Skocz do zawartości

prosty darmowy program magazynowy

wróć do serwisu Moja Firma 56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_elizabetka

Gość_elizabetka
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 22:33

Bardzo potrzebny mi jest prosty darmowy program magazynowy Czy zna ktos moze strone i program gdzie mogłabym taki ściągnąć za free ? Bardzo prosze o pomoc

#2 Gość_Seweryn

Gość_Seweryn
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 14:21

Znalazłem jeden jest darmowy i ponoć prosty nazywa się : FirMAG

#3 Gość_MarcinSo

Gość_MarcinSo
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 12:51

Polecam CDN e-OPT!MA. W chiwli obecnej trwa promocja dla nowopowstałych firm (po 1 stycznia 2008). Program na rok za darmo! szczegóły na www.startujzcdn.comarch.plpozdrawiam,Marcin SowaKonsultant Comarch CDN

#4 Gość_adam

Gość_adam
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 13:13

Polecam LeftHand Sprzedaż i Magazyn może nie darmowy ale tani

#5 Gość_elab

Gość_elab
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 10:45

sprawdź na: www.elaboro.pl

#6 Gość_gos

Gość_gos
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 10:45

www.elaboro.plElaboro to kompletny system do zarządzania firmą, pracujący w technologii internetowej czyli mówiąc po prostu: działa przez przeglądarkę, bez potrzeby instalowania. System wspierający praktycznie każdy dział w firmie: od sprzedaży przez księgowość, kadry i płace, środki trwałe, kontrolę kosztów, crm i serwis, do bardzo specjalistycznych modułów np. wbudowanego sklepu internetowego, modułu kontroli kosztów w firmie budowlanej, czy systemu zarządzania konferencjami.W praktyce każda firma w jednym miejscu uzyskuje wszystko to co jest jej potrzebne do pracy, od tzn. "zwykłego" programu sprzedaży, przez rozbudowaną księgowość, profesjonalnego maila nie obciążonego reklamami do sklepu internetowego. I to wszystko bez inwestycji w sprzęt, zmiany systemów, zakupu kosztownych serwerów i programów, działające zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę ... tak to prawda, chcemy spełniać Twoje marzenia o prowadzeniu firmy.

#7 Gość_richard12

Gość_richard12
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 13:30

Ja w swojej niewielkiej firmie handlowej przez Internet używam programu Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn. Jest bardzo prosty w obsłudze i funkcjonalny. Możesz go pobrać za darmo stąd:www.pakietprzedsiebiorcy.pl/sprzedaz-i-magazyn

#8 Gość_groszek7

Gość_groszek7
  • Goście

Napisano 25 luty 2011 - 19:31

elaboro.pl ma bardzo ciepłe opinie wśród jego klientów, spawdź może ci się spodoba

#9 Gość_zdzisiek

Gość_zdzisiek
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 23:30

wrzucę jeszcze www.szybkafaktura.pl przez 3m-ce za darmo a potem płaci się grosze dosłownie ale to najlepszy program magazynowy jaki znalazłem, warto sprawdzić

#10 Gość_romi68

Gość_romi68
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 13:27

Też polecam, mnie pracuje się świetnie. Szybkafaktura jest Produktem Roku 2010 w kategorii programy księgowe online(ranking PC WORLD)to dużo mówi i mam do niego jeszcze większe zaufanie po tym

#11 Gość_google-ad

Gość_google-ad
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 15:00

http://google.pl

#12 Gość_google-ad

Gość_google-ad
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 15:02

http://google.plhttp://google.pl

#13 Gość_MaciejKrawinski

Gość_MaciejKrawinski
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 15:03

Mój szef sobie chwali www.opylto.pl i z tego co się orientuję, albo już mają, albo za niedługo będą mięli obsługę magazynu.Nie wiem bo nie mam jeszcze takich uprawnień żeby przeglądać te części systemu :)Ale patrząc na to do czego mam dostęp (sprzedaż, zarządzanie towarami/usługami) to zapowiada się naprawdę fajnie.

#14 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 15:28

Mogę polecić Systim, wersja jednostanowiskowa jest całkowicie bezpłatna, a sam system jest bardzo dobrze zaprojektowany. Jest to program on-line. Weszłam poprzez stronę www.systim.pltam się zarejestrowałam, założyłam darmowe konto, otrzymałam login oraz hasło i gotowe:) Sam Systim jest prosty w obsłudze, dodatkowo oprócz magazynu posiada dodatkowo wiele innych funkcjonalności.

#15 Gość_longint

Gość_longint
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 15:44

Zapraszam do sprawdzenia naszego programu magazynowego lomag. W wersji darmowej na 30 uruchomień, licencja w cenie 80zł. Zapraszam do sprawdzenia wszelkich funkcji programu na www.lomag.pl

#16 Gość_bartek0483

Gość_bartek0483
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 23:14

Ja podobnie jak jeden z Przedmówców korzystam z programu SPRZEDAŻ I MAGAZYN z serii PAKIET PRZEDSIĘBIORCY i bardzo sobie go chwalę. Polecam wszystkim poszukującym prostego i taniego rozwiązania:www.pakietprzedsiebiorcy.pl/sprzedaz-i-magazyn

#17 Gość_Kopytek

Gość_Kopytek
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2011 - 15:03

Znam program magazynowy Smart i jest fajny. Ściągniesz go ze strony:www.smart-system.pl

#18 Gość_Antek

Gość_Antek
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 11:52

Ja osobiście nie uważam też, że dobrym rozwiązaniem są aplikacje darmowe z tego względu, że nie mające obsługi serwisowej.Ostatnio przeczytałem w computerworld info na temat systemu Intea. Aplikacja nie jest droga, możesz sama zobaczyć na ich stronie. Jak zaznaczyć funkcjonalności, które Ciebie interesują www.intea.pl/kreator_produktu wówczas pojawi się cena.Można oprogramowanie przetestować w ciągu trzech miesięcy i dopiero wtedy zdecydować o zakupie. Poniżej podaję link do strony www.intea.pl

#19 Gość_Kuba

Gość_Kuba
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 16:23

Polecam wszystkim najnowszy portal do prowadzenia magazynu madar.mobi. Jest całkowicie darmowy dla jednego użytkownika, dopiero za drugiego się płaci.

#20 Gość_sewek_73

Gość_sewek_73
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 11:15

Witam Wszystkich,Tak jak wcześniejsi przedmówcy szukam darmowego lub w miarę taniego systemu magazynowego który miał by podstawy magazynowe jak i funkcję dla mojej firmy bardzo ważną, blokowania danego materiału w systemie pod dany projekt.Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy