Skocz do zawartości

opinia z odbytego stażu

wróć do serwisu Kadry 36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_ALICJA

Gość_ALICJA
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 10:08

Drogie koleżanki gdyby wam nie sprawilo klopoptu podanie mi takiej wzorcowej opinii bylabym bardzo wdzięczna.Chodzi mi o opinię dla osoby bezrobotnej odbywajacej staż u pracodawcy.Bardzo proszę o

#2 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 10:36

To nie jest rutynowa formułka:( Trzeba uwzgędnić to co dana osobo robiła - taką opinię wystawia osoba która nadzorowała pracę tej stażystki.

#3 Gość_piccola

Gość_piccola
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 11:01

... (pieczęć pracodawcy) (miejscowość, data)OPINIA PRACODAWCY Z PRZEBIEGU STAŻU Nazwisko i imię stażysty ...Urodzona (y) ...Okres odbywania stażu : od ... do ...Stanowisko na stażu ...Zadania realizowane przez bezrobotnego oraz zdobyte kwalifikacje lub umiejętności w okresie stażu ... Opinia o przebiegu stażu ... ... ... (podpis stażysty) (podpis opiekuna stażysty)... (podpis i pieczęć pracodawcy)

#4 Gość_ALICJA

Gość_ALICJA
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 12:05

piccola dzięki, ale jeszcze jak bys mogla treść takiej opinii dla przykladu jako wzór proszę

#5 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 12:07

O matko z córką :)

#6 Gość_Alicja

Gość_Alicja
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 12:12

Zołza - Mistrzyni tefgo forum czy musisz az trak reagować? Pa

#7 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 12:15

A podobno nie ma głupich pytań...

#8 Gość_Alicja

Gość_Alicja
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 12:53

chciałam pójść po najmniejszej linii oporu i skorzystac z gotowców ale niestety nie mam szczęścia tylko mi się oberwało .Nie ma głupich pytań s ą tylko głupie odpowiedzi to tak na marginesie zołza.Wiem ,że jesteś doświadczoną osoba i dla ciebie takie pytania są absurdalne.Nistety nie mam szczęścia .

#9 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 13:05

Tu nie o szczęście chodzi.Wytłumacz mi, jak piccola ma ci podać przykład opinii, skoro każdorazowo należy takową sporządzać dla konkretnej osoby wykonującej konkretne zadania, może być opinia pozytywna lub nie i tak dalej. I dlatego twoje pytanie jest absurdalne, a nie dlatego, że jestem "doświadczoną osobą".

#10 Gość_piccola

Gość_piccola
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2009 - 15:26

zołza ma rację. Tutaj musisz ruszyć głową. Nie ma gotowców i nikt ci takiego nie napisze. Nie wiem, jakie twój stażysta miał obowiązki, natomiast możesz nadmienić w opiniiczy terminowo wywiązywał się z powierzonych mu zadań, czy był kompetentny na swoim stanowisku pracy, czy był punktualny i dyspozycyjnyczy ułatwił i przyśpieszył postępy w pracyczy sprawował opiekę nad sprzętem (miotłą, komputerem)czy był bezkonfliktowy, czy jest komunikatywny i umie pracować w zespole

#11 Gość_Alicja

Gość_Alicja
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 15:27

piccola bardzo dziękuję ci za pomoc. Dałam radę napisać opinię .To forum jest skarbnica wiedzy ale można tu również pozać ludzi ,którzy potrafią pomagac a nie tylko krytykować i kpić " o matko i córko" to tak na marginesie.Pa jeszcze raz dziękuję.

#12 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 19:51

" Dałam radę napisać opinię " - brzmi jak "dałam radę wejść na Czomolungmę". Wiem, wiem, znowu kpię, nie mogę się powstrzymać, gdy czytam gorące prośby o gotowca, podczas gdy do napisania pisma wystraczy podstawowa umiejętność posługiwania się językiem ojczystym. Teraz możesz mnie zlinczować. Pa.

#13 Gość_Aneta

Gość_Aneta
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 00:28

Do zołzy: dziewczynko naprawdę jesteś głupia ... nawet przez Internet śmierdzisz głupotą i podłością ... takie p.i.p.y jak ty są mi znane z pracy, na szczęście szybko można je złamać.Do Alicji: nie przejmuj się kretynkami, uwierz mi jest ich pełno ...P.S. nie zadałaś głupiego pytania, po prostu otrzymałaś infantylną odpowiedź od infantylnej osoby z równie infantylnym nickiem...

#14 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 08:12

Aneta, wygrzebujesz wątki sprzed ośmiu mięsięcy tylko po to, żeby mi nawrzucać? Na mnie chamstwo nie działa.

#15 Gość_ŻeToOn :D

Gość_ŻeToOn :D
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 21:36

Kobiety gratulacje... Te posty świadczą o waszym poziomie inteligencji ^^ ale pozdrowionka do was lecą hehe

#16 Gość_Mairon

Gość_Mairon
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 10:13

Mam Pytanko jak mam napisać Opinie o Pracodawcy , ponieważ kończy mi się staż i muszę napisać opinie o Szefowej. Pomożecie mi ?

#17 Gość_Kamcia

Gość_Kamcia
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 10:43

Pisz to co o nim myślisz:)

#18 Gość_Kamcia

Gość_Kamcia
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 10:55

ja o moim bym napisała:wymagający, wyrozumiały, szanujący prawa pracowników, wywiązujący się z umów i obietnic...Pierwsze słyszę o opinii i Pracodawcy, też byłam na stażu ale niczego takiego nie wymagali:D

#19 Gość_anusia 83

Gość_anusia 83
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 16:04

witamja tez potrzebuje opinie o pracodawcy pomóżcie naprawde

#20 Gość_doriss

Gość_doriss
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 16:18

mój pracodawca jest: ładny, miły, szczodry, kompetentny, mądry, sprawiedliwy, wyrozumiały, dumny, wysoki, szczupły, inteligentny, pracowity, umiejętnie przekazujący wiedzę, ciepły, łagodny.albo: niekompetentny, ograniczony, skąpy, brzydki, niesprawny, niesprawiedliwy, uciążliwy, agresywny, lubieżny, nudny.wybieraj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy