Skocz do zawartości


Zapytanie o udzielenie informacji o osobie


wróć do serwisu Kadry 64 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Kasia

Gość_Kasia
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 12:31

Muszę wysłać zapytanie o niekarlaność dla głównej księgowej. Co mam wpisać w tym pukcie: Wskazanie postępowania, o którym mowa w art. 6 ust. 1 pkt 4-6 i 8-10 ustawy z dnia 24 maja 2000 r.

#2 Gość_ana

Gość_ana
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 12:35

Prosze wpisać: "...niezbędny dla pracodawcy zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt. 2 ustawy z dnia 22 marca 1990 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm.)."

#3 Gość_em

Gość_em
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 12:48

zawsze cytuje sie przepis na mocy którego wystepuje się z zapytaniem podając gdzie dany akt jest publikowany.

#4 Gość_Kasia

Gość_Kasia
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 13:04

Czyli rozumiem, że ana dobrze podała mi podstawę prawną?

#5 Gość_em

Gość_em
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 13:08

Nie znam twojego pracodawcy i przepisów na podstawie których wymagane jest pracownika "nie karanego"z niskich pobudek. W tym zakresie nie ma ogólnych przepisów obowuiazujacych wszystkich pracodawców. Radze przejrzec własne zasady regulujace zatrudnienie dla tego stanowiska pracy , z nich powinno to jasno wynikać. Wysłanie tego dokumentu wiąże sie z opłata sądowa(znaczek).

#6 Gość_Kasia

Gość_Kasia
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 13:47

O opłacie to wiem, a pracuję w Starostwie Powiatowym

#7 Gość_aga1282

Gość_aga1282
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 13:50

opłata wynosi 50 zł.

#8 Gość_Maja

Gość_Maja
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 14:34

Podstawą będzie chyba Ustawa o Finansach Publicznych

#9 Gość_Inka

Gość_Inka
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 16:20

Dokładnie taką podstawę wstawiłam jak podała ana i opłata i wniosek został przyjęty

#10 Gość_Anna

Gość_Anna
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2008 - 10:19

A czasem nie będzie ustawa o Finansach Publicznych art.35 ust. 2 pkt 3?

#11 Gość_Inka

Gość_Inka
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2008 - 10:48

art. 35 ustawy o Finansach Publicznych mówi o wydatkach publicznych, więc tu nie o to chodzi.

#12 Gość_Anna

Gość_Anna
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2008 - 10:55

Dzięki, bo mam w tej chwili ten sam problem. A co z "zakresem danych, które mają być przedmiotem informacji o osobie"? Co tam trzeba wpisać. U mnie też chodzi o księgową w jednostce starostwa

#13 Gość_em

Gość_em
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2008 - 11:38

taki jak wynika z cytowanego przepisu, najprawdopodobnie bedzie Krtoteka karna.

#14 Gość_Kasia 2

Gość_Kasia 2
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2008 - 12:50

Czy ktoś może wie, jak wygląda sprawa zapytania o karalność w przypadku instytucji kultury podlegającej pod starostwo powiatowe?

#15 Gość_Majka

Gość_Majka
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2008 - 11:14

Czy na stanowisko kasjera w jedn. starostwa też jest potrzebne zapytanie o niekaralność?

#16 Gość_POMOCY

Gość_POMOCY
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2008 - 16:53

Co mam wpisac w punkcie 11 i 13????? HEEELpp nie czaje tego zupelnie;/

#17 Gość_monika

Gość_monika
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2008 - 12:32

Pracuje w zakładzie do 16 osobowym,budżetowym, do pracy zostały przyjete dwie nowe osoby. Czy za zapytanie o niekaralność płaci pracodawca czy pracownik?

#18 Gość_Grazyna

Gość_Grazyna
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 13:49

Potrzebuję ustawę zapytania o udzielenie informacji o osobie -nauczycielu

#19 Gość_barto

Gość_barto
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 15:37

w budżetówce płaci pracodawca.

#20 Gość_natala

Gość_natala
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2008 - 10:51

Witam! Mam tez ten problem bo nie wiem co wpisac w punkcie 11 i 13. Ubiegam sie o stanowisko kasjera sklepu. Prosze o pomoc



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych