Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto może obsługiwać wózek widłowy?

wróć do serwisu Logistyka 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 00:36

Wózki jezdniowe z napędem silnikowym znajdują szerokie zastosowanie w transporcie wewnątrzzakładowym, budownictwie, handlu wielkopowierzchniowym i wielu innych branżach. Ich eksploatacja wiąże się z wieloma zagrożeniami, dlatego bardzo istotna jest znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp. Powrót do artykułu: Kto może obsługiwać wózek widłowy?

#2 Guest_Andrzej Gołota

Guest_Andrzej Gołota
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 00:40

Niby artykul z 2011 a dane nieaktualne już w chwili publikacji od prawie 2 lat. Co do korzystania ze źródeł i krytycznej ocenie informacji - słabo, Panie GŁÓWNY Specjalisto. Osoby korzystające z wiedzy z tego artukułu zachecam do weryfikacji w innych, bardziej wiarygodnych źródłach

#3 Guest_Ass

Guest_Ass
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 10:48

Niby artykul z 2011 a dane nieaktualne już w chwili publikacji od prawie 2 lat. Co do korzystania ze źródeł i krytycznej ocenie informacji - słabo, Panie GŁÓWNY Specjalisto. Osoby korzystające z wiedzy z tego artukułu zachecam do weryfikacji w innych, bardziej wiarygodnych źródłach

To wypadałoby powiedzieć co jest nieaktulane, a nie tylko krytykować, pane Mądraliński.

#4 Guest_Krzych

Guest_Krzych
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 13:39

Jak ktoś będzie zdecydowany zrobić kurs to wybierze miejsce szkolenia i tam wszyskiego się i uzyska aktualne informacje. Jak też najpierw sprawdziłem rózne placówki i dopiero wtedy wybrałem Suret bo mi po prostu oferta odpowiadała.

#5 Guest_irek

Guest_irek
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 22:41

to jakjest w końcy operator wózka widłowego musi mieć psychotechnikę czy nie?

#6 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 07 maj 2013 - 10:46

Gość_Krzych też robiłeś w Suret? To tak jak ja! Jestem z Podkarpacia i w sumie najbliżej miałem do Gorzyc i jestem bardzo zadowolony. Kurs był prowadzony sprawnie i merytorycznie. Może nawet się spotkaliśmy? Ty gdzie robiłeś? :)

#7 Guest_radarowiec

Guest_radarowiec
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 11:47

no to jest nas siła bo ja robiłem w siedzibie głównej Suret w Dębicy Dołączona grafika, ale jaja! Firma jest ok!

#8 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 10:54

Warto przeczytać: http://www.asystentb.../1#.UYtyLUrViGg

#9 Guest_jerzy

Guest_jerzy
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 21:32

mam pytanie jeśli zrobiło się kurs operatora na wuzki ( zakończone egzaminem i zaświadczeniem na druku MEN ) czy jest ono ważne w zakładzie pracy ??? Czy to pracodawca musiał by przeprowadzić taki kurs ???

#10 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 23 październik 2013 - 21:37

Nie trzeba robić dodatkowego u pracodawcy, To która posiadasz jest ważne.

#11 Guest_jerzy

Guest_jerzy
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 22:00

ale to jest takie robione przez firmę która może robić kursy szkoleniowe ( ale nie daje zaświadczenie UDT ) a pracodawca twierdzi że to on powinien zlecić takiej firmie szkolenie żeby było ważne ????

#12 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 09:25

Warto jest mieć kurs na wózek widłowy - ostatnio zrobiłem i myślę, że z praca problemów nie będzie , ja znalazłem oferty na stronie http://www.suret.com...-widlowego.html

#13 Roberto

Roberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 17:29

Dobrze jest posiadać kurs na wózek widłowy. Sam taki odbyłem i dzięki temu mogę szukać pracy w tym zakresie.

#14 Guest_tessa

Guest_tessa
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 11:07

Jedna z najlepszych prac operator wózka,mała tolerancja dla kobiet ale jak sie pokaze co się umie to szczęki opadają

#15 Guest_Fred

Guest_Fred
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 08:39

Najlepiej brac kogoś z kursami - teraz to nie jest droga rzecz, więc sporo osób będzie je mieć. We Wrocławiu, u mnie, w kursach marko robią je chyba za mniej niz 300 zł i sporo chłopaków z okolicy sie zapisuje, bo moze się to kiedyś w życiu przydać, czy u nas czy za granicą

#16 Guest_lolo

Guest_lolo
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 08:06

We Wrocławiu tylko nie w DANTONIE oni wymuszają badania psycho które nie są obowiązkowe na kurs na wózki, kierują tylko do jednego psychologa co jest mocno podejrzane, niie ma obowiązku przechodzenia takich badań a jast obowiązek badań lekarskich medycyny pracy co bedzie wam też potrzebne do pracy mnie tak tam naciągnięto

#17 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:11

Ja zrobiłem kurs na wózek widłowy i ze znalezieniem pracy nie miałem najmniejszego problemu, z czasem jeszcze zainwestowałem w wózek widłowy też (wystarczył używany znaleziony przez grupa-pgw) i na takich luźnych zleceniach też się robi dobre pieniądze, a zapotrzebowanie na rynku cały czas jest

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych