Skocz do zawartości

Program Księgowy dla Stowarzyszenia

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 09:59

Czy ktoś mógłby polecić mi niedrogi program księgowy do prowadzenia pełnej księgowości w stowarzyszeniu.

#2 Gość_gosc

Gość_gosc
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:12

jakie stowarzyszenie? Jeśli oświatowe to polecam VULCAN

#3 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 09:52

No niestety nie oświatowe.

#4 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 23:19

No niestety nie oświatowe.

W sumie wyposażenie to wyposażenie, nie ma znaczenia rodzaj działalności.

#5 Gość_Joanna

Gość_Joanna
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 14:28

Dołączam się do pytani. Potrzebuje szybko coś znaleźć do księgowania stowarzyszenia. Może się ktoś orientuje czy istnieją darmowe programy? A jak nie to który najlepiej się nadaje za niewielkie pieniądze?

#6 BeataKok

BeataKok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2013 - 11:45

Polecem OGNIK. Tani (teraz 399 zł), łatwo dostosować konta do własnych potrzeb. Używam od 2009 roku. Można go przenosić na małym pendrive na każy komputer.

#7 Gość_Dorota M

Gość_Dorota M
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 14:42

Co jak co ale ja wolę program Lefthand, ma dożo przydatnych funkcji, można np. w sprytny sposób rozliczać projekty, do tego jest bardzo tani a poza tym można się targowaćDołączona grafika i można skorzystać ze szkolenia za darmo. Co prawda szkolenia organizują tylko w Warszawie ale myślę, że każdy księgowy czy księgowa może poświęcić trochę czasu dla poszerzenia swoich kwalifikacji. Choć program raczej jest prosty dla kogoś kto już pracował w ogóle na innych systemach to ze szkolenia warto skorzystać. Ja np dowiedziałam się dużo o rozliczaniu tych projektów a na tym najbardziej mi zależało i dlatego uważam, że jeżeli ktoś jeszcze waha się przed wyborem programu to musi koniecznie przetestować pełna księgowość firmy Lefthand.

#8 Gość_Bartek

Gość_Bartek
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 12:15

Lefthand i Ognik mają zaporowe ceny 400-500. Niby z myślą o Stowarzyszeniach ale... Ja z czystym sumieniem polecam Wam Krawca, Fundacji Baltica. Bez problemów sami poprowadzicie w nim księgowość.

Pozdrawiam

#9 Gość_rw264

Gość_rw264
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 10:47

Lefthand i Ognik mają zaporowe ceny 400-500. Niby z myślą o Stowarzyszeniach ale... Ja z czystym sumieniem polecam Wam Krawca, Fundacji Baltica. Bez problemów sami poprowadzicie w nim księgowość.

Pozdrawiam

Mam jeszcze pytanie czy program KRAWIEC jest na tyle prosty żę sama będę w stanie cały plan kont utworzyć i do bilansu będzie mi zbierało czy sama muszę wszystko poustawiać

#10 Gość_cecka

Gość_cecka
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 06:50

Mam jeszcze pytanie czy program KRAWIEC jest na tyle prosty żę sama będę w stanie cały plan kont utworzyć i do bilansu będzie mi zbierało

Tak, masz gotowy plan kont podczepiony pod bilans i rachunek zysków + gotowe księgowania = absolutnie dasz radę Dołączona grafika

#11 Gość_J

Gość_J
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 14:29

Pozdrawiam

To nie do końca prawdziwe informacje.

[color=#ff0000;]Ognik w promocji[/color] - kosztuje teraz 299 złotych brutto - a zwykle licencja dla stowarzyszeń jest w cenie ok. 366 zł. W cenie jest bezterminowa licencja, roczne aktualizacje i wsparcie. Na kolejne lata aktualizacje są dobrowolne. Można kupić co kilka lat albo wcale.

Program mam już od  6 lat i nie ma z nim większych problemów. Lefthand może i jest jest lepiej dostosowany do stowarzyszen ale Ognik jest uniwersalny, poprowadzicie zarówno stowarzyszenie jak i małą firmę - a raczej sto firm, bo tyle jest w licencji :-)

#12 Gość_oLA

Gość_oLA
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 07:43

Pozdrawiam

Dzień dobry wszystkim Dołączona grafika może troszkę nie w temacie ale widzę tu pomocne duszyczki to i ja o pomoc się uśmiechnę ładnie Dołączona grafika Gdzie w programie Krawiec znajduje się przygotowanie polityki rachunkowości... szukam i znaleźć nie mogę. Schowała mi się niedobra Dołączona grafika

#13 Gość_Wiesia

Gość_Wiesia
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 20:57

Dzień dobry wszystkim Dołączona grafika może troszkę nie w temacie ale widzę tu pomocne duszyczki to i ja o pomoc się uśmiechnę ładnie Dołączona grafika Gdzie w programie Krawiec znajduje się przygotowanie polityki rachunkowości... szukam i znaleźć nie mogę. Schowała mi się niedobra Dołączona grafika

Dołączona grafika  A wejdź proszę do zakładki >[color=#ff8c00;]Zarząd[/color]< i ostatnia pozycja to >[color=#ff8c00;]Edycja i przygotowanie dokumentu polityki rachunkowości[/color]<

#14 Gość_Jola

Gość_Jola
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 18:34

Pracujemy na Krawiec FS, polecam z uwagi na bardzo niskie koszty i łatwość obsługi.

Pozdrawiam, Jola

#15 Gość_Karolina Ma

Gość_Karolina Ma
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 10:14

Dotychczas nie spotkałam się z takim programem, który byłby całkowicie nastawiony na prowadzenie księgowości organizacji pozarządowej  do momentu aż  natrafiłam na program Lefthand. To co mogę na szybko powiedzieć o tym systemie to:

- na prawdę bardzo łatwa instalacja

- łatwy w obsłudze (jest w nim tylko to co trzeba, plan kont świetnie stworzony do potrzeb zapewne większości organizacji)

- konfiguracja trwa może zaledwie 2/3 minuty i program jest gotowy do pracy. 

- cena jest przystępna, na pewno o wiele mniejsza niż wartość rynkowa choć wiadomo można się pewnie jeszcze trochę potargować Dołączona grafika

Polecam bardzo, wreszcie ktoś pomyślał na serio o organizacjach:)

#16 Gość_Izka

Gość_Izka
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 08:34

Polecam bardzo, wreszcie ktoś pomyślał na serio o organizacjach:)

Zgadzam się! Program Dołączona grafika KRAWIEC Dołączona grafika to zupełnie inne podejście do tematu i również mogę go polecić.

Jeżeli jesteś początkującym księgowym to w praktyce program poprowadzi cię i nauczy księgować

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy