Skocz do zawartości


patiks

Rejestracja: 19 paź 2014
Poza forum Ostatnio: dziś, 13:13
-----

Moje posty

W temacie: Skup auta w Warszawie?

dziś, 13:15

Zrób to najłatwiej... Wystaw ogłoszenia na darmowych serwisach - szczególnie na Ogis. Powinniście mieć mimo wszystko odzew. Wiadomo, że skup da znacznie mniej, niż wynosi cena rynkowa. Tak więc może lepiej poczekać? Trochę auto już wystawialiśmy, zawsze były zapytania. Najlepiej wystawiaj ogłoszenie logując się przez FB. Wtedy ogłoszenia zobaczą znajomi i znajomi znajomych. W taki sposób naprawdę można dotrzeć do mnóstwa ludzi.


W temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?

19 maj 2017 - 09:29

Cóż, wiele zależy od tego, jakie macie środki, popatrzcie na to - http://solidhale.pl/

W tym momencie nie ma lepszej i bardziej opłacalnej formy inwestycji, niż hale stalowe.

Po prostu postawienie na nie, jest najbardziej praktyczne. Dlaczego? Szybko powstaje, a jeśli biznes nie wyjdzie, to halę można łatwo i szybko przenieść w inne miejsce, albo po prostu sprzedać. Nie jesteście przywiązani do gruntu.


W temacie: Plamoodporna farba - po jakim czasie faktycznie odporna?

18 maj 2017 - 14:35

4 tygodnie, rozumiem. A co jeśli dojdzie do mocnego zabrudzenia w tym czasie? Da się te plamy usunąć tak, aby nie pozostały ślady?


W temacie: Gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy

15 maj 2017 - 07:27

W tym momencie to możliwe - ciekawe tylko jak długo utrzymają koszty na takim poziomie. Skoro różnice są tak duże, to musieli mocno ograniczyć zyski, ale w sumie - co nas to obchodzi? Aby tylko RRSO było jak najniższe i tyle. Nie rozumiem np. ludzi szukających kredytów, którzy patrzą na coś więcej, niż całkowite koszty. Przecież to środki z banku. Nie ma mowy o kombinacjach.


W temacie: Gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy

11 maj 2017 - 07:15

Patrz po aktualnych zestawieniach banków tj. rankingach - ale tylko tych wiarygodnych, w sensie np. bankiera, albo ebrokera. Od kiedy w PL pojawił się InBank, to oni mają najlepsze RRSO. Widziałem, że wygrywali też pod względem maksymalnej kwoty do uzyskania online. Ale to musisz sobie po prostu weryfikować samodzielnie, sprawdzając aktualne dane. Nie sądzę, żeby w kolejnych miesiącach, ktoś oferował lepszy kredyt.