Skocz do zawartości

Zdjęcie

Inwestycja w wizerunek firmy

wizerunek reklama marketing wizerunek firmy

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 StaryTomek

StaryTomek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 luty 2017 - 20:11

Planuję otworzyć nową firmę, czy warto inwestować w spójny wizerunek firmy, z tego co zorientowałem się to spory wydatek czy warto...?

#2 Waldek Romski

Waldek Romski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 luty 2017 - 20:23

Z mojego doświadczenia powiem, że tak. Wizerunek firmy to spora inwestycja, ale zwraca się z nawiązką w dłuższym odstępie czasu. Polecam popracować z studiem Whiteart,zapewniają ciekawe kreacje graficzne. Nie zawiedziesz się na pewno.

#3 takaman

takaman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2017 - 09:54

Pewnie, że warto. Zawsze trzeba coś zainwestować w marketing, żeby oczekiwać na jakiś zwrot - reklama w internecie, tradycyjna, wizerunek firmy też można do tego zaliczyć.

#4 Karol.Z

Karol.Z

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 luty 2017 - 11:10

Zdecydowanie wizerunek to super inwestycja w przyszłościowe działania marketingowe.

---

Profesjonalna identyfikacja wizualna - http://www.intensa.pl - wizerunek firmy

#5 Toper

Toper

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 luty 2017 - 11:33

Ja bym proponował zacząć od przemyślanego projektu logo firmy - to baza do dalszej pracy nad wizerunkiem każdej firmy.

#6 Mount

Mount

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 luty 2017 - 12:05

Z mojego doświadczenia powiem, że tak. Wizerunek firmy to spora inwestycja, ale zwraca się z nawiązką w dłuższym odstępie czasu. Polecam popracować z studiem Whiteart,zapewniają ciekawe kreacje graficzne. Nie zawiedziesz się na pewno.

Nie wyobrażam sobie działań marketingowych firmy bez wdrożonego spójnego wizerunku firmy.

#7 Waldek Romski

Waldek Romski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 luty 2017 - 12:28

Z moich doświadczeń proponuję rozwiązanie kompleksowe, pomyśl o systemie identyfikacji wizualnej. To daje duże możliwości rozwojowe.

#8 Toper

Toper

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2017 - 11:25

Możesz też pomyśleć nad inwestycją w organizery reklamowe, to ciekawa całoroczna reklama dla firmy. Dobry projekt kalendarza robi duże wrażenie, sam sprawdź.

#9 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 28 luty 2017 - 21:13

Dobrą promocją są etykiety samoprzylepne ze znakiem firmowym. 

#10 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 14:34

A może zdecydujesz się na ekrany reklamowe? Dmuchane ekrany reklamowe pełnią funkcję billboard'ów, tablic informacyjnych, bądź ekranów kinowych. Zadruk drukowany jest na siatce, którą zawiesza się na pneumatycznej ramie. Taka dmuchana ścianka reklamowa, w odróżnieniu od konwencjonalnego billboardu, nie wymaga instalowania ciężkiej, stalowej konstrukcji z betonowym fundamentem. Daje tą  samą łatwość zmieniania zawieszanych komunikatów, a do tego jest mobilny i można go postawić praktycznie wszędzie; na trawniku, na plaży na śniegu, bądź na dachu budynku. Polecam ofertę http://www.clevair.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wizerunek, reklama, marketing, wizerunek firmy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych