Skocz do zawartości

Firmy pozyskujące fundusze unijne

wróć do serwisu Moja Firma 37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ECEF

Guest_ECEF
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 21:50

EUROPEJSKIE CENTRUM EDUKACYJNO-FINANSOWE dysponuje zespołem wysoko wykwalifikowanych ludzi posiadającym bogate doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji unijnej.Świadczymy wysokiej jakości usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Mamy doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji dla firm, jednostek samorządu terytorialnego, szkół, placówek służby zdrowia. Nasze kompetencje potwierdzają wystawiane nam referencje. Więcej na www.ecef.com.pl lub pod adresem email: ecef@ecef.com.pl

#2 Guest_gucio

Guest_gucio
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 01:29

Firma DGM Group specjalizuje się w programach PROW 2007-2013.Jezeli jestes zainteresowany dotacją dla istniejącej lub tworzonej firmy na obszarach wiejskich ta firma to doskonały wybór.Płacisz rylko za sukces,jeżeli nie otzrzymasz dofinansowania nie ponosisz żadnych kosztów!Podaje stronkę www.dgm-dotacje.pl

#3 Guest_Europa

Guest_Europa
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2009 - 13:31

Witam.Prowadzę swoją firmę już od 10 lat. Potrzebowałem pieniądzy na zakup maszyn, co pozwoliłoby mi rozwijać się dalej. Zgłosiłem się do firmy consultingowej w Szczecinie European Funds. Jak się okazało był to strzał w 10. Mój projekt znalazł się na 16 miejscu na 312 projektów, dzięki czemu dostał dofinansowanie. Chciałbym polecić tego typu działania. Naprawdę opłaca się! Podaje link: www.european-funds.pl

#4 Guest_ADMIN

Guest_ADMIN
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 16:58

European Funds tworzą doświadczeni Eksperci od pozyskiwania Funduszy Unii Europejskiej, specjalizujący się zagadnieniami dotyczącymi biznes planów, studiów wykonalności inwestycji, analiz ekonomiczno-finansowych, wnioskami o płatność oraz końcowym rozliczaniem dofinansowanych projektów.Obecnie większość projektów, które realizujemy wiąże się z pozyskiwaniem dotacji unijnych zarówno dla przedsiębiorstw jak również instytucji państwowych. Przy naszej pomocy wiele firm, instytucji i osób fizycznych może pozyskać kapitał w postaci kredytu bądź dotacji na rozwój działalności gospodarczej, a dzięki opracowanym projektom zwiększyć konkurencyjność i innowacyjność przedsiębiorstwa.Ponadto, współpracujemy z bankami ułatwiając Państwu ubieganie się o kredyt inwestycyjny.Zapraszam: www.european-funds.pl

#5 Guest_EGC

Guest_EGC
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 12:38

EGC Consulting Group jest liderem na rynku firm konsultingowych. Potwierdzają to rankingi ogłoszeone w 2009 roku przez Forbes, Fundusze Unijne czy EuroEkspert, w których nasza firma zawsze znajdowała się w czołówce firm pozyskujących dotacje unijne. Nasza oferta obejmuje nie tylko przygotowanie aplikacji (w tym biznesplanu). Prowadzimy klientów od momentu opracowywania aplikacji, składania wniosku poprzez etap realizacji projektu, aż do jego zakończenia. Przygotowujemy rozliczenia finansowe, sprawozdania z realizacji inwestycji. Obsługujemy zarówno firmy duże jak i te z sektora MŚP. Zdobywamy fundusze unijne głównie z takich Programów jak: POIG, RPO, POIŚ, PROW. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi co wzbogaca naszą ofertę z obszaru doradztwa finansowego. Naszymi partnerami są największe banki działające na rynku: BNP Paribas Fortis, PKO BP S.A., DnB Nord Polska S.A., Deutsche Bank PBC S.A., PeKaO S.A., BPH S.A. oraz BZ WBK S.A. jesteśmy też oficjalnym partnerem Grupy Kapitałowej BRE Bank S.A.Zapraszamy do kontaktu www.egc.pl lub biuro@egc.pl

#6 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 16:30

A czy znacie jakąś dobrą firmę pozyskującą fundusze unijne z Krakowa????? Prowadzę działalność w formie elektronicznej od ubiegłego roku i interesują mnie środki na rozwój firmy.

#7 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2011 - 12:31

Wiem, że dawno się pytałaś, ale może jeszcze ciągle szukasz, albo może komuś innemu się to przyda. W Krakowie działa firma A1 Europe, z tego co się orientuje całkiem nieźle im wychodzą te projekty.

#8 Guest_Europlace

Guest_Europlace
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 14:34

Pisanie wniosków o dotacje, wnioski do UP, wnioski o dotację 40 tys., biznes planyPomoc w uzyskaniu dotacji z UEpisanie wniosków do Urzędu Pracy sprawdzanie poprawności już napisanego wniosku uzupełnianie formularzy zgłoszeniowych do projektu w ramach 6.2 PO KL pisanie wniosków o dotację z działania 6.2 PO KL (do 40 tys.) sprzedaż gotowych wzorów biznes planów, które otrzymały dofinansowaniedo sprzedania m.in takie biznes plany jak: -biznes plan sklepu internetowego z odzieżą, -biznes plan firmy brukarskiej, -biznes plan firmy konsultingowej-biznes plan firmy remontowo- budowlanej, -biznes plan sklepu internetowego z artykułami sportowymi -przykładowy wniosek w generatorze wniosków POKL wypełnianie załączników do wniosku gratis Wnioski na terenie całego kraju.Szybko, sprawnie, dokładnie!Niskie cenykontakt: europlace@op.plwww.europlace.cba.plTel. 889 305 919

#9 Guest_konrad

Guest_konrad
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 13:02

Witam, Poszukuję sprawdzonej firmy z kielc lub okolic, która pomoże mi pozyskać dofinansowanie na otwarcie działalności w woj. świętokrzyskim na terenie wiejskim.mail. czarny@awf@o2.pl

#10 Guest_bart.

Guest_bart.
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 18:41

polecam firmę Altair Group. Dzięki owocnej współpracy udało mi się otworzyc gospodarstwo agroturystyczne. (zapraszam do Pobiedzisk) Naprawdę rzetelna firma podaje adres strony dla zainteresowanych altair-group.pl

#11 Guest_kasiul

Guest_kasiul
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 18:19

witam, chcialabym skorzystac z uslug rzetelnej firmy z Mazowsza, ktora pomoze w napisaniu wniosku, zarekomenduje sposob dzialania jak pozyskac fundusze unijne. prowadze od 12 lat firme szkoleniowa. co mozecie zarekomendowac? z gory dzieki.

#12 Guest_doświadczony

Guest_doświadczony
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 09:24

trzeba uważać na takie firmy. Firma pozyskująca środki z Unii europejskiej ma na celu pozyskanie jak najwikszej ilości środków dla siebie a nie dla klienta. Smutna prawda

#13 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 12:53

Witam poszukuje firmy ktora pomoze mi pozyskac dofinansowanie dla firmy budowlanej niedaleko buska zdroju.mieszkam w obszarze wiejskim.kontakt 507770900 lub bartekbrzezie@gmail.com. pozdrawiam

#14 katustak

katustak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 kwiecień 2014 - 16:07

też bym skorzystał z firmy, która w Krakowie zajmuje się dotacjami PO IG 8.2 - zależy mi na rzetelnym poleceniu :)

żaluzje drewniane http://taniezaluzje.pl/zaluzje

#15 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 16:38

Firma KGK Partners powstała z  połączenia pasji i wiedzy z zakresu europeistyki, socjologii oraz zdobywanego doświadczenia zawodowego w tych obszarach.

Jest platformą łączącą doświadczeń różnych specjalistów w ramach interdyscyplinarnych zespołów pracujących nad zleceniami.

·          Badania społeczne

·         Szkolenia

·         Projekty Unijne w ramach funduszy strukturalnych UE

Eksperci KGK Partners mają kilkuletnie doświadczenie zarówno w pozyskiwaniu środków jak również zarządzaniu projektami finansowanymi z funduszy strukturalnych. Ponadto znają system wyboru projektów do dofinansowania oraz ich rozliczanie od strony instytucji przyznających środki przede wszystkim w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

KGK Partners wspiera  firmy z sektora MŚP, instytucje z sektora edukacji oraz organizacje pozarządowe w obszarze:

·         przygotowywania projektów oraz wniosków o dofinansowanie z funduszy strukturalnych

·         procesów zarządzania projektami finansowanymi z funduszy Strukturalnych, opracowania procesów i dokumentacji, rozliczania i sprawozdawczości oraz ewaluacji i monitoringu

·         audytu dokumentacji projektowej i postępów realizacji harmonogramu w celu zaproponowania  działań naprawczych i pozytywnego przejścia kontroli z instytucji finansującej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie;

http://kgkpartners.pl/

#16 Guest_April24

Guest_April24
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 10:05

Profesjonalna pomoc w uzyskiwaniu funduszy unijnych - http://www.april24.pl/

#17 Guest_tramok 32

Guest_tramok 32
  • Goście

Napisano 15 listopad 2014 - 11:58

W Województwie dolnośląskim Stowarzyszeni B-4 organizuje bezpłatne szkolenia dla branży budowlanej, są ciekawe szkolenia na temat innowacyjnego budownictwa energooszczędnego.

rekrutacja tutaj dolnoslaskie-eco-budownictwo.b4ngo.pl

#18 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 13:22

Witam, poszukujęrzetelnej firmy, która pomoże mi pozyskac środki unijne na rozbudowę firmy w woj. warminsko-mazurskim

#19 Guest_Premium

Guest_Premium
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 22:51

Witam

Poszukuję firmy skutecznej  z woj, dolnośląskiego, która pomoże mi pozyskać środki unijne na rozwój firmy.

Możecie kogoś polecić?

#20 KaraSJ

KaraSJ

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 12 luty 2015 - 11:26

A czy znacie jakąś dobrą firmę pozyskującą fundusze unijne z Krakowa????? Prowadzę działalność w formie elektronicznej od ubiegłego roku i interesują mnie środki na rozwój firmy.

Witaj,

Tak się wszyscy reklamują ładnie to ja też... Może chciałbyś sam dowiedzieć się jak pozyskać dotacje. Po co płacić prowizję. Wiem, że na stronach rządowych jest informacja o tym gdzie i jak można skorzystać z darmowych konsulatacji odnośnie pisania wniosku. Ja oczywiście polecam szkolenia naszej firmy. Link w stopce :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych