Skocz do zawartości

jak napisac podanie o rozwiazanie umowy?

wróć do serwisu Kadry 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_prawie Emerytka

Guest_prawie Emerytka
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 13:14

chce napisac podanie o rozwiazanie umowy o prace w zwiazku z przejsciem na emeryture jak mam to napisac? czy ponizsza forma bedzie dobra??"zwracam sie z prosba o rozwiazanie ze mna umowy o prace na MOCY POROZUMIENIA STRON (???) w zwiazku z przejscien na emeryture". nie wiem czy rozwiazac umowe na porozumienie stron czy z innym art.?

#2 Guest_płace

Guest_płace
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 13:26

Zwykle pracownik nie musi sie podpierać paragrafami :) Wystarczy tak, jak Pani napisała. Pozdrawiam.

#3 Guest_jajko

Guest_jajko
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 13:32

na mocy porozumienia stron - jak najbardziej, z dniem.... i zaniesc do szefa wczesniej.

#4 Guest_prawie Emerytka

Guest_prawie Emerytka
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 15:24

dziekuje Wam bardzo.

#5 Guest_ruff

Guest_ruff
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 15:25

BARDZO DOBRZE

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 04:43

w porozumieniu stron nie musi być zawarta informacja z jakiego powodu rozwiazuje sie umowe , bo to jest "porozumienie obu stron"

#7 larysa.

larysa.

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 860 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 07:19

Może i nie trzeba ale w takim wypadku stosunek pracy ustanie w związku z przejściem na emeryturę, co wiąże się jeszcze z odprawą emerytalną.

Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.happy.png   

#8 bobik89

bobik89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 08:03

W sieci jest mnóstwo wzorów, wystarczy poszukać. Nie trzeba specjalnie wydziwiać, wystarczy zwykła informacja, taka jak w poście :).

#9 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2016 - 20:45

chce napisac podanie o rozwiazanie umowy o prace w zwiazku z przejsciem na emeryture jak mam to napisac? czy ponizsza forma bedzie dobra??"zwracam sie z prosba o rozwiazanie ze mna umowy o prace na MOCY POROZUMIENIA STRON (???) w zwiazku z przejscien na emeryture". nie wiem czy rozwiazac umowe na porozumienie stron czy z innym art.?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 12:42

Podanie o przejście na emeryturę

#11 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 9402 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 wrzesień 2016 - 12:55

W sieci jest mnóstwo wzorów, wystarczy poszukać. Nie trzeba specjalnie wydziwiać, wystarczy zwykła informacja, taka jak w poście smile.png.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych