Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwrot alimentów

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Viki918

Viki918

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 11:47

Witajcie. 
Mam problem i potrzebna szybka interwencja z mojej strony by się bronić, ponieważ zostałam posadzona o wyłudzenie alimentów z roku 2008. Staram się pilnować wszystkich spraw ale niestety najwyraźniej mi się nie udało, a teraz z nieznajomości dobrej prawa posądzają o coś o czym nie miałam pojęcia. Pytanie do dobrego prawnika,czy jest nadzieja, że sprawa jest przedstawiona? Albo jak się obronić ?Staram się żyć zgodnie z prawem i tego uczę moje dzieci. Nie uchylam się od odpowiedzialności. Muszę nadmienić iż otrzymałam pismo od Samorządowego Kolegium Odwoławczego, że mam zwrócić niesłusznie otrzymane alimenty. Jak napisać podanie o rozłożenie na raty i żeby nie płacić odsetek. Aktualnie nie pracuję i ciężko mi znaleźć pracę, ponieważ mogę udźwignąć max 2 kg,(po operacji), sama wychowuję dwoje dzieci.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 13:27

proponuję udać się w Twoim mieście do rady adwokackiej i poprosić o bezpłatną pomoc prawną, która Ci się należy, prawnik przejrzy dokumenty i zaproponuje najlepsze opcje dla Ciebie, powodzenia

#3 krzysztoflach2017

krzysztoflach2017

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 22:31

Zgadzam się z kolegą powyżej. Nie wiem za dużo na Twój temat ale zainteresuj się bezpłatnymi poradami prawnymi, może się na to kwalifikujesz

#4 biznesik

biznesik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 15:25

Koniecznie trzeba do prawnika, bo sprawa wydaje się dość skomplikowana.

http://torun.forum-ogloszenia.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych