Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy opłaca się korzystać z carsharing zamiast kupować własne auto?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48535 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 12:53

Posiadanie samochodu staje się z rozwojem technologii i usług transportowych coraz bardziej zbędne. Nie trzeba mieć samochodu, by móc z niego korzystać. Kiedy carsharing jest tańszy od utrzymywania własnego auta?

Powrót do artykułu: Kiedy opłaca się korzystać z carsharing zamiast kupować własne auto?

#2 Guest_res

Guest_res
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 12:53

"Z przeprowadzonych przez specjalistów carsharingu symulacji wynika, że samochody wynajmowane na minuty opłacają się wszystkim, którzy we własnych autach pokonują rocznie mniej niż 10 tys. kilometrów." - myślę, że może opłacać się także tym, którzy pokonują nawet większy przebieg. Teraz jest wiele alternaty do posiadania pojazdu, z wynajmem dugoterminowym włącznie. Nie trzeba już kupować samochodów, żeby z nich korzystać.

#3 Guest_GoGet

Guest_GoGet
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 16:11

Jakby ktoś chciał policzyć ile kosztuje auto to tutaj jest kalkulator www.goget.pl/index.php/car-sharing-vs-wlasne.html

#4 Guest_Paweł Stachurski

Guest_Paweł Stachurski
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 22:50

Zobaczymy już niedługo. Pierwszy naprawdę duży Car sharing rusza na dniach w stolicy. 300 samochodów od firmy Panek będzie można na tej zasadzie wynająć. Zobaczymy po zainteresowaniu jak to się w PL przyjmie, ale ja jestem dobrej myśli

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych