Skocz do zawartości

Firmy pozyskujące fundusze unijne

wróć do serwisu Moja Firma 37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marcin555

Marcin555

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 maj 2015 - 11:04

A czy znacie jakąś dobrą firmę pozyskującą fundusze unijne z Krakowa????? Prowadzę działalność w formie elektronicznej od ubiegłego roku i interesują mnie środki na rozwój firmy.

To i ja się dołączę :). A pewnie, że znamy ;). Spółka akcyjna z Wrocławia - Agencja Rozwoju Innowacji, zajmuje się dotacjami unijnymi od 8 lat. Jest na bieżąco ze wszystkimi nowymi konkursami dotacyjnymi i wszelkimi źródłami dofinansowania z nowej perspektywy finansowej 2014-2020. Więcej o ofercie ARI na dotacje z UE można znaleźć tutaj.

#22 darekk83

darekk83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 sierpień 2015 - 13:12

Firm pozyskujących fundusze unijne i piszących odpowiednie wnioski nie brakuje na polskim rynku – jako, że w najbliższych latach dostaniemy od UE jeszcze więcej pieniędzy, niż w poprzednim okresie, to takich firm pojawi się jeszcze więcej. Jedne oczywiście są bardziej wiarygodne, inne mniej. Aby nie tracić niepotrzebnie czasu i pieniędzy, przed wyborem odpowiedniej firmy zawsze należy odpowiednio się przygotować, czyli przeszukać internet w poszukiwaniu informacji o firmie, oraz co najważniejsze sprawdzić jej kompetencje i rekomendacje.

www.dotacje-exportgroup.pl – dotacje unijne dla firm

#23 ita55

ita55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 11:03

Mogę polecić sprawdzoną firmę pozyskującą dotacje unijne dla przedsiębiorstw, oferta dostępna na dotacje-exportgroup.pl.

#24 Chris80

Chris80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 11:10

Ja skorzystałem z firmy Supra Serwis i jestem bardzo zadowolony. Nie tylko piszą wnioski, ale też rozliczają i przygotowują do kontroli. Na dodatek zawsze służą pomocą i odpowiadają na każde pytanie, nawet te głupie, co było dla mnie ważne jak zaczynałem swoją przygodę z pozyskiwaniem dotacji. Serdecznie polecam. Kontakt znajdziecie na www.supraserwis.pl

#25 PiotrL89

PiotrL89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 październik 2015 - 08:59

Wiem, że dawno się pytałaś, ale może jeszcze ciągle szukasz, albo może komuś innemu się to przyda. W Krakowie działa firma A1 Europe, z tego co się orientuje całkiem nieźle im wychodzą te projekty.

Fundusze unijne to świetna sprawa. Ja niedawno podjąłem decyzję o ubieganie się o dotację, konkretnie na rozwój firmy i jestem pełen optymizmu. Oczywiści trzeba spełnić określone wymagania, ale z tym trzeba się liczyć. Posiłkuje się informacjami ze strony http://europa.eu/you...ce/index_pl.htm i chcę ją serdecznie polecić innym, którzy przymierzają się do dotacji. Najważniejsza jest wiedza i ocena realnych szans na otrzymani dotacji:)

#26 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 09:46

My też pisaliśmy z Supra Serwis wink.png Działają chyba w całej Polsce, więc geograficznie nie ma żadnych ograniczeń. Dotacje pozyskaliśmy, a więc są skuteczni, współpraca bardzo sprawna i sympatyczna, potrafią uargumentować, co myślę że zwiększyło nasze szanse. Mają naprawdę ogromną wiedzę, więc warto rozważyć. Ja mogę polecić smile.png

#27 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 29 luty 2016 - 18:27

Mojej firmie udało się pozyskać dotacje z http://www.dotacje-e...hodnia-POPW.php bardzo dobry projekt mający na celu wsparcie dla rozkręcających się firm 

#28 Kłosek1

Kłosek1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 13:31

Jeśli chodzi o finansowanie firmy to mogę polecić Younick: http://younick.pl/pl...sowanie-biznesu Bardzo sprawnie działają i mają bardzo duże doświadczenie. Zgłosiłam sie do nich jakiś czas temu i bardzo szybko dobrali odpowiedni plan z dofinansowań europejskich.

#29 MilenaLee

MilenaLee

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 10:29

Ja z kolei słyszałam o XBS group. Maja bardzo szerokie usługi zarówno przy logistyce jak i finansowaniu. Myślę, że warto się do nich odezwać, mogą coś podpowiedzieć. A być może sami mają takie rozwiązania.

#30 Guest_jarkooo

Guest_jarkooo
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 14:40

Ja mogę polecić tę firmę – abconsulting.pl. Mają kompleksowe usługi, moją firmę wspierali w kwestii uzyskania środków unijnych – i zrobili to skutecznie. Polecam, zwłaszcza jeśli się nie ma doświadczenia. Oszczędzicie czas i macie pewność, że dostarczyliście pełną dokumentację i zrobiliście wszystko zgodnie z przepisami. Uważam, że lepiej bazować na doświadczeniu ludzi o odpowiednich kompetencjach.

#31 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 08:59

Fundusze unijne to fajna sprawa, warto to wykorzystać :)

#32 Guest_InServices

Guest_InServices
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 13:18

Firma InServices 

Dziesięć lat działania na rynku

Setki zadowolonych Klientów

Tysiące wypełnionych wniosków

Miliony pozyskane na rozwój biznesów

…i jedna myśl, która przyświeca naszemu zespołowi:

„Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć.”

InServices to firma, która pozwoli Ci zrealizować marzenia o założeniu lub rozwoju własnej działalności gospodarczej, a także odkryciu wszystkich możliwości zawodowych dostępnych na rynku.

W naszym zespole zatrudniamy najlepszych profesjonalistów, którzy systematycznie rozwijają swoje kwalifikacje, aby rozwiewać wszystkie wątpliwości i służyć pomocą w rozwoju twojego przedsiębiorstwa. 

Zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji unijnych, szkoleniami oraz doradztwem biznesowym. 

Zapraszamy na naszą stronę:

www.inservices.pl

#33 Nikodem

Nikodem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 13:55

Fundusze unijne to fajna sprawa, warto to wykorzystać smile.png

Jest sporo papierów do wypełnienia, ale to dobrze - zmusza to do dokładnego przemyślenia wszystkiego. Też uważam, że zdecydowanie warto. 

#34 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1630 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 14:29

Czy potrzebne jest wsparcie przy pozyskiwaniu środków w ramach takich funduszy - http://poiis.mkidn.gov.pl ?

Czy rośnie skuteczność przy ich udziale? Chodzi o spore środki i poważną inwestycję.

Kogo zatrudnić do pomocy, tak żeby to przyniosło efekt?

#35 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1630 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 14:36

.

#36 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 390 postów

Napisano 30 październik 2016 - 01:08

Sprawdźcie sobie ofertę tej firmy https://www.sekwencja.eu . Są już na rynku od 16 lat, więc mają ogromne doświadczenie i znają się na tym co robią. Przy realizowaniu projektów jest to naprawdę bardzo ważne.

#37 Guest_karol921

Guest_karol921
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 08:56

Ja korzystałem z pomocy firmy City School. Fachowo i jasno wyjaśnili mi zasady współpracy i pomogli przy uzyskaniu dofinansowania. 

#38 chalwa

chalwa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 21:19

Nie prościej po prostu w banku zapytać? Nie wiem czy wszystkie mają takie oferty, ale na pewno w idea banku są, a wybór nawet spory, widziałam, że niektóre nawet do 100%

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych