Skocz do zawartości

Meble

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 10:15

Niedługo wprowadzam się do domu. Aktualnie zastanawiam się nad meblami do mojego domu, myślałam o jasnych w stylu francuskim -  milemaison.pl/seria-verona  o takich meblach myslałam w całym domu. wykonane sa z drewna brzozowego, bardzo podoba mi się ich subtelan kolorystyka! co o nich myśliscie?

#2 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 10:49

Ja akurat wolę bardziej minimalistyczne meble. Ale te wyglądają na całkiem porządne.

#3 Blackhawk

Blackhawk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2017 - 14:38

Ja lubię meble skandynawskie :)

#4 Beja

Beja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2017 - 10:27

To jakie meble kupimy zależy od gustu, ale ja zawsze na pierwszym miejscu obok wyglądu stawiam na jakość. Większość moich mebli kupiłam w Meble Hot, to także producent, więc mam jeszcze zawsze te dobre parę groszy taniej, a przede wszystkim bardzo dobre i ładne meble. Możesz sobie do nich zajrzeć, przecież to nic nie kosztuje, a może akurat coś Ci się spodoba.

#5 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 20 luty 2017 - 12:23

Ja lubię meble przede wszystkim z litego drewna. Są one bardzo drogie, ale jednak widać, że pod względem jakości są zdecydowanie lepsze. Zwykłe meble to jakaś płyta, która obita jest okleiną i często nie ma to nic wspólnego z drewnem.

#6 Sugar55

Sugar55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2017 - 00:07

A czy znacie może jakieś dobre stoliki do kawy? Całkiem ładny stolik do kawy jest np. tutaj. Co o nim sądzicie?

Często nie my wpływamy na słowa, lecz słowa, których często używamy wpływają na nas.

#7 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 28 luty 2017 - 15:08

Drewniane meble ogólnie są mega i baaaaardzo mi się podobają. Tylko jest problem, że nas na nie nie stać :( Wyposażenie całego domu w meble drewniane to ogromny wydatek. Dlatego wydaje mi się, że warto np. część mebli kupić w sieciówce, np. meble do pokoju młodzieżowego czy dzięcięcego- one najszybciej się niszczą.

Ciekawe propozycje mają meble Forte- http://www.forte.com...lodziezowy.html

#8 Guest_Martysia 32

Guest_Martysia 32
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 08:15

Sugar55, możesz zajrzeć do sklepu domizdrowie.pl mają dość fajną ofertę. Ja kupiłam sobie u nich nowoczesną ławę, które de facto wracają teraz do łask i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona tą jakością i wykończeniem, niesamowita dbałość o każdy detal, a i te ceny są bardzo przystępne.

#9 Guest_kiki

Guest_kiki
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 14:13

Ja bardziej wolę coś takiego, taki jak tutaj milemaison.pl/seria-venezia no i te przepiękne we francuskim stylu, wykonane z drewna brzozowego. Dużo bardziej mi się one podobają więc jak bym miała wybierać to coś takiego właśnie!

#10 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 12:52

A jakie meble macie w salonie? Ja przeglądam sobie tutaj https://www.las-mebl...ebloscianki-17/różne meblościanki, ale jestem tak niezdecydowana, że naprawdę nie wiem co wybrać. Które zestawy najbardziej się Wam podobają?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych