Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48633 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 10:46

Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy? Owszem, na ceny usług również, ale nie powinno być to jedyne kryterium wyboru warsztatu.

Powrót do artykułu: Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

#2 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 10:46

Faktycznie znalezienie dobrego warsztatu wcale nie jest takie proste i oczywiste, ja też nie jeden przerobiłem zanim trafiłem do tego któremu jestem wierny- Auto Serwis Wadowicka w Krakowie jak najbardziej spełnia wszystkie wymagania, które zostały nakreślone w artykule i w końcu mogłem zakończyć poszukiwania

#3 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów

Napisano 17 luty 2017 - 20:39

Na pewno na jakość i markę sprzętu jaki w warsztacie mają. Jego wiek oraz ogólnie czystość jaka panuje, jak jest wszędzie brudno to trzeba się przygotować, że w samochodzie też będzie brudno. Jaki sprzęt jest dobry? - http://techsul.pl/in...x.php?cPath=15tutaj macie jeden z przykładów, ale to taka solidna marka, która jeśli występuje w jakimś warsztacie to spokojnie możecie oddać tam swoje auto.

#4 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 20:07

Ja, szukając warsztatu zwracam uwagę głównie na jego opinie w sieci. Gdy chciałem wykonać CHIPTUNING, udałem się do firmy CAR SOFT, oddalonej od mojego miejsca zamieszkania o kilkaset kilometrów tylko dlatego, że krążyło o niej wiele pozytywnych opinii.

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 marzec 2017 - 12:49

Myślę, że warto wybrać autoryzowany serwis. Na serwis honda warszawa znajdziecie ofertę bardzo dobrego serwisu Hondy. Warto się do nich wybrać w razie problemów z samochodem. 

#6 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 12:22

Trzeba patrzec na sprzet jakiego uzywaja, np. na podnosniki bo jak bedzi ejakis noname to nawet nie warto wjezdzac, ale jak np. w wrasztacie beda uzywac nortec to warto zakrecic sie tam na dluzej, bo jakos sprzetu pokazuje jaka jest jakos warsztatu, a nortec to zloto wsord urzadzen mechanicznych.

#7 kitki

kitki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 01 maj 2017 - 09:56

Przede wszystkim tym jaką opinię mają klienci na temat danego warsztatu. Ja za bardzo szanuję swoje auta by oddawać je w ręce ludzi, których pracy po prostu nie znam. Ze swojej strony mogę Wam polecić ten warsztat specjalizujący się w blacharstwie i lakiernictwie na terenie Wrocławia http://www.scentrum.pl/. Miejsce sprawdzone przeze mnie i kilku znajomych, ostatnio jeden z nich zabezpieczał tam auto przed zimą. Wszystko na plus.

#8 Garamond

Garamond

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 05 maj 2017 - 10:51

Na cennik - 

#9 Guest_karolek

Guest_karolek
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 13:22

Ja zwracam uwage na opinie i dostepnosc zamiennikow. Aktualnie jestem stalym klientem warsztatu ktory oferuje czesci delphie w jakosci oe ze sredniej polki cenowej i jestem zadowolony z wytrzymalosci no i z ceny bo orginaly to juz duzy wydatek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych