Skocz do zawartości

SPRAWOZDANIE Z-05

wróć do serwisu Kadry 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_IWONA

Gość_IWONA
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2008 - 11:04

Pierwszy raz bedę robić SPRAWOZDANIE Z-05 drogą elektoniczną, mam konto na stronie GUS ale nie ma na nim aktualnego do wypełnienia spr.Z-05 A MYŚLAŁAM ŻE BĘDZIE 1 LIPCA BO PRZECIEŻ TERMIN W

#2 Gość_Sandra

Gość_Sandra
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2008 - 11:19

Cierpliwości, będzie wystosowane przez GUS na Twój adres mailowy komunikat, że taki obowiązek sprawozdawczy Was dotyczy, jest sprawozdanie do którego losowo przydziela się sprawozdawców. Jeżeli było wypełniane za I kw. to i dalej będzie udostępnione.

#3 Gość_nina

Gość_nina
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2008 - 11:22

u nas nigdy nie robiło sie czegos takiego?? czyli mam rozumiec ze dopiero jak dostane informacje z GUs to mam zrobic?

#4 Gość_Sandra

Gość_Sandra
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2008 - 11:37

Do sprawozdania wybierana jest tzw. próba losowa, nie jest to sprawozdanie "stałe"-obowiązujące corocznie np. Z-6. Jeśli firma zostanie wskazana to winna go przygotować, albo w formir papierowej albo elektronicznej.

#5 Gość_iwona

Gość_iwona
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2008 - 10:53

dzięki za odpowiedzi, już wczoraj było dostępne , trzeba być cierpliwym a ja się nie potrzebnie denerwuję,pozdrawiam

#6 Gość_ewa

Gość_ewa
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 17:28

Czy mogę sporządzić korektę sprawozdania Z-05 w formie elektronicznej .Proszę o pomoc.Pozdrawiam

#7 Gość_metus

Gość_metus
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2009 - 23:40

jak wypełnić sprawozdanie Z-05

#8 Gość_Anette

Gość_Anette
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 08:38

ale czego konkretnie nie wiesz? akurat to sprawozdanie nie należy to zbyt trudnych...wystarczy znać liczbę pracujących (w tym kobiet oczywiście), podzielic na konkretne grupy...i to w zasadzie wszystko;)

#9 Gość_marek

Gość_marek
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 09:07

Do jakich grup zaliczacie pracowników szkoły ? Nauczyciele , sprzątaczki, gł.ksiegowa , sekretarka, woźny, pracownicy kuchni, dyrektor szkoły...

#10 Gość_mm

Gość_mm
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 09:21

nie wiem czy ja mam inne sprawozdanie Z05 za I kwartał ale u mnie nie ma żadnych podziałów na grupy zawodowe. To najprostsze sprawozdanie jakie GUS przygotował ;)

#11 Gość_bajka

Gość_bajka
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 09:24

Ja po informacji z GUS zaliczałam tak :direktor szkoły wiersz 04 - kierownicy małych przedsiębiorstwnauczyciele wiersz 07 - specjaliści szkolnictwasekretarka wiersz 13 - prac. obsługi biurowejpozostała obsługa - wiersz 28

#12 Gość_Anette

Gość_Anette
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 09:29

ja mam nieco inną branżę;) ale gdy chcielismy prezesa firmy "podpiąć" pod kierownictwo małych przediębiorstw, to nam wyskoczyła inf że to tylko do 10 osób;) (a suma była nieco większa;) więc trzeba było zmienić na ŚREDNIĄ wielkość...) Tobie w szkole przyjęło MAŁE P-STWO? :)pozdrawiam

#13 Gość_marysia

Gość_marysia
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 11:42

Ja mam tak:dyrektor szkoły - wiersz 03nauczyciele - wiersz 07gł.księgowy - wiersz 08sekretarka - wiersz 13woźny - wiersz 15sprzątaczki i kucharki - wiersz 28

#14 Gość_efka

Gość_efka
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 11:48

Ja nie mogę wypełnić tego sprawozdania, zalogowałam się na portalu GUS i jest tam tylko Z-03 do wypełnienia, a w poprzednim roku miałam też Z-05 do wypełnienia. Co jest?

#15 Gość_bajka

Gość_bajka
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 14:51

ja nie mam w sprawozdaniu wiersza 28 i nie wiem gdzie wpisac pozostała obsługe nie wiem jak ty ale ja nie wiem czy np ZEAS ma robić sprawozdanie tylko za siebie jako obsługa szkól czy ując w nim podległe nam szkoły

#16 Gość_bajka

Gość_bajka
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 15:09

Ja robię sama za siebie , a szkoły same .

#17 Gość_bajka

Gość_bajka
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 15:33

ok. mniej roboty.Dzieki za informację

#18 Gość_wanda do bajki

Gość_wanda do bajki
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 15:38

Mam u siebie zatrudnionych kierowców gdzie mam ich zakwalifikować

#19 Gość_bajka

Gość_bajka
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 15:46

Ja bym wpisała w wierszu 27 - kierowcy i operatorzy pojazdów.

#20 Gość_wanda do bajki

Gość_wanda do bajki
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 15:56

ja to sprawozdanie robię pierwszy raz i dlatego mam takie problemy kogo jak i gdzie co chwilę wymyślaja jakies sprawozdania a i tak to nic nie zmieni wg mnie to tylko makulatura

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy