Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tanie wysyłanie paczek do klientów

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 11:00

Witajcie, prowadzę sklep internetowy i mam dość duże koszty przesyłki u kurierów, czy da się jakoś tanio wysyłać paczki? klient zawsze chętniej zamawia gdy ma niższą cenę przesyłki. Czytałem w internecie o brokerach kurierskich u których można taniej wysyłać paczki - wie ktoś coś na ten temat? widziałem, że jest dużo takich firm, ale która jest najlepsza, działająca najdłużej na rynku?

#2 Piotrus034

Piotrus034

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 13:08

Czytałem dużo pozytywnych opinii o brokerze WysylajTaniej. Podobno mają o dużo niższe ceny ze względu na podpisane umowy z kurierami w których deklarują dużą ilość przesyłek. Osobiście nie korzystałem z tego brokera, nie miałem takiej potrzeby, ale chętnie się czegoś więcej dowiem o brokerach bo na dniach najprawdopodobniej  będę musiał wysłać kilka paczek

#3 mariusz34

mariusz34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 17:31

Broker WysylajTaniej ma dobre opinie sama z niego korzystam już od roku i mogę z czystym sumieniem polecić o ile się dobrze orientuję to jest to firma która działa najdłużej na rynku.

#4 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 11:05

Jak działają najdłużej to dobrze, właśnie takiej renomowanej firmy szukam, poczytam o nich trochę skoro polecacie, póki co spojrzałem na cennik tylko to mi takie stawki odpowiadają, przez  kuriera K-EX bardzo tanio mają paczki.

#5 Piotrus034

Piotrus034

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 20:19

Jeśli chodzi jeszcze o tego brokera to jak jest z ubezpieczeniami paczek? I czy mają możliwość wysyłania paczek zagranicę? Potrzebuję wysłać paczkę do Anglii do siostry i szukam czegoś taniego a za razem sprawdzonego 

#6 mariusz34

mariusz34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 22:05

Piotrus034 Poczytaj na stronie z cennikiem http://www.wysylajta...?akcja=cennikotych ubezpieczeniach ale raczej mają w cenie chyba że chcesz coś dokupić extra. Jesli chodzi o zagranicę to owszem mają ofertę przesyłek zagranicę sam ostatnio nawet wysyłałem 

#7 Piotrus034

Piotrus034

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 00:13

A jeszcze mam takie pytanie jak dokładnie zmierzyć paczkę? Nie wysyłałem nigdy paczek w taki sposób zawsze na poczcie jak z tym formularzem?? 

#8 mariusz34

mariusz34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 20:54

Formularz jest bardzo prosty każdy powinien sobie z nim poradzić. Jeśli chodzi o mierzenie paczek to pamiętaj aby zmierzyć po zapakowaniu bo później może wyjść większy rozmiar i będzie problem 

#9 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 10:38

Zdecydowałem się ostatecznie na tego brokera Wysylajtaniej. Formularz bardzo prosty, intuicyjny i dobre ceny, więc wszystko mi pasuje. Po pierwszych paczkach do klientów będę mógł bardziej ocenić ten serwis, mam nadzieję, że nie będzie problemów z dostarczaniem paczek w szybkim czasie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych