Skocz do zawartości

oznaczenai nieobecności w ewidencji i nal...

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Ewa

Gość_Ewa
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 12:21

Bardzo prosze o podanie oznaczeń nieobecności pracownkow stosowanych w ewidencji i na listach obecnosci, prosze o przepisy mowiace o tym .dziękuje

#2 Gość_mz

Gość_mz
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 12:32

ja mam np w ewidencji NN nieob. nieuspr, Nup uspraw płtna, Nun usprawiedl niepłatna. takie miałam na druku ewidencji, w listach obecności stosuję takie same. co do przepisów - nie ma.

#3 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 12:38

OZNACZENIA:Wż - urlop na żądanieC - choroboweCs - chorobowe szpitalneU - usprawiedliwienieOdb - odbiór godz. przepracowanych sobota, Współczynniki: niedziela i bez wniosku pracownika 1,66 z 20 dni W - urlop wypoczynkowy 2,16 z 26 dni Uo - urlop okolicznościowyS - szkoleniaK - opieka nad dzieckiemPn - pora nocnaNs - niedziela i świętaDw - dodatkowe dni wolne od pracy

#4 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 12:45

Bez tych współczynników, które mi tu wyskoczyły

#5 Gość_mz

Gość_mz
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 12:48

spotykane też :Uw - urlop wypoczynkowyUm-urlop macierzyńskiUb-urlop bezpłatnyUsz-urlop szkoleniowyUo-urlop okolicznościowy (opieka nad dzieckiem, ślub, pogrzeb...)Ch/Op-choroba pracownika/opieka nad chorymNN-nieobecność nieusprawiedliwionaNup-nieob. usprawiedliwiona płatnaNun-nieob. usprawiedliwiona niepłatnaDel-delegacjeInne-(szkolenia, urlop wychowawczy i inne wg potrzeb)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych