Skocz do zawartości

czas pracy masażysty

wróć do serwisu Kadry 32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_marcin

Gość_marcin
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:55

ten kraj jest chory i tyle,z tego co wiem w szpitalu etat wynosi chyba 6 godzin,moi znajomi masazysci tak pracuja,ja pracowalem po 13 godzin w spa-i kazdy chciał mocniej:)czasami chcialo mi sie ********** to wszystko i wyjsc:)i po 8 miesiacach tak zrobiłem:)człowiek nie jest maszyna:)moi znajomi w nocy czesto nie czuja palcow:)powiem wam szczerze chyba polecam poprostu masaowac prywatnie,wiem ze ciezko,czlowiekowi sie nie chce ale kasa przynajmiej spoko:)z tego co wiem za 30 minutowy masaz pleckow bierze sie minimum 25 złoty,wiec wystarcza dwie osoby dziennie ito samo co w przychodni:)

#22 Gość_nn

Gość_nn
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 17:07

A czy ktoś wie jak ******** tym wszystkim bez zwalniania się z pracy?

#23 Gość_nn123

Gość_nn123
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 17:41

to jest nie normalne w jakich warunkach musimy pracować. i wcale nie mam zamiaru sluchać ze trzeba sie pracy trzymać bo w tych czasach ciezko o prace i trudno o inną! ja pracuje od 7 do 15 z  dwoma przerwami po 30 min a poza tym to zapiernicz 10 minut masaz umycie rak i kolejna osoba 10 min i umycie rak i kolejna osoba... i tak do 15 00 az sie zaczyna pieprzyc człowiekowi w glowie bo robie wszystko automatycznie jak maszyna a i maszyna czasami musi odpoczac a tu nie ma ze boli tylko jeszcze wymagaja zeby ich mocniej masować!!!grubasy smierdzace!!! lubialam swoja prace i to bardzo ale to do czasu po 28 masazach dziennie czasami nie wiem jak sie nazywam, rece nogi i kregoslup to to co boli najbardziej, wysiadam juz nie daje rady!!! Takze nie polecam pracy w sanatorium tam sie mozna wykonczyc! 

#24 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 29 październik 2014 - 07:32

Akurat tutaj popieram. Moja żona pracuje jako masażysta, dokładnie wiem jak to wygląda. Nieźle zarabia, ale też bardziej na swoim, dużo pracowała, uczyła się w Beauty Lux, później dużo praktyki. Zawód ciekawy, ale dla pracowitych...

#25 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 30 październik 2014 - 10:33

To zależy od zakładu, podejścia do pracy, dbania o pracowników,  itp. Nie da się określić mówiąc ogólnie o wszystkich zakładach.

#26 Gość_Sławek

Gość_Sławek
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 23:53

No dobrze ale czy jest konkretnie napisane czy ustalone w KP czy w PIP-ie ile masaży można zrobić w czasie 7.35. 

#27 Gość_marek

Gość_marek
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 14:41

ZALEZY JAKIE! MAX DWA CALOSCIOWE, 5-6 CZESCIOWYCH. INACZEJ DLUGO NIE POPRACUJESZ W TYM ZAWODZIE! A TEN CO NAPISAL ZE 10 TO CHYBA JEST HYDRAULIKIEM BO WOGOLE NIE WIE O CO CHODZI!

pracuję jako fizjoterapeuta już 10lat w SPA w hotelu wink.png jak mam 12godzin pracy to czasami mam 10-11masaży całościowych 55minutowych wink.png a teraz gdy hotel się wystawia na gruponach i do każdego kupionego pobytu dla każdej osoby jest masaż częściowy więc czasem przy 12godzinnym czasie pracy mam 20-22 masaży częściowych po 25 minut wink.png

#28 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:48

Też wydaje mi się przeglądając oferty, że w ciągu dnia można zrobić 10 masaży, więc wychodzi, że 1 masaż = 1 godzina. 

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 07:32

Jakie są realia uzyskania pracy jako masażysta wyłącznie po szkoleniach zawodowych. Czy w tym zawodzie faktycznie potrzebne są studia?

#30 danio

danio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 styczeń 2015 - 15:59

Kiwdys czytałem , że okolo 7 godzin

#31 Gość_masażystka

Gość_masażystka
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 20:18

A teraz ja zadam pytanie smile.png Pracyję w państwowym szpitalu nie w jakiejs prywatnej klinice. Czy ktoś wie gdzie jest to zapisane ile masaży dziennie może wykonac masażysta zatrudniony na cały etat czyli 7 h 35 min pracy. Pytam dlatego że w naszym zozie na 4 masażystów mamy po 100 pacjentów i dzisiaj usłyszeliśmy ze i tak mamy za mało bo nasza ordynator wiliczyła nam ze każdy z nas powinien przemasowac po 28 osób. Nam wysiadają ręce i szukamy pomocy ale nie bardzo wiemy gdzie. Więc jakby ktoś z was wiedział to bardzo proszę o pomoc!!! i kontakt gg:4608547

iluuu??? matko boska...zgłoście się do inspekcji pracy może oni jakoś zaradzą bo przecież długo tak nie popracujecie...POWODZENIA!!! pazerność ludzka nie zna granic

#32 Gość_Marek

Gość_Marek
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 08:29

Pracuje w hotelu na umowę o pracę na pełnym etacie czy może ktoś mi powiedzieć ile masaży mogę wykonywać w ciągu 8godzin pracy bo kierownik twierdzi że należy mi się 15min przerwy a reszta leci ciągiem. Jeśli możecie to proszę o jakiś paragraf z kodeksu pracy

#33 arin

arin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano dziś, 13:13

Pracuje w hotelu na umowę o pracę na pełnym etacie czy może ktoś mi powiedzieć ile masaży mogę wykonywać w ciągu 8godzin pracy bo kierownik twierdzi że należy mi się 15min przerwy a reszta leci ciągiem. Jeśli możecie to proszę o jakiś paragraf z kodeksu pracy

Kierownik ma rację.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych