Skocz do zawartości

Nagroda jubileuszowa - wypłacać?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mona

Guest_mona
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 18:29

Witam!

Pilnie potrzebuję porady: jeżeli pracownik zatrudnił się u nas ze stażem pracy wynoszącym 22 lata i 3 miesiące (czyli 20-lecie obchodził w innym zakładzie), należy wypłacać nagrodę jubileuszową? Jesteśmy jst.

Jeśli ktoś coś wie, proszę o pomoc. Sprawa jest dość pilna.

#2 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11708 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 15 marzec 2017 - 20:46

Pytanie już zadawałaś i odpowiedź otrzymałaś.
Wogóle może zastanów się o co pytasz.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 21:26

Pracownik udowodnił na podstawie oświadczenia i zeznania świadków, że do jego stażu pracy zaliczają się okresy pracy w gospodarstwie rolnym (łącznie dodano 5 lat 10 miesięcy). Po przeliczeniu stażu łącznie teraz wynosi 23 lata 10 miesięcy. Czy wypłacać nagrodę za 20 lat? Roszczenia pomiędzy pracodawcą a pracownikiem wynoszą 3 lata. Proszę o pomoc

#4 Guest_mona

Guest_mona
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 22:35

@Zosia/Agnieszka: przykro mi, ale to mój pierwszy post na tym forum. Jakkolwiek, dziękuję za pomoc i miły ton, że się tak wyrażę.

#5 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11708 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 13:53

@Zosia/Agnieszka: przykro mi, ale to mój pierwszy post na tym forum. Jakkolwiek, dziękuję za pomoc i miły ton, że się tak wyrażę.

mona, no pomyśl dlaczego niby mielibyście mu wypłacić, jeżeli w tym czasie nie był waszym pracownikiem?

Na litość boską obrażasz się za mój to?? A myślenie boli?

#6 Guest_mona

Guest_mona
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 19:23

Szkoda, że osoby, z którymi konsultowałam się w tej sprawie i które na kadrach zjadły zęby, nie potrafiły udzielić równie jednoznacznej odpowiedzi, co Ty. Ciekawe dlaczego. A to czy myślenie boli, to wybacz, moja prywatna sprawa. Pozdrawiam.

#7 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11708 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 10:31

Szkoda, że osoby, z którymi konsultowałam się w tej sprawie i które na kadrach zjadły zęby, nie potrafiły udzielić równie jednoznacznej odpowiedzi, co Ty. Ciekawe dlaczego. A to czy myślenie boli, to wybacz, moja prywatna sprawa. Pozdrawiam.

Supersmile.png tez jestem ciekawa dlaczego te "z pozjadanymi zębami" nie odpowiedziałytongue.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych