Skocz do zawartości


podwyżki dla nauczycieli


wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 11:04

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej o podwyżkach nauczycieli jest już podpisane.

 

 

Poz. 630

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 20 marca 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, ogólnych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz wynagradzania za pracę w dniu wolnym od pracy



#2 małgorzata

małgorzata

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 11:30

radość ogromna, jest co przeliczać :)



#3 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 19:38

Więcej przeliczania a na konto dla zainteresowanych co kot napłakał, ogromna praca dla osoby rozliczającej płace sad.png

 

 

 

 



#4 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 20:48

Czy kogokolwiek z kadry pedagogicznej obchodzi praca osób z

 

Więcej przeliczania a na konto dla zainteresowanych co kot napłakał, ogromna praca dla osoby rozliczającej płace sad.png

 

Czy kogokolwiek z pracowników pedagogicznych interesuje praca osób z księgowości?



#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 06:59

Nikogo! sad.png



#6 małgorzata

małgorzata

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 08:22

A świstak liczy i liczy.... nawet na sreberka nie naliczy... tongue.png



#7 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 07:09

czy to prawda ,ze do dziś należało wypłacić nauczycielom podwyżki od  stycznia ?



#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 07:34

Termin wypłaty wyrównania nigdzie nie jest dokładnie określony. Przynajmniej ja nigdzie takiej informacji nie wyczytałam.



#9 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 07:43

przeczytałam to w art.30 ust.11 ustawy Karta Nauczyciela



#10 małgorzata

małgorzata

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:18

prawda



#11 Jasper

Jasper

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:29

Czyli nauczyciele w końcu dostaną wyższe wynagrodzenia?



#12 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:42

 dostaną.

tylko kto jest w stanie wypłacić tak szybko wyrównania,skoro termin to dziś !



#13 małgorzata

małgorzata

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:47

ale rozporządzenie jest z 20 marca (ogłoszone 24 marca)



#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:02

przeczytałam to w art.30 ust.11 ustawy Karta Nauczyciela

 


"11. Podwyższenie wynagrodzeń dla nauczycieli następuje nie później niż w ciągu 3 miesięcy po ogłoszeniu ustawy budżetowej, z wyrównaniem od dnia 1 stycznia danego roku"

 

Powyżej treść art. 30 ust. 11 KN. 

Iwono i Gosiu, dlaczego wnioskujecie na jego podstawie, że do dzisiaj trzeba wypłacić wyrównanie wynagrodzeń nauczycielom?



#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:05

Już wiem. Dziękuję dziewczyny! smile.png



#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 13:29

Z tego zapisu to raczej wynika, że rozporządzenie musi być najpóźniej w tym terminie podpisane i ogłoszone, nie ma mowy o wypłaceniu wyrównania wynagrodzenia.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych