Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy trzynastka zostanie zlikwidowana?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196506 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 17:17

Pomysł likwidacji trzynastej pensji pojawia się już od dawna. Z likwidacją dodatkowego wynagrodzenia nie zgadzają się szefowie urzędów. Przeciwnicy trzynastki uważają, że te środki powinny iść na premie dla najlepszych pracowników.

Powrót do artykułu: Czy trzynastka zostanie zlikwidowana?

#2 Guest_Stan 13

Guest_Stan 13
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 17:17

W zasadzie 13-stka powinna być nagrodą z zysku jaki "wygeneruje" dane przedsiębiorstwo, a więc jaki zysk "generują" szkoły, urzędy, etc. ????

#3 Guest_grazyna

Guest_grazyna
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 12:26

A kiedy będą dla nas podwyżki?????Pracuję w STAROSTWIE POWIATOWYM i 8 lat już nie miałam ani grosza podwyżki.Jak przyszłam do pracy 9 lat temu minimalna krajowa była 1250zł, teraz jest 2000zł a ja mam tą samą pensję 2150 brutto.

#4 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11708 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 marzec 2017 - 12:36

A kiedy będą dla nas podwyżki?????Pracuję w STAROSTWIE POWIATOWYM i 8 lat już nie miałam ani grosza podwyżki.Jak przyszłam do pracy 9 lat temu minimalna krajowa była 1250zł, teraz jest 2000zł a ja mam tą samą pensję 2150 brutto.

A jesteś pewna że zasłużyłaś na podwyżkę? Z tego co wiem jednostki samorządu terytorialnego przyznawały i przyznają.

#5 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11708 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 marzec 2017 - 12:38

W zasadzie 13-stka powinna być nagrodą z zysku jaki "wygeneruje" dane przedsiębiorstwo, a więc jaki zysk "generują" szkoły, urzędy, etc. ????

Co to znaczy "powinny"???
To twoje subiektywne zdanie nazywać je "z zysku".

#6 Guest_kkkkkk

Guest_kkkkkk
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 07:59

to jest totalna bzdur, trzynastki należy zostawić, a nie nagradzać najleszych, to znaczy że będzie się nagradzało tych kogo szef lubi, pracuję już ponad 20 lat i zawsze tak byłoże nagrody dodatkowe dostaja ci których szef zna lub lubi. Nagród nie daje się za pracę, nigdy tak nie było.

#7 Guest_tak uważam

Guest_tak uważam
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 11:52

Urzędnicy niskich szczebli będą stopniowo odchodzić z pracy i tyle. Już dziś zarabiają marnie ale w opinii publicznej tak powinni, najlepiej jakby za darmo pracowali. Skończy się tym, że będą tam szli tylko młodzi ludzie zaraz po studiach do swojej pierwszej pracy na rok, dwa aby jakieś doświadczenie w CV sobie wpisać a potem wio tam gdzie można zarobić. A na ich miejsce nowi po studiach na dwa lata i tak w kółko. A potem obywatel będzie się dziwił, że go nieprofesjonalnie w urzędzie obsłużyli. Pomysł aby wynagradzać najlepszych urzędników jest też "genialny", kasę dostaną tylko "swoi" i przydupasy.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 12:58

Urzędnicy niskich szczebli będą stopniowo odchodzić z pracy i tyle.

I dokąd pójdą? Na zasiłek dla bezrobotnych?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych