Skocz do zawartości

Usługi księgowe online

biuro rachunkowe online księgowy rozliczenia

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 09:42

Witam serdecznie,

chciałbym podpytać co myślicie o otworzeniu biura rachunkowego online. Przesyłanie dokumentów w formie elektronicznej, gdzie koszt

takiej obsługi do 30 dokumentów wynosiłby 100zł -120zł brutto.  Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Cena na pewno najtańsza na rynku 

w stosunku do ilości dokumentów. 

Pozdrawiam,

#2 Ajlar

Ajlar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 15 luty 2017 - 09:01

Hej,

skontaktuj sie moze z biurem Abak - maja oczywiscie w ofercie rozliczanie online. Mozesz wyslac do nich formularz - jest na ich stronie - indywidualna wycena i oferta - dla kazdego z klientow.

#3 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 10:23

Ja korzystam od kilku miesięcy z kpir50.pl i jestem bardzo zadowolona. Wszystko robi księgowy a ja tylko wysyłam skany faktur. Placę tak mało, że na początku myślałam że nie prawda a tu proszę. 61,50 miesięcznie i jest super.

#4 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 19:05

Jeśli chcecie rozliczyć się bezproblemowo to przy pomocy dobrej aplikacji. Ja korzystma z tej https://www.pitax.pl/, która jest darmowa i rzeczywiście ułatwia życie. 

#5 Kasia_Kraków80

Kasia_Kraków80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 14:04

czy ktoś wie coś więcej o https://kpir50.pl ? Czy w tej cenie naprawdę jest wszystko?

#6 Guest_eryk123

Guest_eryk123
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 20:23

Planuję założyć działalność. Szukałem ostatnio alternatywy do biura rachunkowego. Zainteresował mnie serwis taxweb.pl. Niedrogi, chyba ok. 30 zł za miesiąc i można za darmo potestować, więc założyłem konto Fajnie wygląda, raczej prosta obsługa, jak dla laika. Miałem jakieś pytania w zakresie obsługi, to szybko dostałem odpowiedź. Widać, że załoga działa sprawnie. Skorzystam, bo dodatkowo dla nowych firm jest 6 miesięcy za darmo, a wygląda profesjonalnie.

#7 Pakto

Pakto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 19 maj 2017 - 13:29

Dzień dobry, 

Prowadzę bloga z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, zus. Jest to moją pasją już od kilku lat dlatego bardzo angażuję się we wszystko co dzieje się na blogu :) Moi czytelnicy ostatnio wysyłali dużo zapytań odnośnie różnic między biurem rachunkowym online a stacjonarnym. Pytali czym się kierować przy wyborze biura rachunkowego online. Na podstawie moich obserwacji, doświadczeń i wywiadów jakie przeprowadzałam z różnymi przedsiębiorcami stworzyłam artykuł uwzględniając najważniejsze informacje, zerknijcie proszę sami: 

http://pakto.pl/biur...hunkowe-online/

Będę wdzięczna również za Wasze opinie, spostrzeżenia w tym temacie. Myślę, że warto się dzielić swoimi doświadczeniami to niejednokrotnie ułatwia podjęcie wyboru i oszczędza bardzo cenny dla każdego przedsiębiorcy czas. 

Pozdrawiam, życząc miłego dnia!

Ewelina Dulęba. 

#8 TMK

TMK

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 19 maj 2017 - 14:44

Jedyny na rynku nie będziesz, ale konkurencja dobra rzecz ;) cena faktycznie konkurencyjna, więc szansa powodzenia jest :) jeśli dodatkowo przekonasz klientów wysoką jakością usług/dobrymi programami (np. RESET2), to szanse powodzenia rosną :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe online, księgowy, rozliczenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych