Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka pod zastaw

kredyt usługi pozabankowe

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 monia1989

monia1989

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 maj 2016 - 10:10

Cześć, czy mógłby mi ktoś pomóc? Jestem zmuszona wziąć kredyt, jednak nie dostanę go z banku. Nie chcę brać chwilówek, bo nie mam zaufania. Zresztą naczytałam się niezbyt przychylnych opinii.

Przyjaciółka mówiła mi o jakichś usługach pozabankowych. Dają kredyt pod zastaw nieruchomości.Warto w ogóle w coś takiego iść? Tzn pytam ogólnie, chociaż przyjaciółka mówiła mi o konkretnej firmie (Janvest s.c.), ale zależy mi, żeby dowiedziec się, czym to się w ogóle różni od banków i od tych nieszczęsnych chwilówek.

Bo generalnie i opinie są dobre, i, jak czytam na ich stronie, ma to ręce i nogi. No i znam osobiście kogoś, kto sobie chwali to. Poza tym firma działa już wiele, wiele lat (bodajże z 15), więc nie jest to jakiś krzak. 

Co o tym myslicie?

#2 aśkaa

aśkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2016 - 18:26

A może u rodziny?

#3 Stev234

Stev234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 09:13

Ja bym w takie pozabankowe parabankowe pożyczki się nie pakował. Chyba lepiej skrozystać z pożyczki do rodziny lub nawet od innej osoby prywatnej, która takie pożyczki oferuje. 

#4 Guest_Trooper

Guest_Trooper
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 15:00

U rodziny lepiej nie brać pożyczek wink.png Słyszałem o janvescie, faktycznie wydaje się porządną instytucją.

#5 Guest_Apologise

Guest_Apologise
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 09:56

u rodziny ... jeżeli jest w porzadku , to czemu nie ? tzn jeżeli oczywiście mają pieniądze . u osoby prywatnej ? raczej nie . pod zastaw nieruchomości ? -wykluczone , w życiu bym na coś takiego nie poszła , potem nie zapłacisz  jakiejś nie daj Bóg , i potem co ? zabieraja ci to co masz . A z pozyczek chwilówek ? wiesz co , dzisiaj jest wiele uczciwych firm . z bardzo korzystnymi ofertami . Ja np wzięłam w lendonie . Z tym ze moja pozyczka to była 1000 zł na 30 dni bez odsetek . tyle pożyczyłam i tyle oddałam.

#6 marines555

marines555

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 17:36

Jeżeli chodzi o chwilówki to ja polecam zajrzeć na stronę http://crediteo.pl

Znajdziecie tam pełne zestawienie wszystkich najważniejszych firm pożyczkowych. Dobre jest to, że są też ceny tych pożyczek dzięki czemu można wybrać najkorzystniejszą ofertę. Różnice są naprawdę duże więc nie warto brać czegoś bez wcześniejszego sprawdzenia.

#7 monia1989

monia1989

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:02

Własnie u rodziny nie za bardzo chcę. JanVest to nie jest chwilówka. Tego to też się wystrzegam jak ognia. Już się dogadywałam z babką z JanVestu, jeszcze mam pomyśleć, ale chyba wezmę kredyt. Czytałam, że nie biorą się za zajmowanie nieruchomości od razu, że dogadują się, idą na ugody etc. Ale to tak w razie czego, bo nie zamierzam zalegać z ratami. Niepotrzebny mi stres.

Pani w biurze zaproponowała mi w ogóle bardzo fajne oprocentowanie - 6,7%.

#8 Zosieńka90

Zosieńka90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 12:12

I jak tam z tą pożyczką? Bo też się zastanawiam nad wzięciem w JanVeście. Widzę, że mają dużo opinii pozytywnych. Też słyszałam o tym, że się idzie z nimi dogadać, tylko nie wiem jak to wygląda faktycznie. Oprocentowanie faktycznie niskie, mi w banku proponowali 9%, ale koniec końców tego kredytu nie dali. A skoro JanVest nie sprawdza BIK, tylko od razu udzielają pożyczek, to mi się to bardzo uśmiecha.

#9 dodretl

dodretl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 26 czerwiec 2016 - 18:21

Już chyba lepszy jest debet na koncie.

Najlepszy ranking chwilówki na raty dostępnych przez Internet.

#10 Guest_kajka

Guest_kajka
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 22:16

Na temat takich pożyczek t juz lepiej dowiedzieć sie wszystkiego, na sekretypozyczek jest poradnik do ściagnięcia własnie z takimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi brania pożyczek, warto zobaczyc go jeśli ktoś już decyduje sie na branie pieniędzy.

#11 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 17:39

z debetem na koncie wygląda tak ,ze możecie go spłacać latami , tak to czasem wygląda. Nie neguje oczywiście tego jak ktoś chce to czemu nie  . Ja osobicie polecam lendona , ale ja nie brałam jakichs duzych sum , tylko 1500 zł , jest bez odsetek na 30 dni więc uważam z,e jest okay . poza tym nie trzeba wychodzić z domu by załatwić formalności , tylko wszytsko załatwia sie online

#12 margo903

margo903

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 14:22

U nich uzyskasz pożyczkę pod zastaw nieruchomości http://actumfinanse....sci-mieszkania/. Także jeśli potrzebna ci jakaś większa gotówka, to u nich możesz dopytywać o szczegóły. Zawsze to jakieś wyjście ja się ma za mały dochód..

#13 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 08:12

Najlepsza opcja to oczywiście kredyt bankowy, jeśli nie mamy szansy go uzyskać to można spróbować pożyczkę społecznościową, tyle że tu limit jest znacznie ograniczony - do 25 0000 zł ale taka kwota dostępna jest tylko dla stałych pożyczkobiorców. Jeżeli ma być to pożyczka pod zastaw nieruchomości to są takie firmy pozabankowe jak Fundusz Korona czy Hipożyczka - http://www.banki24.c...zki-hipoteczne/ tylko jeżeli już zdecydujemy się na skorzystanie z takiej oferty to dokładnie musimy przeanalizować warunki umowy, najlepiej z osobą która pomoże nam od strony prawnej przejść przez taką umowę. Druga rzecz to najszybsza spłata pożyczki a więc wybór jak najkrótszego okresu spłaty, a zarazem takiego który nie obciąży nas zbyt mocno finansowo, byśmy nie posiadali zadłużeń w spłacie ponieważ to mogłoby się skończyć dla nas nie za dobrze. 

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#14 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 08:13

Bardzo popularne są lombardy. Kiedyś pamiętam,ze był jeden czy dwa lombardy w moim mieście. Obecnie jest ich bardzo wiele. I każdy sobie dobrze radzi. oznacza to nic innego jak to, ze pożyczki takie stały się coraz bardizej popularne.....

Mam do tego dosyć ograniczone zaufanie z racji tego,że takie pożyczki są wysoko oprocentowane. Jeśli jeden bank Wam odmawia kredytu to nie znaczy,że nie dostaniecie w innym. Dopytajcie się na tym forum

http://www.forum-kredytowe.pl/

#15 Guest_morelek

Guest_morelek
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 13:54

Tylko w lombardzie jest straszne ryzyko. To jest mały biznes. Wolałbym już faktycznie wziąć pożyczkę w firmie pożyczkowej. Np. w JanVest, o którym tutaj mówił już ktoś.

#16 AdamMac

AdamMac

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2017 - 19:51

Ta fima niczym sie nie rożni od innych pożyczkowych sprawdź sobie koszty u nich i sprawdź sobie w chwilówkach a myślałeś o pożyczce w społecznościowych?? w Polsce mało znane a na zachodzie jest większy popyt niż w bankach  tu jest ciekawa oferta http://geldmarket.pl/finansowo/

Bo średnio jest o 10 5 drożnej niż w banku i o ponad 50% taniej niż w parabankach

Lub ewentualnie kokos 

Tez ciekawa oferta

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredyt, usługi pozabankowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych