Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie szyb

ubezpieczenie szyb

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 03:58

Ostatnio miałem mały wypadek wskutek czego musiałem wymienić przednią szybę, koszty spore i w przyszłości chciałbym uniknąć wykładania pieniędzy z własnej kieszeni. Może ktoś z Was korzysta z ubezpieczenia szyb? Jak to wygląda? Jakie są koszty? Będę wdzięczny za info.

#2 Guest_Online Expert Compensa

Guest_Online Expert Compensa
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 16:26

Ochronę szyb można dodać do ubezpieczenia OC nawet za kilkadziesiąt złotych. Polega ona na możliwości wymiany lub naprawy uszkodzonej szyby w serwisie, z którym współpracuje ubezpieczyciel. Maksymalna wartość szkody, którą można zlikwidować w ramach polisy różni się w zależności od zakładu ubezpieczeń. Można jednak przyjąć, że ok. 3 tys. zł powinno w zupełności wystarczyć. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

#3 Ajlar

Ajlar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 12 luty 2017 - 11:40

Jakie macie i stosujecie zabezpieczenia swoich pojazdow przed kradzieza? Posiadacie jakiekolwiek, czy nie? Przy drozszych autach takie zabezpieczenie, przynajmniej wg mnie, wydaje sie wrecz niezbedne. Widzieliscie moze oferte firmy Gannet? - oprocz standardowej lokalizacji GPS, dodatkowo auto ma system radiowy - dzieki temu, gdy sygnal GPS zostanie zaklocony - nadal pozostaje druga 'opcja' szukania auta. A jest to dosc efektywne - spojrzcie np na odnalezienia takich aut (i to jakich aut!): http://www.gannet.pl...ci/odnalezienia

Wg mnie - opcja godna rozwazenia.

#4 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 17:58

ciekawych rzeczy idzie sie dowiedzieć ;p

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych