Skocz do zawartości

podanie o podwyżkę

wróć do serwisu Kadry 79 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Nontus

Gość_Nontus
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2007 - 19:38

w firmie w której pracuję jest zwyczaj, że aby otrzymać podwyżkę należy złożyć podanie do szefa. Nie wiem co ttakie podanie powinno zawierać. Może ktoś spodkał się z tą formą "rozmów

#2 Gość_dorka

Gość_dorka
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2007 - 20:54

Jeśli tak to się u Was praktykuje pisz, że prosisz o podwyższenie wynagrodzenia. W uzasadnieniu napisz, że pracujesz w tej firmie x lat, a od x roku na obecnym stanowisku, pochwal się swoją wiedzą, doświadczeniem zawodowym, wskaż konkretne osiągnięcia firmy, w których miałeś swój wkład itd. Pozdrawiam i życzę wysokiej podwyżki.

#3 Gość_mirgag

Gość_mirgag
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2007 - 23:26

Wiem, jak zachować się wobec pracodawcy, jak się przygotować do rozmowy, oraz jak napisać "podanie o awans". Robiłem to wielokrotnie dla moich klientów z powodzeniem.Ty otrzymasz założoną podwyżkę wynagrodzenia za pracę i będziesz z tego korzystać przez miesiące, lata. A co z tego będzie mieć osoba, która poświęci dla Ciebie kilka godzin pracy i odda Ci część swojej wiedzy, której nie ma przecież za darmo?Masz więc informację. Jeśli chcesz więcej, to pisz: mirgag@gmail.com

#4 Gość_mirgag

Gość_mirgag
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2007 - 23:38

Negocjacje płacowe, są stałym elementem związanym ze zmianą pracy. Ale negocjować można - i powinno się - również podwyżkę obecnego wynagrodzenia, które się otrzymuje. To może nawet bardziej stresujące niż ustalanie pierwszej pensji.Osoba już pracująca nie może czekać, aż szef zacznie rozmowę o podwyżce. To do niej należy inicjatywa. A nie jest to łatwe...Trzeba wiedzieć:- kiedy negocjować podwyżkę,- jak negocjować,- ile negocjować.WAŻNE: Argument (który przeważnie przedstawiają mi osoby potrzebujące pomocy), że "kolega/koleżanka zarabia więcej", to na ogół zły argument. Ma rację bytu tylko w tych firmach, w których rzeczywiście dzieje się jawna niesprawiedliwość i promuje się tylko "swoich", ale z takich firm to trzeba uciekać, a nie wnioskować o podwyżkę wynagrodzenia. mirgag@gmail.com

#5 Gość_maniek75

Gość_maniek75
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 19:57

czy ktoś ma może jakieś gotowe podanie o podwyżkę prosiłbym o przesłanie (mariusz.juskiewicz@op.pl) z góry dzięki

#6 Gość_andzia

Gość_andzia
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2008 - 19:20

hej potrzebuje wzór podania o podwyżkę ,pracuje w banku 1,5 lat. na kredytach.mam 24 lat mam licencjat , zaczne magistra na UW mam 900 netto teraz, prosze pomóżcie mi skleic madre podanie , moj meil safinek77@vp.pl

#7 Gość_danusia

Gość_danusia
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2008 - 19:32

paranoja ...ludzie :-(((( młodzi, wykształceni a nie potrafia napisac pisma o podwyzkę :-(((( przeciez nikt tego za was nie napisze, sa to pisma bardzo indywidualne...Żenada:-((( juz za samo to, ze chcecie gotowca nie dałabym ani złotówki podwyzki !

#8 Gość_marcin

Gość_marcin
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2008 - 13:56

potrzebne ni podanie o podwyzke czy ma ktos jakis slijcie na ma_rc_in87@wp.plpozdrawiam

#9 Gość_Dora

Gość_Dora
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2008 - 13:25

Może macie jakieś propozycje argumentacji?

#10 Gość_marta

Gość_marta
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2008 - 13:15

Z doświadczenia napisz sumę większą niż de facto oczekujesz.Pracodawca też będzie negocjował i pewnie zejdziecie z kwoty podanej w podaniu:)

#11 Gość_mr

Gość_mr
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2008 - 20:28

DANUSIA MA 100% RACJĘ!!!!!!!!!! BRAWO!!!!!

#12 Gość_eMs

Gość_eMs
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2008 - 20:50

hahahahaha - każdy kto prosi o szablon na podwyżkę... NA BANK NIE POWINIEN JEJ DOSTAĆ... ludzie, ŻENADA. Śmiać mi się chce z Was.

#13 Gość_marek

Gość_marek
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2008 - 23:46

eMs ale jestes cwany !!! HO HO UWAZAJ NA SWOJE KSIĘGOWANE KOSZTY Z WESELA!!!!!!

#14 Gość_eMs

Gość_eMs
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 12:03

marek - zakochałeś się, czy co?

#15 Gość_marek

Gość_marek
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 15:18

tak w tobie

#16 Gość_eMs

Gość_eMs
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 15:24

No to źle trafiłeś. Nie preferuję w chłopcach :).

#17 Gość_mm

Gość_mm
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 18:16

O !, ale teksty :)

#18 Gość_he he

Gość_he he
  • Goście

Napisano 03 październik 2008 - 10:56

no wlasnie

#19 Gość_jotcar

Gość_jotcar