Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór księgarni online

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 grochowa

grochowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 11:13

Cześć. Jak w temacie - szukam jakieś sprawdzonego księgarni internetowej. Czy znacie może coś wartego uwagi w tym obszarze tematycznym? Według mnie ta najtańsza księgarnia internetowa byłaby ok, ale może macie jeszcze coś innego wartego uwagi?

Szczęście mniej za­leży od pra­cy niż nie­szczęście od lenistwa.

#2 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 06:26

ja znam tylko Merlina

#3 Guest_Alinaa32

Guest_Alinaa32
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 14:40

Ja znam ksiegarnia-internetowa.pl

#4 Guest_Kazimierz

Guest_Kazimierz
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 14:42

Ostatnimi czasy zobaczyłem książkę od dawna poszukiwaną na bookmaster.com.pl albo samo pl....

może tam warto zajrzeć?

#5 Mrs. Turner

Mrs. Turner

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 10:40

Ja korzystam z empika, kiedy są promocje. Czasem można złapać nową książkę przecenioną o ponad 50%

#6 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 15:14

ja z pewnością mogę Ci polecić stronkę ksiegarnia-internetowa.pl zamawiam tam książki od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona, tanio i co ważne na czas

#7 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 17:44

Sama bardzo często kupuję książki w sieci i powiem szczerze, że bardzo lubię ofertę, jaką posiada tania księgarnia Aros . Można tam znaleźć wiele ciekawych tytułów- ponad 130 000 i co najważniejsze są one dostępne od ręki. Poza tym nigdy nie czekałem długo na zamówione książki, a ponadto prowadzona jest tam także sprzedaż podręczników szkolnych i to w bardzo przystępnych cenach. 

#8 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:32

teraz bardzo dużo takich księgarni powstało i jest w czym wybierać.

#9 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 390 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 19:26

Sprawdzaliście już tę ofertę http://ksiegarnia.pw...,2196947,k.html ? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie do tej księgarni online. Mają konkurencyjne ceny, a oferta jest zawsze bogata. Poza tym oprócz książek mają również inny asortyment.

#10 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 00:50

Bardzo często kupuję książki za pośrednictwem księgarni internetowej, ceny są naprawdę atrakcyjne, co więcej zazwyczaj wybór jest większy. Jeżeli ktoś z Was mieszka w UK mogę polecić księgarnię http://www.rewolucja.co.uk mają bardzo duży wybór polskich tytułów, koszty wysyłki są niewielkie, bo trzeba zapłacić jedynie dwa funty. W piątki mają promocje na wybrane tytuły.

#11 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:51

obecnie tyle się porobiło księgarni internetowych, że jest w czym wybierać.

#12 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 10:27

Dokładnie księgarni sprzedających wysyłkowo jest dość dużo, ale są takie które się wyróżniają. Na pewno tania księgarnia internetowa powinna się charakteryzować możliwie szeroką ofertą, a to dlatego, że im większy asortyment tym teoretycznie księgarnia powinna oferować dużo większe rabaty i tak jest w przypadku bonito.pl pomimo, że ceny są już wyjściowo dość atrakcyjne.

#13 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 06:29

w sumie to fajnie, że jest taka opcja to bardzo wygodne rozwiązanie.

#14 Guest_karolina1

Guest_karolina1
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 19:02

Jeśli chodzi o księgarnie w UK, to  zdecydowanie polecam zakupy w sklepie Rewolucja. Mają tam niskie ceny oraz świetną obsługę. Zawsze z nimi jest dobry kontakt. Przesyłka od 30 funtów jest darmowa.

#15 ŁucjaLucy

ŁucjaLucy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 06 październik 2016 - 10:05

A próbował ktoś motyleksiazkowe.pl? Podoba mi się, że mają wiele ciekawych tytułów, których sama bym nie wypatrzyła w sieciówkach. Wydaje się, że może to być dobra alternatywa dla popularnych księgarni. Książki mają raczej tanie, zależy od tytułu. Widziałam nawet za kilka złotych.

#16 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 11 październik 2016 - 14:37

nie słyszałam, ale jak będę czegoś potrzebować to chętnie zerknę.

#17 Kopir

Kopir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 październik 2016 - 22:17

Jest sporo fajnych księgarni do których warto zajrzeć. Ja mogę polecić tą http://emulus.pl/ ponieważ ma bardzo ciekawą ofertę i bardzo przystępne ceny. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

#18 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 21 październik 2016 - 06:43

warto się zorientować w takich księgarniach. Książki też bywają drogie.

#19 Inka89

Inka89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 19:42

Bardzo fajny wybór książek mają w www.Bonito.pl - ja zamawiam tam tanie książki od wielu lat dla siebie, swojej rodziny i znajomych. Okazuje się, że wcale nie markety i nie sieciówki mają najtańsze książki :) Tutaj jest baaaaardzo dużo książek, są w super cenie no i mają szybko nowości - jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja aktualnie zamawiam książki na prezent mikołajkowy - mam już 10 z 13 wybranych. Przy okazji - polecam kupować książki na prezent!!! To świetna sprawa. Pozdrawiam!

#20 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 14:00

Również zamawiam książki głównie przez internet. Zwykle porównuję sobie po prostu ceny w róznych ksiegarniach i wybieram tą z najniższą....

Zauważyłem,że znacznie lepsze upusty dają te mniejsze księgarnie Dlatego też warto jest poszukać własnie w nich. Dobre ceny, nawet na nowości ma księgarnia internetowa Lovebooks

http://lovebooks.pl/

Warto jest pilnować czy nie pojawiają się tam jakieś promocje bo wtedy niektóre ksiązki obniżają dwukrotnie. 

sisi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych