Skocz do zawartości

czas pracy

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_fryta80

Gość_fryta80
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 18:23

Witam,Mam do wypełnienia ankietę i muszę zliczyć (dotyczy to pracowników ogółem): - czas faktyczny przepracowany ogółem - czas nieprzepracowany ogółem (bez dni wolnych) - w tym op

#2 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 19:18

To raczej nie ankieta, ale sprawozdanie Z-06 z GUS. Wszystkie dane znajdziesz w rocznej ewidencji czasu pracy poszczególnych pracowników. Wystarczy zsumować :(

#3 Gość_jm

Gość_jm
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 19:22

Pewnie potrzebne jest Ci do Z-06.Musisz wyliczyć normę w roku dla poszczególnych pracowników. Zalezy czy sa to lekarze, nauczyciele, czy inni pr. cywilni ,wszystko zalęzy od tego jaka to grupa zawodowa (bo np.dla lekarzy miesięczna norma pracy wynosi 147 godz.,dla innych pr. cywilnych na pełnym etacie to 160 godzin).Jak masz wyliczyć? Przykładowo masz zatrudnionych 5 pr. cywilnych na pełnym etacie i 1 pr. na o,5 etatu przez cały rok. wyliczenie: (5x 12 m-cy x 160 godz.)+(0,5 x 12 m-cy x 160 godz. )=9600 + 960=10.560 -to jest norma dla twoich pracowników. Teraz musisz odjąc urlopy,zwolnienia i dni wolne w roku tj.np. 01.01.2007r., 01.11.2007 itd. (chyba było ich 9 w 2007 r. ).sumujesz ilośc wybranych dni urlopu, zwolnień lekarskich i dni wolnych przeliczasz na godziny i odejmujesz od wyliczonej normy.Wynik tego odejmowania to czas faktycznie przepracowany ogółem, a zliczone urlopy (wypoczynkowy, bezpłatny itp), zwolniena to czas nieprzepracowany ogólem.Dalej .." w tym opłacony "to te godziny za które firma wypłaciła pieniądze (np. urlop wypoczynkowy).Mam nadzieję, że chyba dobrze Ci podpowiedziałam i zrozumiale.

#4 Gość_joatk22

Gość_joatk22
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 20:29

Czas pracy nauczycieli. Ja rownież zamgam sie ze sprawozdaniem Z-06 i nie wiem jak wyliczyć czas pracy nauczycieli. Jak wyliczyć ile przepracowali w 2008 r.Pomóżcie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy