Skocz do zawartości


Adrian2

Rejestracja: 14 lis 2016
Poza forum Ostatnio: maj 21 2017 20:20
-----

Moje posty

W temacie: Windykacja online

21 maj 2017 - 20:21

Ja korzystam z programu do faktur i dokumentów: https://afaktury.pl/ i tam jest funkcja windykacji. Zobacz sam, można przetestować program bezpłatnie. Może właśnie tego szukasz?


W temacie: jakie studia?

21 kwiecień 2017 - 16:54

Wydaje mi się, że kierunek studiów warto określić na wcześniejszych etapach edukacji. Chociaż rozumiem, że nie każdy ma tak wcześnie sprecyzowane plany na przyszłość. Mój siostrzeniec kończy właśnie gimnazjum, ale już teraz wie, że chce zostać lekarzem. Pod tym kątem szuka liceum, które dobrze przygotuje go do studiów medycznych. Znalazł szkołę http://www.lifeskills.pl/ . Szkoła edukuje programem autorskim przyszłych liderów przedsiębiorczości i kandydatów na studia medyczne.  Dla każdego ucznia określana jest indywidualna strategia edukacyjna. Nie można na to liczyć w szkołach publicznych. To dobry wybór dający duże szanse na realizację marzeń i udany start w dorosłe życie. 


W temacie: Program do fakturowania 2016r.

18 kwiecień 2017 - 17:33

Ja korzystam z https://afaktury.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Można przetestować go bezpłatnie i samemu przekonać się jaki jest funkcjonalny. Tłumaczenie, magazyn, zmiana nagłówków, możliwość wystawienia faktury na podstawie innych dokumentów i wiele innych przydatnych funkcji. 


W temacie: Program do skanowania i odczytywania faktur

15 kwiecień 2017 - 20:15

Dużo lepiej korzystać z programu online. Sam używam od 4 miesięcy https://afaktury.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo prosty w obsłudze i funkcjonalny.  Można wystawić fakturę na podstawie innych dokumentów, zmienić nagłówek. monitorować, czy windykować fakturę. Bardzo ułatwia pracę. 


W temacie: Rozwój firmy

31 marzec 2017 - 21:00

Na temat rozwoju firmy znajdziesz przydatne informacje na stronie: http://sukces-w-bizn...tegory/finanse/ . Jest tam wiele wskazówek dla osób prowadzących działalność gospodarczą.  Bardzo mądre, rzeczowe porady, które niezwykle pomagają w podjęciu czasami trudnych decyzji. Warto uczyć się od specjalistów.