Skocz do zawartości

Z-12 sprawozdanie

wróć do serwisu Kadry 368 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Asia 22

Gość_Asia 22
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 11:00

Zostaliśmy wylosowani do sporządzenia sprawozdania Z-12, proszę o wskazówki w jaki sposób wpisywać dane do tabeli, gdzie znaleźć przykładowo wypełnionydruk? Sprawa pilna.

#2 Gość_r

Gość_r
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 11:15

do sprawozdania jest potrzebne objaśnienie, jeśli nie ma, można go wygenerować elektronicznie, tak samo potrzebna będzie klasyfikacja zawodów, też można ściącnąć z internetu, zestawić potrzebne elementy sprawozdania i wstawić do sprawozdania, zawsze zostawiam sobie wyliczenia, żeby wiedzieć z czego co się wzięło.

#3 Gość_Asia 22

Gość_Asia 22
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 11:25

Instrukcję wydrukowałam, ale mam problem w jaki sposób wpisywać do tabeli dane ( jest 7 kolumn czy każda kolumna to osobny pracownik, czy w kolumny te wpisywać dane dotyczące jednego pracownika, w jaki sposób: od lewej czy od prawej? ) Przepraszam ale robię to pierwszy raz a nigdzie nie mogę znaleźć wskazówek.

#4 Gość_leszekkpl

Gość_leszekkpl
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 12:25

może to coś pomoże:ankiet.stat.gov.pl/z12/doc/index.html

#5 Gość_izabelini

Gość_izabelini
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 10:56

masakra to sprawozdanie ja koncze ale czy dobrze zrobiłam tego nie wie nikt mam mase pytańale do Gus nie mozna sie dodzwonić Co do kolumn to ja kazda przeznaczyłam dla 1 pracownika Ale duzonie wiem jak wypłenić np wiersz B12 o co tam chodzi kwota bazowa czyli co? czy kwota dodtaku co tam podac???A ten program z-12 jest do pobrania na stronie Gus? jak tak jak go znalesc bo poki leszek dał tylko instrukcje bede wdzieczna za linka do tego programu

#6 Gość_ola

Gość_ola
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 12:03

jak wypełnic D16

#7 Gość_inka

Gość_inka
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 12:06

Trzeba znaleźć GUS formularze i tam wybrać z-12 off-line.ankiet.stat.gov.pl/z12

#8 Gość_KRISS

Gość_KRISS
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 15:36

Zdrowy psychicznie człowiek dobrze tego nie wypełni;)

#9 Gość_op

Gość_op
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 16:15

piszecie,piszecie a podpowiedzi brakjeśli ktoś w tym nie siedzi to czarna magia nie mial kto robić to wybrali mnie zielonego nie mam pojęcia ile czas pracy w roku czy przyepracowany i siedzę sobie i zaczynam jak pierwszakMoże ktos mi wleje oleju Jeśli wiem ze w roku trzeba przepracować 2016 h.to trzeba wpisac w poz.D1 pracownica była tylko 10 dni na urlopie wypoczynkowym w m-cu czerwcu

#10 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 12:20

To wszystko wydaje się tylko takie straszne.W każdym programie kadrowo-płacowym mozna te informacje znaleźć, poprzeliczać dni na godziny,itp...Trochę kombinowania jest, szczególnie jak jest dużo pracownkików. Ja mam 39 do wpisania...Do "op":w D1 wpisujesz łączną sumę miesięcznych wskaźników podanych w C1.Jak pracownik przepracował na jednym etacie(C1=1,0) np.7 misięcy to D1=7,0.Tak przynajmniej myślę.Program to uznał.Powodzenia w wypełnianiu tego "Gus-owskiego koszmaru"...

#11 Gość_Asia

Gość_Asia
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 15:06

Ja program ściągnełam i wypełniam, ale ciągle mi błędy wychodzą, to jakiś koszmar, dopiero zaczynam pracę w kadrach, najgorsze że pracuje w oświacie i jeszcze mam nauczycieli.

#12 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 15:57

instrukcje, instrukcje, instrukcje - od tego zaczynam każde sprawozdanie. ja pracuję w szkole więc to specyficzne wypełnianie. Idzie mi marnie.

#13 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 15:59

może mi ktoś podpowie jaki system pracy dotyczny nauczycieli. ja myślę, że zadaniowy?

#14 Gość_bany

Gość_bany
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 21:15

jak losowac pracowników do tego durnego sprawozdania?

#15 Gość_Asia

Gość_Asia
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 09:52

Instrukcje instrukcjami, a potem i tak głupoty wychodzą. Mam pytanie do Ani.Jeśli pracownik został zatrudniony 15 września 2008, na pół etatu, to co wpisać w C1?

#16 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 10:40

Do Asi. Moim zdanie 0.50. Bo w październiku już pracował na pół etatu

#17 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 11:03

Dzwoniłam do US w Krakowie o pmoc. Jestem zdegustowana rozmową. Nic mi nie pomogli. Sami nie wiedzą

#18 Gość_Asia

Gość_Asia
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 11:12

Instrukcje instrukcjami, a potem i tak głupoty wychodzą. Mam pytanie do Ani.Jeśli pracownik został zatrudniony 15 września 2008, na pół etatu, to co wpisać w C1?

#19 Gość_gośka

Gość_gośka
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 20:47

Uszczęśliwiają człowieka na siłę. Zrobiłam jednego pracownika i wyskoczyły same błędy nawet w tych pozycjach w których jest wpisane 0.Instrukcja jest bardzo lakoniczna. A pani miła zresztą odpowiedziała, że ona to też pierwszy raz robi i i co? Jeżeli ktoś robi to Z-12 w szkole odezwijcie się proszę.Może bedziemy w kontakcie.Błagam!!!!

#20 Gość_gufii

Gość_gufii
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 08:46

wiem, ze moze to głupie pytanie, ale trzeba ndac pracownikom nr zawodów, ale co to są elementarne grupy zawodów czym rózni sie wiersz B2 od B3?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych