Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie OC Yanosik YU

oc ubezpieczenie samochód

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malt

Malt

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 luty 2017 - 11:36

Hej czy ktos z was miał już styczność z tym ubezpieczycielem? Jakie maja stawki? Jak jest z wypłatą szkody? Warto się tym zainteresowac?

#2 Guest_Natka

Guest_Natka
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 12:09

Hej czy ktos z was miał już styczność z tym ubezpieczycielem? Jakie maja stawki? Jak jest z wypłatą szkody? Warto się tym zainteresowac?

Hej, ja miałam styczność ! całkiem spoko - jezdze citroenem C5 i YU mi wyceniło ubezpieczenie na 318 zł rocznie ! gdzie wcześniej płaciłam koło 800 zł, z Yanosikiem jeżdżę długo i mam bardzo dobrą ocenę jazdy dlatego pewnie taka cena, wiem ze tylko niektórzy dostają oferty ,może dlatego są tak bardzo korzystne? Jeżeli chodzi o wypłaty ubezpieczenia, to nie mam pojęcia. A czy warto się zainteresować , uwazam ze tak bo ja jestem zadowolona

#3 Guest_Dejw

Guest_Dejw
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 12:30

Oferta jest wysyłana chyba dopiero jak zbliża się koniec aktualnego oc, więc akurat mi pozostaje czekac, bo ubezpieczenie konczy mi się we wrześniu ;/ a z Yanosikiem jeżdżę dużo, aktualna ocena 7.9

#4 Guest_Ziomek

Guest_Ziomek
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 12:35

Skond wiadomo, że się dostało oferte?

#5 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 12:37

ja dostałam oferte a konczy mi sie OC dopiero pod koniec roku ?

wiec jakas sciema to jest

albo sam YANOSIK tego nie ogarnia biggrin.png

#6 Guest_Dejw

Guest_Dejw
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 12:44

ja dostałam oferte a konczy mi sie OC dopiero pod koniec roku ?

wiec jakas sciema to jest

albo sam YANOSIK tego nie ogarnia biggrin.png

Pewnie masz oferte z CUK a nie z YU xD

#7 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 12:55

Pewnie masz oferte z CUK a nie z YU xD

chyba nie, rozrozniam to jak cos biggrin.png

#8 AntoninaMaria75

AntoninaMaria75

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 luty 2017 - 12:57

Tak to wyglada jak sie dostaje oferte a przynajmniej u mnie

1115753.png

#9 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 13:37

Myślę że warto się tym zainteresować jeśli korzystasz z aplikacji Yanosik i masz wysoką ocenę jazdy (która jest wyznaczona przez apkę) wtedy masz duże szanse, że zaproponują ci tańsze ubezpieczenie smile.png Ocene jazdy mam wysoką (7,5) więc liczę, że wkrótce coś mi się pojawi smile.png

#10 Guest_transformer

Guest_transformer
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 13:44

chyba nie, rozrozniam to jak cos biggrin.png

Można się łatwo pomylić... opcja CUK wyświetla się normalnie w apce a yanosik ofertę OC z yu proponuje ci sam i wyświetli dopiero wtedy kiedy uzna że styl twojej jazdy jest odpowiedni biggrin.png

#11 Guest_bociek

Guest_bociek
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 14:02

Skond wiadomo, że się dostało oferte?

oferta pokaze sie automatycznie w aplikacji jesli mazs bezpieczny styl jazdy oczywiscie xd

#12 Guest_Yogurth

Guest_Yogurth
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 14:07

Tak to wyglada jak sie dostaje oferte a przynajmniej u mnie

Pytanie na ile korzystniej to wypada na tle innych ubezpieczalni... Bo indywidualna oferta brzmi spoko, ale czy ida za tym jeszcze jakies korzysci?

#13 Guest_Ivo

Guest_Ivo
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 15:13

oferta pokaze sie automatycznie w aplikacji jesli mazs bezpieczny styl jazdy oczywiscie xd

jaki czas trzeba mieć zainstalowana apke ,zeby dostac oferte ,ktos wie?

#14 Guest_eniuuu

Guest_eniuuu
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 21:31

jaki czas trzeba mieć zainstalowana apke ,zeby dostac oferte ,ktos wie?

nie da się niestety tego wyliczyć... musisz po prostu jeździć z Yanosikiem,dbać o styl jazdy i czekać aż pokaże ci się od nich oferta wink.png)

#15 Guest_AdamEk

Guest_AdamEk
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 21:39

Pytanie na ile korzystniej to wypada na tle innych ubezpieczalni... Bo indywidualna oferta brzmi spoko, ale czy ida za tym jeszcze jakies korzysci?

Widziałem gdzieś u Yanosika na stronie że jak dostaniezs od nich oferte to przy zakupie ubezpieczenia dostajesz jakieś urzadzenie do trackowania połozenia swojego samochodu biggrin.png

#16 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 23:25

To są takie bajery dodatkowe, które może się przydadzą jak ktoś dużo jeździ. Dla mnie w ubezpieczeniu najważniejsze jest to,żeby było i żeby działało, szczególnie jeśli mówimy o AC. Od jakiegoś czasu bawię się różnymi aplikacjami i wpadła mi w ręce również ciekawa aplikacja do ubezpieczenia samochodów - https://play.google....benefia24&hl=plmożecie sobie wypróbować, ale oferta przedstawiana jest naprawdę bardzo szybko.

#17 Guest_BigBoy

Guest_BigBoy
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 23:50

Jeśli mam być szczery to jakoś nieszczególnie optymistycznie podchodzę do tego typu wynalazków. Wolę spokojnie wziąć ubezpieczenie auta u agenta, szczególnie, że z jednym agentem PZU już się blisko zaprzyjaźniłem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oc, ubezpieczenie, samochód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy