokata, bo wydaje mi się to trudną sprawą. Mogę polecić kancelaria adwokacka szczecin. Z taką sprawą na pewno sobie poradzi.