Skocz do zawartości

staż z urzędu pracy

wróć do serwisu Kadry 1929 odpowiedzi w tym temacie

#121 Gość_Mats

Gość_Mats
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 22:19

Chyba że będziesz pracowała w soboty a zamiast tego dostaniesz inny dzień wolny.

#122 Gość_pracus

Gość_pracus
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 02:15

witam!jakie jest potrzebne wykształcenie żeby ubiegać się o staż??chodzę do liceum zaocznie, wiec można powiedzieć że jestem tylko po gimnazjum.W takiej sytuacji mogę ubiegać się o staż ?

#123 Gość_Kasia 24

Gość_Kasia 24
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 11:41

Witam, mam pytanie, włsnie ide na staż jako pracownik biurowy, niestety narazie dostalam ten staż tylko na poł roku,,,czy przed zakończeniem tego okresu bede mogła sie starac o przedłurzenie mi stażu do roku na tym samym stanowisku...czy mam jakies szanse? Prosze o odpowiedz

#124 Gość_marg

Gość_marg
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 11:56

Kasiu przeważnie staż zostaje przedłużony ale to zależy czy się sprawdzisz i czy będą w tym czasie pieniądze w UPracy

#125 Gość_MONIKA

Gość_MONIKA
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 16:11

No ok. to teraz ja mam pytanie :) dosyc fajne bo dziś w PUP mnie dosłownie załamali...;/ a więc przechodząc do sedna sprawy... został złożony na moje nazwisko wniosek do urzędu skarbowego. Odbyłam juz półroczny staż w innym urzedzie. Dzis dowiedziałam sie ze nie moge podjać drugi raz stażu jeśli fundusze były kierowane z funduszu unijnego...;] no i co w takim razie teraz? skoro jest dużo ludzi po stażu i ne maja co ze soba zrobic? jest ktoś w takiej sytuacji????bo szczerze to zaczynam sie martwic i zastanawiać co oni maja zamiar zrobic z osobami ktore juz były raz na stażu i czekają,.,;/ ma ktos podobny problem ? PROSZE O ODP

#126 Gość_Kinia2121

Gość_Kinia2121
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 17:32

Witam serdecznieWłaśnie zaczęłam 6- miesięczny staż jako kelnerka lecz obawiam się że jestem w ciąży....Czy z tego powodu poacodawca lub Urząd pracy może mnie pozbawić prawa do kontynuacji stażu?

#127 Gość_Ania;)

Gość_Ania;)
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 17:40

Witam,24 kwietnia kończę Liceum Ogólnokształcące,czy istnieje taka możliwość,żebym na okres wakacji(do października)mogła iść na staż?Pozdrawiam;)

#128 Gość_dotka

Gość_dotka
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 22:36

Mam pytanie jeśli ktoś skończył równocześnie 2 licencjaty i ma doświadczenie 10 miesięczne w pracy to czy przysługuje mu staż?? Bo panie w urzędzie nie umieją odpowiedzieć. A problem jest następujący już wszystko sama załatwiłam ale urząd nie wie co robić ?? mam 24 lata.Proszę o pomoc

#129 Gość_maciej

Gość_maciej
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 22:48

chcialbym odbyc staz w firmie mojego taty. co trzeba zrobic aby to bylo mozliwe?? slyszalem ze mozna sobie wybrac miejsce stazu w momencie gdy zadne miejsce z UP mi nie odpowiada.

#130 Gość_m_arta20

Gość_m_arta20
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 15:07

skończyłam staż półroczny w lutym.mam kiepską sytuację finansową.nie moge znaleźć pracy.moge jeszcze raz odbyć staż?

#131 Gość_Justa

Gość_Justa
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 18:28

Cześć. Mam taki problem jakiś czas temu byłam na stażu otrzymałam go z Urzędu Gminy ale tam zostałam skierowana do szkoły. Na stażu byłam 6 mies teraz chciała bym iść na staż wiem ze moge jeszcze isc na 6 mies tylko mam taki problem ze podobno nie wolno isc w to samo miejsce i na to samo stanowisko. CZy to prawda??? Ja chciała bym odbyć swój drugi staz właśnie w tej szkole w ktorej juz byłam, ale niestety nie mge sie dowiedziec czy moge isc tam 2 raz czy nie.

#132 Gość_Mats

Gość_Mats
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 22:10

Ania możesz pójść na okres wakacji na staż (minimum 3 miesiące i jeśli w tym czasie urząd będzie miał pieniądze)

#133 Gość_m_arta20

Gość_m_arta20
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 11:55

Proszę o odpowiedź czy mogę ponownie odbyć staż...może można jakieś wnioski składać z powodu trudnej sytuacji finansowej?

#134 Gość_justyna

Gość_justyna
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 20:46

Witam!Czy ktoś wie, jakie są warunki otrzymania stypendium płatnego z urzędu pracy - czyli stażu?Wiem, że w moim przypadku jest to max rok od ukończenia studiów i czas do 27go roku zycia. Chociaż ktoś mi mówił że miało sie to zmienić na 2 lata.Pytanie brzmi, czy przysługuje staż jeżeli podejmowałam już pracę w zawodzie po ukończeniu studiów (NA umowę o dzieło). Czyli, czy staż możłiwy jest jedynie dla osób bez jakiegokolwiek oświadczenia niezależnie od formy umowy.Będę wdzięczna za rzetelne informacje.Pozdrawiam.

#135 Gość_do Justyny

Gość_do Justyny
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 20:48

najbardziej wiarygodne informacje powinnas otrzymac w PUP. My zawsze odsyamy tam osoby zainteresowane aby nie miały pretensji

#136 Gość_MONIKA

Gość_MONIKA
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 23:10

Ile teraz wynosi stażowe?? bo tych zmianach wszystkich?

#137 Gość_marta

Gość_marta
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 16:59

Witam. Jestem w pierwszym trymestrze ciąży i mam niebawem zostać przyjęta na półroczny staż z UP. Kwestia 1-2 tygodni. W związku z tym mam kilka pytań. 1.Jak by wyglądała moja sytuacja, jeżeli musiałabym przerwać staż? Czy przysługuje mi wtedy macierzyńskie i czy istniałaby szansa na powrót? 2. Czy jeżeli byłabym na zwolnieniu lekarskim, chorobowym otrzymywałabym co miesiąc pieniążki? Jeżeli ktokolwiek z Was znalazł się w podobnej sytuacji lub ma jakiekolwiek wiadmości na ten temat, prosiłabym o informację.Pozdrawiam.

#138 Gość_Sindi

Gość_Sindi
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 18:54

Macieżyńskiego po stażu nie wypłacają ,ale jak masz jakieś wątpliwości to możesz zawsze zrezygnować ze stażu przedstawiając zaświadczenie lekarskie. A jak jednak podejmiesz się tego to nawet gdy będziesz się źle czuć to tak samo idziesz na zwolnienie a pieniążki za odbywanie stażu i tak o trzymasz

#139 Gość_marta

Gość_marta
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 23:09

Dziękuję Sindi za odpowiedź :) Ze stażu raczej nie zrezygnuję, bo teraz będzie potrzebny każdy grosik, a zresztą i do pracy też mam chęć iść. Tylko obawiam się, że mdłości i wymioty mogą się pojawić, bo lekarz powiedział, że to wszystko jeszcze przede mną. Mam po prostu nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli i obejdzie się bez żadnych komplikacji. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za informacje.

#140 Gość_caroline

Gość_caroline
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 20:27

stypendium za staż wynosi obecnie ok.586zł na rękę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych