Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wykształcenie, a praca

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rigley03

Rigley03

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 16:01

Witam, skończyłem studia inżynierskie, ale chcę spróbować swoich sił w księgowości. Interesuje mnie jakie są szanse na znalezienie pracy po ukończeniu kursu organizowanego przez SKWP, ale bez wykształcenia kierunkowego?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 18:00

Witam, skończyłem studia inżynierskie, ale chcę spróbować swoich sił w księgowości. Interesuje mnie jakie są szanse na znalezienie pracy po ukończeniu kursu organizowanego przez SKWP, ale bez wykształcenia kierunkowego?

O szanse zapytaj wróżkę.Dzisiaj przede wszystkim pracodawca chce osobę z doświadczeniem, posiadającą solidne umiejętności, a mniej patrzy co masz ukończone.

#3 Kasia_87

Kasia_87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 13:29

Dokładnie. Moja sąsiadka, zupełnie z innej branży zdobyła pracę w księgowości tylko po takim szkoleniu. Ale trzeba przyznać, że naprawdę wiedziała czego chce i była zdeterminowana do nauki.

#4 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11551 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 07 wrzesień 2016 - 15:13

Dokładnie. Moja sąsiadka, zupełnie z innej branży zdobyła pracę w księgowości tylko po takim szkoleniu. Ale trzeba przyznać, że naprawdę wiedziała czego chce i była zdeterminowana do nauki.

No i zaistniałaśtongue.png

#5 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 17:07

O szanse zapytaj wróżkę.Dzisiaj przede wszystkim pracodawca chce osobę z doświadczeniem, posiadającą solidne umiejętności, a mniej patrzy co masz ukończone.

Tylko jak zdobyć doświadczenie,kiedy chce się przekwalifikować?

Ciężko.

#6 Guest_Grzebykowa

Guest_Grzebykowa
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 13:45

to ze pracodawca nie patrzy na to co ukończyłeś nie do końca sie zgodze . Prawda jest taka ,ze wazne jest jedno jak i zarówno drugie , Studentowi dziennemu o wiele ciężej jest zdobyc doświadczenie anizeli studentowi zaocznemu . Pozatym nie oszukujmy sie , ale dzisiaj wielu pracodawców ma takie oczekiwania ,ze skzoda gadać , 5 lat studiów i 3 lata doświadczenia . co do księgowości , mozna się przekwalifikować ale na prawde trzeba wiedzieć czego się chce .Ja oprócz studiów z tym związanych , byłam na kursach organizowane przez firme Soyer . Na wykładach otrzymałam odpowiednie materiały szkoleniowe , notes oraz długopis .

#7 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11551 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 31 styczeń 2017 - 15:32

to ze pracodawca nie patrzy na to co ukończyłeś nie do końca sie zgodze . Prawda jest taka ,ze wazne jest jedno jak i zarówno drugie , Studentowi dziennemu o wiele ciężej jest zdobyc doświadczenie anizeli studentowi zaocznemu . Pozatym nie oszukujmy sie , ale dzisiaj wielu pracodawców ma takie oczekiwania ,ze skzoda gadać , 5 lat studiów i 3 lata doświadczenia . co do księgowości , mozna się przekwalifikować ale na prawde trzeba wiedzieć czego się chce .Ja oprócz studiów z tym związanych , byłam na kursach organizowane przez firme Soyer . Na wykładach otrzymałam odpowiednie materiały szkoleniowe , notes oraz długopis .

i reklama poszłaaaaaaaaalaugh.png

#8 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 10123 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:37

"Na wykładach otrzymałam odpowiednie materiały szkoleniowe , notes oraz długopis " - sama za to zapłaciłaś, raczej nikt ci łaski nie zrobił wub.png 

#9 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 928 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:53

Tak, i najważniejszy przecież ten notes i długopis :)

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#10 Guest_tussa

Guest_tussa
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 18:54

o jejku chyba tutaj się czepiacie trochę. pewnie było to w materiałach reklamowych czy coś. W każdym razie widać ze człowiek jest zadowolony z tego szkolenia i że sobie chwali organizatora. warto to wiedzieć jak się wybiera szkolenia za które trzeba samemu zapłacićsmile.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych