Skocz do zawartości

pracownik czy program na komputer

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Angelina

Guest_Angelina
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 20:55

mam dylemat czy zatrudnić nowego pracownika usprawniającego proces sprzedaży, czy też lepiej wykupić program który mi to ułatwi? Rozważam wszelkie za i przeciw no i za nic nie mogę się zdecydowac.

#2 Guest_Macek

Guest_Macek
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 13:57

Przecież zatrudniając pracownika i tak będziesz musiała zakupić oprogramowanie, chyba, że piszesz o czymś szczegółowym nie podając szczegółów, hm? :) bo w takim kształcie pytania to dla mnie brak logiki, pracownik i tak musi mieć oprogramowanie, więc bierzesz i jedno i drugie zamiast sama nauczyć się je obsługiwać.

#3 Guest_Angelina

Guest_Angelina
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 14:35

No mam na myśli asystent spzedaży - tak nazywa się ten program. Nie wiem sama czy się za to zabierać czy nie i w jaki sposób. Nauka samej może potrwać a czas pomiędzy wyborem już maleje. Mogę tego po prostu nie udźwignąć i boję się, że ucierpi na tym sprzedaż a początki są zawsze trudne przecież i strata klientów raczej by mi w niczym nie pomogła przecież.

#4 Guest_wichmo

Guest_wichmo
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 11:34

A próbowałaś już się posłużyć próbnie takim programem? Moja żona z komputerami obchodziła się raczej średnio z braku zainteresowania ale nie miała żadnego problemu z tym, żeby wdrążyć się w temat i obsługę. Myślę, że nikt nie powinien ich mieć i jest to kwestia wkręcenia się. Musisz po prostu sprobować, przełamać lody i wtedy będziesz miała lepszy ogląd na sytuację.

#5 Guest_Angelina

Guest_Angelina
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 22:43

Przyznam, że nie i jeśli miałabym takowego szukać miałabym ogromny problem z wyborem takiego, a raczej gwoli ścisłości - znalezieniem w ogóle. Jeśli źle obiorę kurs na wzór z którego mam czerpać, to później mój wybór będzie podjęty błędnie bo ze złego doświadczenia będę się kierować. Może jednak z moimi dylematami będzie lepiej kogoś zatrudnić.

#6 Guest_guest

Guest_guest
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 22:16

O kobieto, jak Ty wszystko utrudniasz, przede wszystkim sobie życie i to fest. Weź dobrze Ci radzę wpisz sobie w pasek esprzedaz.com - tam masz i różne aplikacje dla biznesu i podstawy takie jak oprogramowanie czy asystent sprzedaży. Wtedy może jak sobie porównasz to zobaczysz że o sto razy lepiej zainwestować w coś takiego i poświęcić chwilę na naukę obsługi niż innego ludzia to po pierwsze, a po drugie że firma porządna i krzywdy nie zrobi. Jednak na sam przód - ogarnij, że mamy XXI wiek, serio. Na piechotę nic nie zdziałasz, a na pewno nic z polotem.

#7 Romieritieszka

Romieritieszka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 11:19

Tak naprawdę zależy. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie na pewno zapanować nad tym wszystkim to oprogramowanie jest dobrym pomysłem. Jeśli uważasz, że to może Cię przerosnąć to lepiej zainwestować w nowego człowieka. Zastanów się jakie dokładnie są za i przeciw i jakie to koszta dokładnie będą ostatecznie

system crm - system dla firm

#8 Guest_sknera

Guest_sknera
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 21:30

wg mnie to jest już jakieś zaawansowane sknerusostwo, bo takie programy jak sellasist nie są drogie, a wręcz bym napisał że są sporo poniżej kwoty za jaką powinno się je sprzedawać bo konkurencja duża na rynku. człowieka i tak zatrudni za 10 razy tyle bo mniej niż najniższa krajowa nie zarobi przecież, plus składki itd - to komplikuje sprawę. Wg mnie sprawa jest jasna i każdy inny wybór będzie wyborem na szkodę firmy tylko po to by zaoszczędzić parę złotych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy